Şimdi Ara

honda ve çift kavrama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba Honda cikisli mi ? Buyuk ihtimal Getrag uretimidir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %30 benzin tasarrufundan bahsediliyor ki,
    bu arac cok ses getirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

%30 benzin tasarrufundan bahsediliyor ki,
    bu arac cok ses getirir.

Dizel motora gelirse zaten şehir içi verisi 4 litre Mazot üreten civicler geliyor
  • Bunlar sektörü kac sene geriden takip ediyorlar

Reno bile kac yildir edc cift kavrama kullaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: özgünhan

Bunlar sektörü kac sene geriden takip ediyorlar

Reno bile kac yildir edc cift kavrama kullaniyor

Önemli olan piyasaya harıl hurul bir ürün sunmak değil. Sorunsuz ürün sunmak.
  • GÜZEL HABER... TAKİP..
  • Gelsin bi 5 yıl geçsin sorunsuzlugunu kanıtlasın tutar aksi taktirde DSG yi izler
  • Hybrid motorlarla düşünülen bir şanzıman olduğu yazıyor linkte.

Bunu dizele koyacaklarını, en azından şimdilik, sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Gelsin bi 5 yıl geçsin sorunsuzlugunu kanıtlasın tutar aksi taktirde DSG yi izler

DSG'nin sorunlu bir şanzıman olduğunu kabul ve itiraf etmiş olduğun için tebrikler Azizcim.

edit: tebrik eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 13 Kasım 2012; 10:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Gelsin bi 5 yıl geçsin sorunsuzlugunu kanıtlasın tutar aksi taktirde DSG yi izler

DSG'nin sorunlu bir şanzıman olduğunu kabul ve itiraf etmiş olduğun için tebrikler Azizcim.

Abi ben bunu herzaman kabul ediyorum lakin tek kabul etmedigim forumda gerektiginden fazla abartıldıgı burda abartıldıgı kadar sorunlu olmadıgı.
  • bahsedilen DCT sistemi Honda VFR1200 modelinde 2 yıldır kullanılıyor...

http://www.youtube.com/watch?v=lx-jiWQNalw

uzunda bir review

http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles/2012models/2012-Honda-VFR1200FADCT.htm
  • civic sedan dizel cift kavrama gelirse 70bine satarlar yapacagin tasarrufu zaten bastan aliyorlar.

• Mekatronik arızası çıkarmazsa almam arkadaş. Onun tadı başka!
  • Açıkçası honda ve çift kavrama kelimelerini yanyana okuyunca içim rahatliyor. Bu teknolojiden vw nin arizalari ve ucuz mühendisligi yüzünden nefret etmeye başlamıştım. Hondanin piyasaya sundugu birseyin ariza yapacagina ihtimal dahi vermiyorum. Alirsin,arkana bile bakmadan çatır çatır binersin...

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Açıkçası honda ve çift kavrama kelimelerini yanyana okuyunca içim rahatliyor. Bu teknolojiden vw nin arizalari ve ucuz mühendisligi yüzünden nefret etmeye başlamıştım. Hondanin piyasaya sundugu birseyin ariza yapacagina ihtimal dahi vermiyorum. Alirsin,arkana bile bakmadan çatır çatır binersin...

Nazar değirmeyelim öyle "çatır çatır" diyerek.
  • quote:

Açıkçası honda ve çift kavrama kelimelerini yanyana okuyunca içim rahatliyor. Bu teknolojiden vw nin arizalari ve ucuz mühendisligi yüzünden nefret etmeye başlamıştım. Hondanin piyasaya sundugu birseyin ariza yapacagina ihtimal dahi vermiyorum. Alirsin,arkana bile bakmadan çatır çatır binersin...

dsgnin sorun çıkarması bence ucuz mühendislikten değil vwnin işgüzarlığındandır. borg warner'ın neredeyse 20 tane çift kavramalı şanzıman çeşidinden gidip de en ucuzunu takarsanız tabi ki sorun verecektir.

6 ileri yağlılarda arıza miktarı çok nadir. ancak buna rağmen ısrarla yeni araçlarında kuru tip 7 ileri dsg kullanıyor. çift kavrama eğer isabetli seçim yapılırsa çok güzel bir teknoloji.
  • quote:

quote:

Patır kütür olmasın sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

quote:

Patır kütür olmasın sonra.

Bişey olmaz yav korkmayın bugüne kadar hondanın hangi malı bozulmuş.
  • quote:

quote:

quote:

Abi ben bunu herzaman kabul ediyorum lakin tek kabul etmedigim forumda gerektiginden fazla abartıldıgı burda abartıldıgı kadar sorunlu olmadıgı.

Abartmasınlarda ne yapsınlar?

+7000 ek fiyat istenen bir şanzumandan bahsediyoruz.
    Mekatronik sorunun kullanıcıya bağlandığı bir şanzumandan bahsediyoruz.
    Sürekli sorun çıkartan ama en dayanıklı ve en teknolojik diye lanse edilen bir şanzumandan bahsediyoruz.

Gidiyorsun araç alıyorsun çorap almıyorsun ki, dikişleri attı çöpe atalımda yenisini alalım diyemezsin.

Birgün inşallah yanmaz ama seninde başın eğer DSG'den yanarsa umarım abartmazsın.

(Bahsine ettiğim aracın arıza çıkartması değil. Doğuşun bunun "arkasında durmayıp" garanti dahilindeki aracı fahiş fiyatlar ile onarım talep etmesi.)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.