Şimdi Ara

Hondanın EV şaheseri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=x6G-3_Aasao&app=desktop

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yol sesini hala çözememişler
  • Bayıldım.
  • İci super olmus keske c segmenti olsaydi.

• Bu arabaları alanlar ehliyeti olmayan insanlar

Avrupada bizimki gibi bakkaldan ehliyet alır gibi alamadıgın için bunları belli şartlarda kullanabliyorsun o yüzden ehliyetsiz adam için küçük araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaheser derken?
    İnşallah ironidir yoksa bannnn!!!!

• Gerçekten mükemmel bir araç. Bir şehir aracı nasıl olmalı ise öyle. Fazla ya da eksik bir şeyi yok. Oldukça minimal ve şık. Şehir içinde ömürlük olabilecek bir otomobil yapmışlar. Konvansiyonel algı ile bakılırsa beğenmeyenler de çıkabilir tabi.
  • gkon kullanıcısına yanıt
    konvansiyonel algı buzdolabı tipli banal volkswagen,ford arabaların yanında.
    Ama insanların azımsanmıyacak bir kısmıda bu sıkıcı normdan kaçmaya çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 31 Ocak 2020; 10:23:29 >
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    ehliyetsiz olduğu nerden çıkmış?

• Atari salonu gibi içi iğrenç, görmemişin ekranı olmuş her yere serpiştirmiş.
  • AO A kullanıcısına yanıt
    mercedes'ede öyle diyebilirmisin kral
    aynı ekran dizaynını honda yaptı diye iğrenç demek biraz saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 31 Ocak 2020; 10:29:9 >
  • Rektifier R kullanıcısına yanıt
    Mercedeste aynı şeyi yaparsa tabiki derim ama mercedes boyle camın kenarına tutturukmuş tablet gibi dizmez emin ol.
    sen galiba aynaların olmamasına onun yerine tablet ekran olmasına gıcık kaptın ama onun dışında mercedes EQC ile aralarında pek fark yok.
    Araba küçük olunca tabi ekranlar çok yer kaplamış oluyor onda haklısın ama benim çok hoşuma gitti özellikle akvaryum background'u
    Hondanın EV şaheseri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 31 Ocak 2020; 10:46:25 >
  • Rektifier R kullanıcısına yanıt
    Mesela buda çok çirkin torpidoya tutturulmuş ilk çukurda düşecek telefon gibi, iğrenç.
    Anladım hocam sizi bende açıkcası tam içe oturttuklarında sevmiyorum çünkü gözü yoldan çok ayırmak gerekiyor birşeye bakmak için o da tehlikeli ayrıca güneş geldiğindede hoş olmuyor.

• Bekledigim arabalardan birisi fiyatı uygun olursa direkt alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • içi güzel ama menzili çok düşük
  • arfcmr A kullanıcısına yanıt
    210km gerçekten düşük gerçek şartlarda birde 180km'e kadar düşüceğini varsayarsak.
    Ama ben şehirde yaşadığımdan günde max 40km gideceğimden...

33bin euro fiyatı olduğuna göre bize gelişi ne yazıkki 250milyarı geçer oyüzden alınmaz tabiki o fiyata bu ülkeye zaten elektrikli araba ters hem tonla para vericeksin charging station arıcaksın heryerde hem normal araba gibi mtv vericeksin elektrikde pahalılaşıyor pek bir esprisi yok.

Anca hayal dünyamızda düşününce güzel oluyor 100milyar civarına bu şaheseri aldığımızı hayal ediyorum.
    Gerçekler 100bine dacia duster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 31 Ocak 2020; 11:47:13 >
  • Tipi şahane, klasik Porschelere benzettim. Alfa Romeodan beklenecek tasarım Hondadan gelmiş.

Evet moralimiz de bozuldu teşekkürler hocam. Duster dedin midemizi de kaldırdın.@arfcmr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 31 Ocak 2020; 12:9:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.