Şimdi Ara

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// *** (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
16
Favori
82.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grdiyan

Ekran parlaklığını yüksek mi kullanıyorsunuz? Benim başıma gelmedi ama çoğu markada var bu sorun.
    Ekran parkaklığını manuel olarak ortanın biraz altında kullanıyorum yani onunla da bir ilgisi yok
  • Mesut Çevik'in tüketici hakları konulu çok güzel bir videosu var. Servis sorunu çözdüğü halde tekrarlıyorsa, cihaz değişimine gidin derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarı ekran sorununu siz nasıl anlayorsunuz bir testi var mıdır? Ben Huawei Mate telefonlarla yanyana getirince bizim Honor 9 liteden moralim bozulmuştu ama arada 1000 lira fark vardı.
    Acaba benim telefon bozuk mu diye düşündüm o an. Ve hiç test edemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Cihazı geçen hafta aldım. Hem şirket hattı hem kendi hattımı kullanıcam. Çift sim takılı iken, micro sd kart takmanın bi yöntemi yok mu bu cihaza?
  • oguzhandincel1 O kullanıcısına yanıt
    Hayır diye bilmekteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Hayır diye bilmekteyim
    Bi aparat gördüm nette. Onunla yapılıyormuş. Ondan alıp deneyeceğim.
  • Uzatma adaptörü ile mümkün fakat o sallanan kısım biraz sıkıntı. Belki silikon kılıfın arkasına gizlenebilir ama ne kadar kullanışlı olur bilemem.

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***
    *** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***

• Arkadaşlar az önce honor 9 lite mavi a101 den aldım 970 e nfc yoo mudur bunda?

• NFC var. Özelliklerini araştırmadan mı satın aldın?

• grdiyan kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburadada yok yazıo özelliklerde. A101 de bişi yazmıo. Epey.com da var yazıo. Kafam karıştı. Normalde iphone 7 var bu telefonu hem nfc için hem çift sim kart için alayım dedim. Nfc den emin değildim ama olması iyi o zaman

• https://cloud.mail.ru/public/43rm/4MXZEwmVh

Aramalarda otomatik ses kaydı almasını sağlar. Huawei'nin resmi uygulamasıdır.

Yükledikten sonra arama ayarlarından ses kaydını aktif etmeyi unutmayın.

• Telefon A101'in internet sitesinde 1.000 lira.
  • Uygulama güzelmiş teşekkürler. Yükledikten sonra gizli bir menü açıldı. Sanırım hukuki sorunlardan dolayı bazı ülkelerde bu özelliği kapatıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grdiyan -- 9 Ocak 2020; 2:9:26 >
  • Volte'yi kullanabilen var mı? Kağıt üzerinde destek var gözüküyor da ayarlarda gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 10 Ocak 2020; 1:36:28 >
  • A101 sitesinde telefon 1000 tl nasil arkdaslar alınırmı bu telefon babam için bir telefon almak istiyorumda kulananlar memnunmu acaba ?
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Ben de başaramadım faturalılarda oluyor diyenler vardı

• promil06 P kullanıcısına yanıt
    1000 lira eder hocam ama artık çıkalı 2.senesi dolmak üzere. Yani güncellik derdi olmayacaksa olabilir.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    bugun gittik bimden meizu note 8 aldik 1150 tlye hepsi uc asagi bes yukari ayni gibi

• promil06 P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam .garanti kısmında Huawei yi övüyorlar ancak hiç denemedim. Zaten bu fiyat serisi oyun dışında üzmez.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam babam kullanacagi icin alo dese yeter onu bayag bir uzun sure goturur kvk garantiliymis.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.