Şimdi Ara

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// *** (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
16
Favori
82.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatık panel fiyatı 50 TL bişeymiş arkadaşlar bu aslında iyi birşey yani diğer telefonlarla kıyaslaması bile mumkün deyil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101'in son kampanyasından faydalanıp 1079 liraya honor 9 lite aldım, umarım sorunsuz kullanırız cihazı.
  • Güncelleme geldi telefona. Android güvenlik yaması 1 Eylül 2019 oldu. Arayüz biraz daha akıcı gibi geldi ama psikolojik de olabilir tabii.

• Merhaba
    Bu cihaz ile xioami redmi note 6 pro arasinda kaldim. Donanımsal olarak redmi note 6 pro üstün gözüküyor. Yardimci olurmusunuz?

• woolf W kullanıcısına yanıt
    Xiomi bilmiyorum da yazılım olarak Huawei, Honor bence güzel.
    Bu telefonu Türkiye garantisi, İşlemcisi(Fiyatına göre) ve güncelliği aldırır.
    Xiomiyi siz bilirsiniz.

• Tşkler

• woolf W kullanıcısına yanıt
    Honor iyi teldir, memnun kalirsin.

• Telefonu Oreo'ya döndürdüm HiSuite uygulamasıyla. Adb yardımıyla gereksiz uygulamaları sildim. Animasyonları ve otomatik güncellemeleri de kapattım geliştirici seçeneklerinden. Bi' sıkıntı yok şimdilik. Telefonun en hızlı hali böyle oldu. Güvenlik ve güncellik isteyene göre değil tabii bunlar ama performans ve pil için etkili oldu açıkçası yaptıklarım.

Not: Dosyalarınızı yedekleyin mutlaka. Silinecektir Oreo'ya dönerken çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 19 Kasım 2019; 13:58:17 >
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Pie güncellemesinden sonra telefonda biraz yavaşlama ve takılma başladığını ben de hissettim ama eski halini tam hatırlayamadığım için Oreo'ya geri dönmeyi düşünmemiştim. HiSuite'in bunu yapabildiğini bilmiyordum. Gereksiz uygulamaları ADB ile silme konusunda bir rehber var mı?
  • sokrat68 kullanıcısına yanıt
    Android 8'e dönmeden önce mutlaka yedek alın bunu da yazmış olayım. Dosyalarınız silinecektir eğer denemek isteyen olursa. Sonra nerede bu resimler, videolar denmesin. :)

Aşağıdaki videoda uygulamaların root olmadan silinmesi hakkında başka bir telefon için yapılmışı var ama mantık aynı aslında:
    https://www.youtube.com/watch?v=dawEil2EdjQ

Şuradan silinmesinde sorun olmayan veya silinmemesi gereken uygulamaları görebilirsiniz:
    https://forum.xda-developers.com/honor-6x/how-to/guide-list-bloat-software-emui-safe-to-t3700814

Biraz da telefonda ne yaptığınıza da bağlı kimisi yazıcı ile ilgili bir şeyi silebiliyor, sizin işinize yarıyorsa silmemelisiniz tabii. Telefonu sıfırlayınca tekrar geri geliyor uygulamalar bu arada ama fazladan dosya silerseniz uğraştırıyor biraz sadece. Tekrar silmeniz gerekiyor uygulamaları.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Zaman ayırdığınız ve detaylı cevabınız için teşekkür ederim. İlk fırsatta deneyeceğim. Dediğim gibi tam emin değilim ama güncelleme sonrası yavaşlama hissettiğim için 8'e dönmeyi deneyeceğim. Siz rahatlama-hızlanma hissettiniz mi geri döndükten sonra?
  • sokrat68 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Daha seri geliyor bana şu anda telefon. Psikolojik de olabilir ama benim deneyimim bu şekilde.
  • Hersey daha iyi güncellemelerden sonra daha iyi oldu tavsiye ediyorum

• Ben de telefonu garantisi dolmadan servise göndereceğim. Kulaklık girişi muhtemelen toz kaptı;bazı kulaklıkları zor alıyor; bataryası sanki fazla çabuk bitiyor ve telefonun içine toz girdi galiba. Servis iyi diyorlar genel kontrolü de iyi bir şekilde yaparlarsa kemik kitle edinirler.

• Honor 9 Lite 32 GB Cep Telefonları 1099 tl dün gece 01:00den beri a101 com da
    100 tl indirime gitmiş

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***

fırsat bu fırsat galiba

banka kredi kart kampanyaları mesela vakıf world kart 1000/75 wp kampanyası ile birleştirilebilir

haberiniz olsun istedim
  • Telefona uygun ekran koruyucu bulabilen var mı arkadaşlar? Klasik temperlileri takınca yanlardan tam oturmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grdiyan kullanıcısına yanıt
    Benim koruyucu %90 kapatıyor hocam, istanbul tahtakaleden aldım ancak bulması zahmetli oldu. Kalan boşluklara tırnakla temas edebilirim daha iyisini de görmedim(yeni bir kılıfla beraber kullanıyorum)

• ekran koruyucu tavsiyesi olan
  • Arkadaşlar kendime ve kardeşime bu telefondan almıştım.İki telefon da da ekran sararması oldu.Kardeşim servise gönderdi ekranı değiştirdiler ama ekran sararması yine oluştu. Benim telefonda ekran sararmasını yeni fark ettim,sağ üst köşede var.Halbuki telefonda aşırı ısınma yada ekran sararmasının oluştuğu bölüme herhangi bir baskı falan da yoktu.Genelde uçak modunda kullanırım hatta geceleri kapatıp sabah açardım yani bu kadar iyi kullanmama rağmen benim başıma da böyle birşey gelmesi beni şaşırttı ve bu telefona olan güvenimi sarstı doğrusu.Sizlerde de ekran sararması oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satem -- 26 Aralık 2019; 10:25:12 >
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığını yüksek mi kullanıyorsunuz? Benim başıma gelmedi ama çoğu markada var bu sorun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.