Şimdi Ara

Honeywell Akıllı Termostat İnceleme, Merak Edilenler (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
66
Favori
110.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haftalık program yaptım 24 saatlik 5.6 m3 tüketim elde ettim sıcaklık 20 ile 21 derece arasında olacak şekilde dengeliyorum şimdilik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    20-21 derecede usumuyor musunuz ? Biz 22,5 olunca usume geliyor acikcasi.

• yalionur kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi zaten bu değerler tavsiye edilen ısı ölçekleri tabi alt kattaki yeni gelen komşu geçen senekine kıyasla biraz daha fazla yakıyor cam pencere önü soğuk mermerleride izole edince demir gibi soğuk hissi azaldı biraz mermerler çok etkiliyor ortamı zaten 0.1 hassasiyetinde termostat kullanıyorum radyatörler ılık kalıyor ortam havası stabil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 17 Ocak 2020; 14:9:58 >
  • Arkadaslar. Program yapmaya calistigimda kaydete basinca boyle yaziyor. Bu neden olur ?

• Y87rf2008 kullananlara bir sorum var. Hedef sıcaklığa ulaşınca kombiniz duruyor mu? Kombiyi takip ediyorum.Hedef sıcaklığa ulaşınca sık sık ateşleme yapıyor .Örneğin 30 derecede ateşliyor ,10 sn içinde 34 derede duruyor.Yani 1 dakikada ortalama 4 kere ateşleme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATTN -- 18 Ocak 2020; 22:12:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ATTN kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sürekli ateşleme yapıyor mu bilmiyorum ama hedeflediğim sıcaklığa ulaşınca kombi tamamen kapanmıyor, en düşük alev boyunda yanmaya devam ediyor petekler ılık kalıyor. Hedeflediğim sıcaklığın üzerine çıktığı zaman ise kombi duruyor

• arkadaşlar merhaba bende bunun modülasyonlu internetten kontrol edilebilri olanı var satmak istiyorum bilginiz olsun.
  • ATTN kullanıcısına yanıt
    Sabit ısıda tutmak için ara ara yakar. Isı eğrisini bozmaz çok.

• invisible_blue İ kullanıcısına yanıt
    Neden satıyorsun kardeş?

• alperkurucu A kullanıcısına yanıt
    Netatmo kullanıyorum.

• Arkadaşlar Honeywell akıllı internet bağlantılı 1 ay kadar kullanılmış garantisi devam eden termostatımı satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-akilli-ev-sistemleri-honeywell-dijital-kablosuz-akilli-termostat-y87rfc2090-782660065/detay

• Arkadaşlar airfel digifel premix 38 kw kombiye yerden ısıtma net 190 m2 dubleks müstakil bina için, desteği de olduğundan modülasyonlu honeywell y87rf2008 düşünüyorum. Cep telefonundan da kontrol önemli benim için. Tek endişem modülasyon olayı yerden ısıtmanın uygun derece aralığı olan 30-50 nin üzerine çıkar ve tesisata zarar verir mi? Bu limiti aşmaması için bir ayar var mı? Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler
  • ulex kullanıcısına yanıt
    İnce ayarı yok hocam. Sadece belirlediğin dereceyi oynatmayacaksın. Sabit bir ısıda kalırsa 50 nin üzerine pek çıkmaz.

• ulex kullanıcısına yanıt
    Yerden ısıtma için modülasyonlu oda termostatı uygun değil .Kombi sıcaklığını oda termostatı ayarladığı için.On/off kullanmanız daha uygun

• Uygulama sabahtan beri bakım var diyip bağlanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 24 Ocak 2020; 14:40:49 >
  • Demirdöküm nitron condense kombim ve Demirdöküm on off oda Termostatım var ancak yakıt tüketimi fazla acaba bu honeywell Y87RFC2090 ürünü yakıt tüketimini azaltır mı bu konuda tecrübesi olan var mı

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Sanmam dostum. Çok farkettirmez.

• Dün Honeywell t3r termostat taktırdık. Evde bebek var diye otomatik program koymayıp manuel modda 22.5 dereceye ayarladık.
    Manuel modda optimizasyon yapıyor mu?
    Optimizasyon simgesi yanmıyor hiç.
    Bir de kılavuzda optimizasyonun varsayılan olarak inaktif olduğu ve aktifleştirilmesi gerektiğini yazmışlar ama nasıl yapılacağını yazmamışlar. Nasıl aktifleştirileceğini bilen var mı?

• dabu D kullanıcısına yanıt
    Bende T3R modelini 20 gündür kullanıyorum yaptığım testlerde manuel modda optimizasyon yapmadığı eğer haftalık program yapılırsa öğrenme süreci sonucunda buda yaklaşık 2 hafta sonucunda optimizsyon sembolü çıkıyor ekranda evinizin ve yalıtımınızın durumuna göre 3 farklı seçenek var evinizin belirlenen ısıya ne kadar sürede ulaştığını öğrendikten sonra parametre ayarlarından 170P (1) seçilirse ısıtmayı belirlenen saatten erken açar 170P (2) seçilirse istenen Isı ile oda ısısındaki farkı baz alır fark ne kadar dar ise ısıtmayı geç açar 180S (1) seçilirsede ev yalıtımı iyi ısı kaçağı yoksa istenen ısıya çabuk ulaşıyorsa programlanan zamandan biraz daha önce kapatarak enerji tasarrufu sağlanabilir artık deneyerek evinizin durumuna göre seçim yapabilirsiniz kendi evimin yalıtımı iyi olduğu için 180S modunu (1) ile aktif ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 25 Ocak 2020; 17:37:1 >
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Mermerleri nasıl izole ettiniz cam önünü

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.