Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.069
Cevap
87
Favori
85.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar yanlış yalnız alien isolation a 79 demişsin 94 çekiyor karttan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlar guzel ama alisveris sonrasi bazi arkadaslarin kartindan daha fazla ucret cekilmis. Bankalar fazla komisyon aliyor. Sanirim once dolara sonra tlye cevriliyor. O yuzden kur farki artiyor. Alisveris yapanlar paylastikca konu netlesir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Sonunda birileri hk psn'nin farkına vardı. Yıllarca elimden geldiğince farklı başlıklarda insanları hk psn'ye yönelttim. Burdan tek diyeceğim şey asla pişman olmazsınız ki ben 7 yıldır hk psn kullanıyorum hiç de pişman olmadım.
    Dil seçenekleri oyun açıklamasında yazıyor ve bir güzelliği ise oyunun içinden store'a bağlandığınız zaman (oyun 2. bölge olsa bile) oyunun dlc'sine ulaşabiliyorsunuz.Bu olayı ilk olarak bf2 de keşfetmiştim.
    2 ay öncesinde plus kampanyası vardı 12 ay alana 3 ay bedava diye ki bu olay plusun 4. yılına özel bir kampanyasıydı.
    Uzak doğuya özel çıkan oyunlarda store'a ekleniyor ama malesef japonca ya da çince oluyor.
    En son olarak LA Noire bundle oyununu 15 tl'ye mi ne aldım ve de ingilizce.Online oyunlarda hiç bir sorun yaşamazsınız.Sadece bazı oyunlarda oyun artırken öncelikli olarak uzak doğu serverlarını arıyor ama siz onu değiştirebiliyorsunuz.

Hocam mesela biz fifayı us psnden alıyoruz. Online oyuncu bulurken benim bildiğim senin internet ağına göre oyuncu buluyordu.Aslında öyle değilmi ? Oyunun bölgesine göremi oyuncu buluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Fiyatlar yanlış yalnız alien isolation a 79 demişsin 94 çekiyor karttan.

kur çeviri den bakıyorum galiba haklısın, hemen güncellenecektir. Paraçeviri.com yanlış galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Hong Kong Doları (HK$) = 0.30 TL

Bu da PS Store mağazası;

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-hk/home/games
  • fiyatlar güncellendi.

• Ön ödemeli kart haricinde klasik bir visa kredi kartıyla alışveriş yapılabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Ödeme yöntemini de açıklığa kavuşturursak hatta konuya da eklersen çok iyi olur. Kredi kartı dışında başka nasıl ödeme yapabiliriz? Bir arkadaş psn card diyordu ama ayrıntısını bilmiyorum.

Ödeme ön ödemeli kart ve kredi kartı olarak yapılıyor, psn kartı bilemiyorum.

İninal kart var bende kullanabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil desteği bulunuyor mu acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Ödeme yöntemini de açıklığa kavuşturursak hatta konuya da eklersen çok iyi olur. Kredi kartı dışında başka nasıl ödeme yapabiliriz? Bir arkadaş psn card diyordu ama ayrıntısını bilmiyorum.

Ödeme ön ödemeli kart ve kredi kartı olarak yapılıyor, psn kartı bilemiyorum.

İninal kart var bende kullanabilir miyim?

Initial dediğiniz ön ödemeli kart (pre paid card) sa evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Türkçe dil desteği bulunuyor mu acaba ?

İngilizce ve Çince dil seçenekleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

Ön ödemeli kart haricinde klasik bir visa kredi kartıyla alışveriş yapılabiliyor muyuz?

Yapabiliyorsunuz.

• Cok güzel konu teşekkürler.

• beyler honkong üyelik aldıgımızda hali hazırda tr plusımı hk plusu aktarma yapabiliyormuyuz.
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Mesala şöyle söyleyeyim tekkende direk olarak uzak doğu odaları buluyor arayınca ama onu değiştirebiliyorsunuz oyunu aldığınız yer değil bağlandığınız psn ile alakalı

• şuan 1 hk doları
    1.00 HKD = 0.289475 TRY
    Hong Kong Dollar ↔ Turkish Lira
    1 HKD = 0.289475 TRY 1 TRY = 3.45453 HKD

• Ps4 alma arefesindeki biri olarak , tr psn deki fahiş fiyatlar gözümü korkutuyordu. Daha 10 gün önce psn üyeliklerine de %50 zam yaptıklarında baya dellenmiştim. Ancak bu hk psn de 83 liraya mı ne geliyor yıllık plus üyeliği dediğiniz gibi. Kredi kartımızıda kullanabiliyorsak tadından yenmez.
  • Ps4 alacağım zaman işime çok yaricak. Teşekkürler.
  • rata kullanıcısına yanıt
    12 aylık plus ücreti 268 hk doları ve bu da 77 tl ye denk geliyor yani yuvarlayıp 80 desek bile tr psn'den daha ucuz

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Ben 288hk doları sanmıştım. 268 miş dediğiniz gibi. Ya 77tl ne demek. Bizim plus 150tl den satmaya çalışıyor yıllık üyeliği. Valla Allah razı olsun konuyu açan ve bizi konu içinde bilgilendiren arkadaşlardan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.