Şimdi Ara

Honor 70 ülkemizde satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz aylarda Honor 70 akıllı telefon modelinin global lansmanını yapan Honor firması ülkemizde de satışa başlıyor. İstanbul’da yapılan lansman ile Honor 70 modelinin ülkemiz fiyatı da belli oldu.

Honor 70 neler sunuyor?

Honor 70 modelinde 6.67 inçlik Full HD+ AMOLED ekran bizi karşılıyor. Ekranda 120Hz tazeleme hızı ve 10-bit renk desteği mevcut. Snapdragon 778G+ yonga setinden güç alırken 8GB RAM ve 128GB depolama ile geliyor.

Ayrıca Bkz.Honor 70 abilerini aratmıyor

Arka kısımda 54MP ana sensör, 50MP geniş açılı sensör ve 2MP derinlik sensörü yer alıyor. Ön kamera ise 32MP. 4800mAh kapasiteli batarya 66W hızlı şarj ile destekleniyor. Honor 70 modeli için belirlenen Türkiye başlangıç fiyatı 12999TL olarak belirlenmiş.

• Mühendis maaşıyla ülkede lite telefon alamıyoruz lite telefon 15 - 20 bin tl

gıda deterjan giyim ... 8000 tl

doğalgaz 1750 tl

elektrik 600 tl

su 300 tl

telefon 200 tl (iki kişi)

internet 150 tl

Yol 1000 tl

Öğle yemek 1500 -2000 tl

Yakıt 800 Tl (kullanmadığım halde ay da 800 tl gidiyor)

Aidat 250 tl

.

.

15 bin tl gitti (kira olmadığı halde)

kış şartlarını çıkarırsak lite telefon almaya kalkışsam mühendis olarak 12 ay kendimi düzeltemem (Düzeltmem için sahtekar insan olman lazım)

Eskiden maaşımın yarısına üst seviye telefon alabiliyordum

SEÇİMLERE AZ KALDI SABREDİYORUZ

• Fiyatlar aldı başını gidiyor. Mi 12 Lite yanında masum kalıyor fiyatı ama M52/A52s ve Realme GT Master yanında da 4-5K TL fazlası da insanda enayilik hissi uyandırıyor.

• ren ne lo !?

• Bir sonraki sene yarı yarıya değer kaybedecek ve play storu olmayan bir ürün için yüksek fiyat istemişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osvajac kullanıcısına yanıt

bunda play store var hocam ama dediğiniz gibi bu telefonu anca bilmeyen adam alır bu fiyata

• Var mı bu arkadaşı alıp kullanan aramızda?
    Bi görüş yazsa çok iyi olur.

• Hepsiburadadan yanında 'x3' kulaklığı hediye verilirken almıştım. 2 hafta olmadı daha kullanmaya başlayalı. Öyle çok da fazla kurcalamadım fakat normal kullanımda(oyun oynamadım henüz) poco x3 pro dan hiçbir performas farkını görmedim. Hızlı şarjı farkıyka fazlasıyla kendini ayırıyor x3 prodan.
    Sevmediğim tek özelliği bildirim bölmesini açmak için üstten çekmek gerekiyor ki bu da honor arama aracı var onu iptal edemiyoruz. Ana ekranda her aşağı çekişte arama uygulamasını açıyor.

• Honor çok kaliteli bir cihaz ama yanı alınabilecek en kaliteli android huaweinin android versiyonu

• bu cihaza kırılmaz cam, kılıf vs bulabilen var mı? varsa link paylaşabilir miyiz?

2 gün oldu alalı kullanım detayını tecrübeleri biraz vakit geçsin paylaşacağım.

• Güzel telefon. 3 haftadır kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. Tek kafama takılan şurası oldu, cihazı kullananlar varsa cihazı yeniden başlattığınızda parlaklık direkt otomatiğe mi düşüyor? Her yeniden başlattığımda bu şekilde oluyor. Otomatik parlaklık kapalı olsa bile yeniden başlayınca yine açılmış oluyor. Onun dışında parlaklığı her yeniden başlattığınızda ayarlamak zorunda kalıyorsunuz.

• Mühendis maaşıyla ülkede lite telefon alamıyoruz lite telefon 15 - 20 bin tl

gıda deterjan giyim ... 8000 tl

doğalgaz 1750 tl

elektrik 600 tl

su 300 tl

telefon 200 tl (iki kişi)

internet 150 tl

Yol 1000 tl

Öğle yemek 1500 -2000 tl

Yakıt 800 Tl (kullanmadığım halde ay da 800 tl gidiyor)

Aidat 250 tl

.

.

15 bin tl gitti (kira olmadığı halde)

kış şartlarını çıkarırsak lite telefon almaya kalkışsam mühendis olarak 12 ay kendimi düzeltemem (Düzeltmem için sahtekar insan olman lazım)

Eskiden maaşımın yarısına üst seviye telefon alabiliyordum

SEÇİMLERE AZ KALDI SABREDİYORUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 10 Ocak 2023; 4:22:58 >
    10.000 civarı ikinci eli satılıyor şu an.
    Aynı sene çıkan samsung'lardan daha fazla değer kaybetmemiş.

• hakki.sert H kullanıcısına yanıt

Yarı yarıya değil belki ama düşmüş işte aynı tarihte alınan apple ürününü an azından aldığın fiyata satarsın

13000'den 10000'e düşerek %25 değer kaybetmiş. İphone'a yatırdığın ek para ile de altın alsan seneye bozdurur aradaki farkı ödersin. :))
    Altın geçen sene 1300, bu sene 2000 lira.

Bir de şöyle bak. İphone'u satıp yenisine geçsen kaç lira fark ödersin, 15000'e aldığın telefonu satıp yenisine kaç lira farkla geçersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakki.sert -- 26 Mart 2024; 9:15:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.