Şimdi Ara

Honor 9 Lite Pil Ömrü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bilenler bilir 9 Lite aldım Türkiye’ye giren yeni bir marka olduğu için merak ediliyor fakat az kişide olduğu için çok fazla da yorum bulunmuyor. O nedenle sıkça aldığım soruları böyle yayınlıyorum.

En basit haliyle bir günlük telefon kullanımımı anlatacağım ve kalan pil ömrünü söyleyeceğim.

Sabah 8.00 gibi kalkıyorum ve şarjdan taze çektiğim telefonumla 15-20 dk civarı sosyal medyada takılıyorum. Ardından 40-45 dk süren yolculuğum süresince Spotify’dan offline müzik dinliyorum. Otobüste çok fazla uğraşmıyorum genelde ama bildirim gelirse arada bakarım. Dışarıda çok fazla telefon görüşmem olmuyor ama mobil verim konum servislerim sürekli açık. Ayrıca akıllı bileklikle kullanıyorum bluetooth da sürekli açık. Ekran parlaklığı ise sürekli otomatikte. Gün süresince telefondan oyun oynamam, yalnızca sosyal medya, web gezintisi ve youtube’da takılabilirim, tüm bunlar mobil veriyle yapılıyor ve yaklaşık toplam süresi 2 saati geçiyor olmalı. Eve dönüş yolunda da aynı şekilde müzik dinliyorum. 6 civarında evde olduğum kalan şarjım %30-40 arasında oluyor.

Yorum sizlerin

• Pili kaç mAh ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BFC07 B kullanıcısına yanıt
    3000 mAh
  • Kullanım senaryosuna bağlı olarak gayet ideal diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.