Şimdi Ara

Honda, Türkiye'deki Civic üretimine 2021'de son veriyor [Güncelleme] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
7.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba ülkemizdeki diğer japon üretici Toyota bunlara uyar mı.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulkemiz icin cok buyuk kayıp.
  • Göçük probleminden sonra bir Japona yakışan dürüstçe çekilip fabrikayı kapatmaktı zaten. Göçükten sonra hiçbir aracı bir daha eskisi gibi problemsiz satamadılar

• Sattı 2017'de bize göçüklü Honda'ları.. Şimdi bunu okuyorum (:
  • inanılır gibi değil. Gerçekten beklemezdim. Zaten en çok satan modeli Türkiye'de üretiliyordu. Ve bir sürü çalışan ekmek yiyordu.
  • *Şekerpınar fabrikasında yeni civicin motor bölümünde adam gibi macunlamak dururken saga sola macun sivayan işci kardesim:
    *Göcuk mevzusunu bir turlu ustelemek istemeyen ve insanlarin akliyla dalga gecen Honda Turkiye calisanlari
    *Yine aracin montaj asamasinda gorulen akla ziyan iscilik hatalarina imza atan degerli fabrika iscileri

HEPINIZE GECMIS OLSUN

Japonlar bu kadar skandala göz yummaz

• Göçüğü düzeltemeyince göçürttüler yani :) O kadar milletin bedduası mı tuttu ne :) -Çalışanların suçu yok onlar için üzgünüm-
  • 100 bin liraya 5.20 , e250 almış gibi elit havasına bürünen yurdum insanına bu yapılır mı ey Honda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 19 Şubat 2019; 16:29:39 >
  • fabrika için tahsis ettiğimiz o koskoca arazi ne olacak !!! eskiden yeşillikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Üretim yapana vergi indirimi olsa daha güzel olmaz mı?
    Üretim yapana kesinlikle ekstra ötv indirimi uygulanmalı. Mesela VW Vag grubu bir gram faydası yok satışlarda hep en üstte* Daha yeni yeni transporter falan üretmek için şovlara soyundular. O da devede kulak bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgul2002

honda sı olan düşünsün
    Bu nasıl bir sığ düşünce ? Bu sektörden kaç bin insan ekmek yiyor haberin var mı ? Eğer böyle bir şey olursa, binlerce insan işsiz kalır. Ne honda aracım var ne fabrikasında çalışan akrabam yok ama hondası olan dusunsun demek kadar saçma bir bakış açısı olamaz.
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    Papaz eriğini imam eriğinie çeviren robot imalatına uygun bir yapısı var. Bence değerlendirilmeli...

• burada yaptığı üretimi orada robotlarla yapacak, işin püf noktası bu.
    Yıllardır yapay zeka / robotlaşma insanları işinden edecek feryadının ete kemiğe bürünmüş hali.

• elcas kullanıcısına yanıt
    Papaz eriğini imam eriğinie çeviren robot imalatına uygun bir yapısı var. Bence değerlendirilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: retro61

Üretim yapana kesinlikle ekstra ötv indirimi uygulanmalı. Mesela VW Vag grubu bir gram faydası yok satışlarda hep en üstte* Daha yeni yeni transporter falan üretmek için şovlara soyundular. O da devede kulak bile değil.

Alıntıları Göster
    Lütfen bilmeden konuşmayalım. Tr de üretilen man ve neoplan otobüslerin ana firması vag grubu.
    Ayrıca her firma mal sattığı her yerde üretim yapmak zorunda değil. Vestel burada üretiyor ama dünyaya satıyor şimdi o ülkelerdeki insanlar vestel almasın mı? Ya da apple veya samsung burada mı ürerim yapıyor? Herkes ülkede venus kullanmıyor ama. Büyük ihtimalle siz de dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Lütfen bilmeden konuşmayalım. Tr de üretilen man ve neoplan otobüslerin ana firması vag grubu.
    Ayrıca her firma mal sattığı her yerde üretim yapmak zorunda değil. Vestel burada üretiyor ama dünyaya satıyor şimdi o ülkelerdeki insanlar vestel almasın mı? Ya da apple veya samsung burada mı ürerim yapıyor? Herkes ülkede venus kullanmıyor ama. Büyük ihtimalle siz de dahil.

Alıntıları Göster
    En çok satılan otomobillerden bahsediyorum bilip bilmeden konuşmayla itham etmeden önce iyi oku.

• Onun icin her tarafa fabrika kurulmamali.veyahut bilincli duzenli kurulmali.

• retro61 R kullanıcısına yanıt
    Vagı da savunmak zorunda kaldım ya neyse.
    Esas siz yazdığınızı bir kere daha okuyun. Vag grubunun bir gram faydası yok demişsiniz ben de var demişim ve örnek vermişim. Bunun çok satmakla ne alakası var?

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Vagı da savunmak zorunda kaldım ya neyse.
    Esas siz yazdığınızı bir kere daha okuyun. Vag grubunun bir gram faydası yok demişsiniz ben de var demişim ve örnek vermişim. Bunun çok satmakla ne alakası var?
    Otomobil satış listelerinde zirvede ne faydası var bazen reno üste çıkıyor VAG grubunun Vw,Seat,Skoda hangisi burada üretiliyor? Yani sırf haklı çıkma uğruna görende saat başı Man satılıyor yazacaksın pes.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.