Şimdi Ara

Honeywell T3R/T3/T3M Kullanıcıları Paylaşım Platformu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
109
Favori
196.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yukarıda da konuştuğumuz gibi öğrenme hep var. bende de simge çıkmadı. o ayar optimizasyon ayarı. yani prgramlı iken o x saatteki zamanda y sıcaklığına yavaş yavaş getiriyor gibi

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt

Optimizasyon simgesi her zaman cikmaz hocam. Erken devreye girerse veya erken kapatırsa simge çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Son ucuz fiyattan 18 şubat gibi alıpta gelen var mı benimki hala kargoya verilmedi
    18 Şubat siparişim 1 Mart ta geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde kullandığım cm727 model ot t3r aldığımdan boşa çıktı satmaya kalksam kaça gider bilgilerinize arkadaşlar

• Bizim ürünede bugün güncelleme oldu. Dhl ile gelmiş. direkt yarın teslim edilecek görünüyor. Yine de daha önceki siparişime göre epey geç geldi. Daha önceki aremex idi

• directormovie D kullanıcısına yanıt

İkisi arasında ne gibi farklar var kiyaslayabilir misiniz?

• Aslında pek bir fark yok biraz daha büyük ekran optimasyon menüsünde geçilmeli başlangiç optimum durdurma şıkları çıkmış işlem hep aynı sadece yeni bir model diyebilirim ucuz bulduğumdan aldım zaten

• Kadyr K kullanıcısına yanıt
    Sizin kombi yoğuşmasız mı. Kombiniz günde kaç m3 yakıyor takip edebildiniz mi.
  • ATA0650 kullanıcısına yanıt

Sizinle aynı kombi hocam. Düz kombi. Değişiyor bugün 7m3 yakmış. Gündüz istanbul 7-8 derece idi gece 3-4

Sabit 22.5 ta yakıyorsunuz galiba. Bu arada genel olarak evin konumu nasıl Ot nin ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz.

Bir haftadır sabit 23 yakıyorum. Ot ayarları optimizasyon hariç fabrikasyon. Ev en üst kat genel olarak kuzey cephe 135 m2 net. 10 yıllık bina kendi üstümde ek izocam var

Neredeyse konum olarak aynı hava şartları hariç tabii ki optimizisyon ayarını nasıl kullanıyorsunuz.
  • Teşekkür ederim yardımlarınız için, bende 23.5 dereceye ayarladım bıraktım, kombi 45 derecede. Oda ısısı da 23.5 olarak gösteriyor. Ara ara alev simgesi yanıp sönüyor. Böyle birkaç gün gözlemleyeyim. Umarım herşey yolunda gider.

@cotyora667

Muhtemel Kombiniz yoğuşmalı olsa gerek. Lakin 45 c az 55 yapmanız gerekiyor. 45c istediğiniz ısıya getirme me ihtimali çok fazla diye düşünüyorum.

Açık 1

Termostat takılı kombi için 45 düşük bir derece, en az 50 yapın ki yandığında işe yarasın, termostat nasıl olsa içerisi istediğiniz sıcaklığa gelince kombiyi durduruyor, fazla yakarım diye düşünmeyin.

Hangisi 17 mi 18mi

İkisinide bir yaptım

• Siz kaç petek kullanıyorsunuz. Ayrıca gün boyunca 23 değil herhalde gün dilimleri nasıl
  • Kullanıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.