Şimdi Ara

Honor 70 abilerini aratmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Honor 70 serisinin orijinal modeli konumunda olan Honor 70; ekran, depolama, bellek seçenekleri ve kamera konusunda abilerinden geri kalmıyor. Yonga seti ve batarya biraz amliyete odaklanmış.

Honor 70 özellikleri ve fiyatı

• 6.67 inçlik Full HD+ OLED kavisli ekran

• Snapdragon 778G+ yonga seti

• 8GB/12GB RAM

• 256GB/512GB depolama

• 54MP Sony IMX800 ana sensör

• 32MP ön kamera

• 4800mAh batarya

• 66W hızlı şarj

Honor 70 fiyatı
    Honor 70 8GB/256GB 405$
    Honor 70 12GB/256GB 450$
    Honor 70 12GB/512GB 510$

Ayrıca Bkz.Honor 70 Pro serisi iddialı kameralarla geliyor

Honor 70 akıllı telefon modeli abilerinden geri kalmayan bir ekrana sahip. Bir miktar daha küçük boyutlarda olsa da 10-bit renk desteği ve 120Hz tazeleme hızı devam ediyor. Ana sensör aynı kalırken telefoto sensöre veda edilmiş. 50MP çözünürlüğünde geniş açılı sensör ve 2MP derinlik sensörü arka paketi tamamlıyor. Ön kameranın da biraz kırpıldığı görülüyor. Yonga seti ve hızlı şarj tarafında da biraz daha maliyete oynayan Honor 70 asıl önemli artışı Honor 60 orijinal modele göre yapıyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/05/30/honor-70-with-oled-display-snapdragon-7-gen-1-processor-launched/

• kameralar çok eğreti duruyor

• Xiaomi telefonların bile 20 bin tl ye ulaştığı yerde ciddi olarak düşündüğüm model honor 70

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3.500 TL gideri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinkfloyd1453 kullanıcısına yanıt
    Bencede Xiaomi'nin MIUI facialarından sonra, bu model mantıklı duruyor. Ön görünümü eski Galaxy S8-S9 modellerini hatırlattı.

• Alan var mı

• Honor 70, Honor 50'den daha ucuz (13.000 TL- Lansman fiyatıymış sanırım)

Yine de bu fiyata alınır mı bilemedim?!

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/honor-70.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

Honor 50 büyük satıcılarda stok kalmadığı için fiyatını dikkate almayın,

• Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

Honor 50 7000TL civarında çıkış yapmıştı sanırım, Model güzel ama diğer tüm modellerde olduğu gibi pahalı olması gerekenden.

• Ben aldım.. çok memnunum kamera ve batarya muazzam. Gece çekimleri çok başarılı, selfie kamerası da çok çok iyi..içinden 66w adaptör çıkıyor 30-40 dk da full şarj oluyor. Kılıf ve ön cam filmi ile geliyor telefon..

Bataraya 8 saat ekran süresi veriyor 120 hz normal kullanımda. İşlemci üzmüyor. Takılma vs yaşamadım.

Tek sıkıntı mono hoparlör. Yani şu telefona niye stereo hoparlör koymamışlar anlamak çok güç. Ses yüksekliği idare eder ama çok tiz. Bir de mono olunca iyice kötü..

Bir de ekran oled olduğu için 60hz yapınca ekranı bi tıkanıklık olmakta. 60hz de akmıyor telefon kısaca full 120 hz yaptım :)

• Vatal V kullanıcısına yanıt

Her ne kadar Honor, Huawei'den ayrıldı dense de bu bence pek gerçeği yansıtmıyor

Huawei, Honor kafası biraz böyle.Adamlar zamanında Mate 20 Pro'ya stereo hoparlör koydu, sonra gitti Mate 30 Pro'yu mono çıkarttı

Önceden Xda'da Mono hoparlörlü telefonu Stereo yapan fixleme programları vardı (ahizeyi, hoparlör gibi kullanıyorsun) hâlâ var mı bir araştırmak lazım.Tabii telefon rootlanacağı için garanti dışı kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 30 Ekim 2022; 21:24:43 >
  • Anlaşılan Honor ülkemizde telefon satmak istiyor, xiaomi istemiyor mesela. Benzer fiyatları olan iki markanın telefonları arasında 5 bin liradan fazla fark var. Telefon ihtiyacım var ve alıp almamak arasında kararsızım.

Nereden ve kaça almıştınız hocam, ses gerçekten de kötü mü mono olduğu için

• Arkadaşlar honor 50 ve 70 arasındaki fark nedir? Bu ikisi arasından hangisi alınır acaba?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Honor 70 tabiki. Nasıl bir cevap verilmesini bekliyorsunuz.
    Ben de aldım cihazı çok güzel açıkçası. Şekli herkes tarafından dikkat çekiyor. Aynı paraya S21 5G alabiliyordum ama Samsung un bütün telefonları hep aynı ve herkesin elinde. Bi ana konumuz olsaydı çok güzel olurdu.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Teknik verilerden pek anlamam. İkisi de birbirine yakın fiyatta o yüzden farkı nedir onu sordum.

• bu cihaza kırılmaz cam, kılıf vs bulabilen var mı? varsa link paylaşabilir miyiz?

2 gün oldu alalı kullanım detayını tecrübeleri biraz vakit geçsin paylaşacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.