Şimdi Ara

Honor 7s a101

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
9.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 799 tl fiyatla satisa cikacakmis. Ne dusunuyorsunuz?
    Honor 7s a101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ABF42C3BA -- 4 Mart 2019; 22:29:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cop diyen arkadaslari anlamıyorum telefonun hitap ettiği kesim küçük çocuklar ve anne baba telefonu whatsapp facebook olsun YouTube gireyim internetten yemek tarifi nakış örnekleri bakiyim haber okuyim vb şeyler ideal bir telefon. Oyun oynamak için değil 8.1 Oreo var şahsen bizim valideye pie Oreo KitKat bişey farketmiyo kacimizin annesi benim telefon güncelleme almıyo oğlum satalim bunu yenisini alalim veya benim telefona bi root atalim unoffical rom kullaniyim diyo? Neyse telefon baslangic telefonudur bunun kardeşi var bide y5 prime bu iki telefon normalde 400 500 TL fiyat aralığında satılması gerekiyor ama malum ÖTV KDV derken fiyatlar ikiye katlanıyor.
  • 16 Gb dahili hafıza

Dolayısıyla kocaman bir çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

16 Gb dahili hafıza

700-800 civarı telefon almak istiyorum. annem için. görüntülü konuşma için. çöp olmayan bir tavsiyeniz var mı?
  • Ben de annem için telefon bakıyordum Vestel bile bu fiyatlara gelmiş 2gb ram var tercih edilebilir....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

16 Gb dahili hafıza

ram'miş , işlemciymiş, bunların hepsi yalan yani ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur208

700-800 civarı telefon almak istiyorum. annem için. görüntülü konuşma için. çöp olmayan bir tavsiyeniz var mı?

Alıntıları Göster
    redmi 6a alınabilir belki

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/112424-117789/honor-7s_xiaomi-redmi-6a/

• 16 gb güncelleme bile yapamadan şişer kalır.32 den aşağı almayın

• Şu insanları görünce hayattan soğuyorum...
  • Çok şey için kullanmayacak Anne, babaya uygun bir telefon bence. Huawei garantili olması güzel. İthalatçı garantili ile karıştırmayın.
    İhtiyaç olsa anneme alırdım.

• Ben de bunu tavsiye edeyim 😊
    Gm 8 32gb 3gb ön ve arka kamera 13mp çift hat
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/general-mobile-gm-8-dual.html

80tl gibi bi fiyat farkı var diğerlerine göre

• blank42 kullanıcısına yanıt
    vestel önerilir mi hocam adamlar alıp bozulunca sorumlusu siz olursunuz
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Vestel almayın hocam, daha önce telefonlara ek vergi uygulamasını siyasi bağlantıları sayesinde getirdiler. Birkaç gün önce baktım ötv yasası kabul edildiği için yabancı markalara %50 ötv uygulanmasını istiyorlardı. Vestel'i protesto etmemiz lazım.
  • büyük ihtimalle bulunmaz yoksa bu fiyata alınır bu telefon.bu arada bime gelen telefon ile bunun arasında fark varmı?
  • Ben de almayı düşünenlerdenim. Daha önce LG2 kullanmıştım. Onun ayarında bir telefon. Fiyatına göre işte.
  • Bu cop diyen arkadaslari anlamıyorum telefonun hitap ettiği kesim küçük çocuklar ve anne baba telefonu whatsapp facebook olsun YouTube gireyim internetten yemek tarifi nakış örnekleri bakiyim haber okuyim vb şeyler ideal bir telefon. Oyun oynamak için değil 8.1 Oreo var şahsen bizim valideye pie Oreo KitKat bişey farketmiyo kacimizin annesi benim telefon güncelleme almıyo oğlum satalim bunu yenisini alalim veya benim telefona bi root atalim unoffical rom kullaniyim diyo? Neyse telefon baslangic telefonudur bunun kardeşi var bide y5 prime bu iki telefon normalde 400 500 TL fiyat aralığında satılması gerekiyor ama malum ÖTV KDV derken fiyatlar ikiye katlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 6 Mart 2019; 10:32:51 >
  • 2gb ramli honor 800 , 3 gb ramli meizu 879 . düşün taşın karar ver.

https://www.hepsiburada.com/meizu-m5s-32-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV000009KAAX

• Eski 3gb ramli telefon alacagima guncel 2gb alirim.

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Bu guzel gorunuyor aslinda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.