Şimdi Ara

Honor 8 Lite (P9 Lite 2017) Uzun Kullanım Testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun kullanım testi :

Kasım 2017 tarihinde uzun süre idare etmesi için Turkcell mağazasından 1000?'ye aldık. Almamızın üzerinden 4 ay geçti telefon her geçen gün garip bir şekilde daha iyi bir performans sunuyor :D Kullanılan panel gerçekten çok kaliteli fiyatına göre güzel bir parlaklık ve kalite sunuyor. Ekranında ve arka tarafında henüz kalın bir çizik oluşmadı. Ayrıca kullanırken çizilmesin diye nano sıvı koruyuculardan satın aldım ve uyguladım. Telefona veya ekran hassasiyetine herhangi bir etkisi bulunmuyor. 3000MAh pili bulunuyor günlük normal kullanımda 1.5 gün ile 2 gün arasında bir süresi var. Tek dezavantajı biraz geç şarj olması. Özellik anlamında herhangi bir şikayetim yok mis gibi çalışıyor . İçerisinde Kirin 655 2.1GHz işlemcisi bulunuyor ve bu işlemci 3 GB ram ile besleniyor. Ayrıca Mali-T830 MP2 gpusu sayesinde de dropsuz bir şekilde oyun oynayabiliyorum. Şu an sadece GTA:SA , Asphalt 8 ve PUBG oyunlarında test edebildim . Son olarak sistem olarak Emotion UI 5.0 ile güçlendirilmiş Android 7.0 kurulu geliyor. Şu anlık görüşmelerim bu şekilde zaman geçtikçe gelişmeleri yine aktarırım.

Sonuç : ALINIR

Honor Türkiye Resmi Facebook Grubu :https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/

• Hocam peki bu cihaz mhl kablosu destekliyor mu? Philips android tv var ona bağlıycam. Hiç denedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 2014 cihazlarının bir kısmı destekliyor artık o kabloyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

2013 2014 cihazlarının bir kısmı destekliyor artık o kabloyu
    Valla ben 2 ay önce aldım. Muhtemelen destekler. Ki zaten bi kaç güne kadar kabloyu almış olucam. Sonuçları buradan paylaşırım. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 4 Haziran 2018; 18:59:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.