Şimdi Ara

Honor Band 6 Kutu Açılımı - Segmentinin En İyisi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HONOR Band 6'nın incelemesi ile tekrardan karşınızdayım.

HONOR Band 6, yaklaşık 1.5 haftadır kullanmakta olduğum bir akıllı bileklik olmakla beraber, uzun zaman sonra gördüğüm en iyi akıllı bileklik diyebilirim. Spor takibi veya saat amaçlı kullanım için gerçekten mükemmel bir akıllı bileklik. Akıllı bileklik devrinde bir çığır açan Band 6'nın zarif ve hafif yapısı yüzünden ürünü zaman zaman bileğinizde unutabiliyorsunuz.

HONOR Band 6, kaliteli ve güçlü ABS plastikten üretildi. Bilekliği incelediğiniz zaman sağlam bir yapısının olduğunu kesinlikle hissediyorsunuz. HONOR'un yeni dinamiklere uyum sağladığını ve yeni akıllı bilekliğini trendlere uygun bir şekilde tasarladığını görmekteyiz.

Bilekliğin sol tarafında HONOR yazısı, sağ tarafında ise çeşitli fonksiyonları destekleyen bir buton bulunuyor.

HONOR Band 6'nın 3 adet renk seçeneği bulunmakta. Bizim elimizdeki ürün "Göktaşı Siyahı" isimli rengi. Ekstra olarak "Kumtaşı Grisi" ve "Mercan Pembesi" isimli iki renk seçeneği daha bulunmakta.

Bileklikle beraber gelen kordonun da kaliteli plastik malzemeden üretildiğini görüyoruz. Yoğun olarak test ettiğim süre zarfında, kordon yüzünden bileğimde en ufak bir tahriş, yanma, kızarma veya kaşınma söz konusu olmadı. HONOR Band 6, bileğinize rahat bir şekilde oturuyor ve hiç rahatsız etmiyor.

Cihazın en önemli kısımlarından bir tanesine, yani ekranına değinmek istiyorum. Dünyanın ilk çerçevesiz akıllı bilekliği olarak tanıtılan HONOR Band 6 modelinde, 1.47 inçlik 194x368 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED panel kullanılıyor. Bu akıllı bileklikte, rakip bilekliklere kıyasla %148 daha fazla görüntüleme alanı elde edebiliyoruz. Ekranın parlaklık seviyesi, ışıklı ortamlarda gayet iyi sonuçlar veriyor. Saat ve yazıları zorluk çekmeden okuyabiliyorsunuz.

Cihazın işletim sistemi ve diğer teknik özelliklerine geçecek olursak, Bilekliğimizin içerisinde LiteOS işletim sistemi kurulu olarak geliyor. Verimlilik ve performansı çok iyi dengeleyebilen bu işletim sistemini daha öncesinde HONOR MagicWatch modellerinde de görmüştük.

Akıllı bilekliğimizin menüleri ise oldukça kolay . Ana sayfada iken sağa veya sola kaydırdığımız zaman widgetler arasında geçiş yapabiliyoruz. Üstten kaydırdığımız zaman minik bir kontrol paneli, alttan kaydırdığımız zaman ise bildirimleri görebileceğimiz ekran karşımıza çıkıyor.

SpO2, stres ve cihaz ayarları gibi diğer kısımlara erişmek için Ana sayfada iken butona bir defa basmanız gerekiyor. Bir önceki sayfaya geri dönmek için, bulunduğunuz sayfada ekranı sağa doğru kaydırın.

Band 6 modelinde herhangi bir hoparlör veya mikrofon bulunmadığı için, aramaları bileklik üzerinden yapamıyoruz. Ancak telefona gelen aramayı bilekliğimiz üzerinden görebilir ve reddedebilirsiniz.

Bildirim cevaplama özelliği ise henüz bulunmuyor, gelen bildirimleri sadece okuyabiliyoruz.

İşletim sistemi ve menüleri tanıttığımıza göre, cihazın diğer özelliklerine değinebiliriz.

10 adet profesyonel antreman modu sayesinde egzersizlerinizi disiplinli ve profesyonel bir şekilde devam ettirebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. HONOR Band 6, antreman yapmaya başladığınız zaman bu aktiviteyi otomatik olarak algılayacaktır ve kayıt altına almaya başlayacaktır.

5ATM, diğer tabiri ile 50 metre derinliğe kadar bu akıllı bileklikle suya girebilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var, HONOR Band 6'yı deniz suyuna sokmanızı tavsiye etmiyoruz.

7/24 Kalp ritmi takibi özelliği, gün içerisinde her anınızda kalp atışınızı ölçerek sizlere günlük, haftalık, aylık veya yıllık olmak üzere rapor sunabiliyor.

HONOR'un diğer giyilebilir cihazlarında görmeye alışık olduğumuz SpO2 özelliği, bu bileklik modelinde de bulunmakta. HONOR Band 6 ile kanınızdaki oksijen seviyesini kolaylıkla ölçebilirsiniz. İlerleyen günlerde SpO2'yi daha detaylı olarak sizlere anlatacağız.

TruSleep algoritması sayesinde, uyku takibinizi HONOR Band 6 ile daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Uyuduğunuz zaman aralığını "Derin Uyku", "Hafif Uyku" ve "REM Uykusu" olarak kategorize eden özellik, uyku veriminize göre puan belirlemekte ve sizlere kaliteli uyku için tavsiyeler vermekte.

HONOR Band 6, 14 gün gibi iddialı bir batarya ömrüne sahip. Akıllı bilekliğinizi yoğun olarak kullandığınız zaman 8 ila 10 gün , hafif kullandığınızda ise 13-14 gün gibi bir süre boyunca bileğinizden hiç çıkartmadan kullanabilirsiniz.

Bu içeriğimizde, HONOR'un yeni akıllı bilekliği Band 6 modelini sizler için inceledim. Yeni içeriklerde görüşmek üzere, hoşçakalın.

• müthiş inceleme için teşekkürler,

nereden alabiliriz sorusunu yapıştırayım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 18 Mayıs 2021; 19:12:32 >
  • ana konusu açılmalı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün itibariyle aldığım ve şu memnun olarak kullandığım sevimli bilekliğim. Tavsiye ederim. 400 tl. Biraz fazla gibi ama Ürün kaliteli görünüyor. Ana konusu halen nasıl açılmamış hayret.

• bluetooth koptugunda uyari veriyormu?

• aslimdayok kullanıcısına yanıt

Evet titreşim ve ekran uyarısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

Evet titreşim ve ekran uyarısı.

Hocam kolunuzu çevirdiğinizde hemen ekran açılıp saati gösteriyormu yoksa takılmalar oluyormu, bu benim önceki amazfit saatte vardı gıcık ediyordu. always on varmı pili çok götürüyormu teşekkürler.

• Amazfit cor ve ls05 haylou kullandım bu ikisinden de ekran uyanma anlamında başarılı. Fakat sürekli açık ekran yok. Ve bildirim geldiğinde ekran uyanmıyor. Bileğinizi çevirnce görebilirsiniz. Bu saçma olmuş. Ama belki güncelleme ile düzelir.

• akdum kullanıcısına yanıt

Full uygulama açıkken en en az 10 gün gider. Ve şarj olayı gayet hızlı. 1 saate ful oluyor neredeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 12 Eylül 2021; 10:10:40 >
  • sertac-73 kullanıcısına yanıt

merhabalar. ios ta müzik yönetme yok mu? müzik bölümü çıkmıyor bende.

• oberst17 O kullanıcısına yanıt

İos da hiç kullanmadım. Malesef bişey diyemiyorum. Ama bol miktarda incelemesi mevcut. Mutlaka net bilgi bulabilirsiniz.

• Merhaba, telefonun Bluetooth bağlantısını kapatıp açtığımda otomatik bağlanmıyor. Sizde bağlanıyor mu? Tüm ayarlara izin vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciftcimuh -- 30 Kasım 2021; 15:21:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adım hedefi 10bin adım da. Adım hedefini nasıl değiştireceğiz?

• oberst17 O kullanıcısına yanıt
    Sağlık uygulaması - Ben (Alt tarafta profilimde denebilir) - Ayarlar - En üstte hedef şeklinde ayarlanabilir.

• Ciftcimuh C kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler.

• Ciftcimuh C kullanıcısına yanıt

Bende aynı durumu yaşamıştım. Baya bi kurcalayın sorunu çözdüm. Ama nasıl yaptığımı unuttum. Sanırım burdan ilerlemiştim

• Telefonun konum bilgisi açık olmazsa bluetooth açık olsa bile bluetooth bağlantısı kesiliyor.

• Telefonun Bluetooth menusunde bilekligin bagli olduguna dair hic bi gosterge yok sizde de boyle mi ? Cihaz redmi note 10s

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.