Şimdi Ara

HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar.... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
0
Favori
104.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005 otm sr es war bizde de ama ne kadar eder bilemiyorum fiyatları kaç YTL civarı? bir de araç 9000kmde
  • ekleyın benı de arkadaslar
  • [image]https://store.donanimhaber.com/65/4d/aa/654daaf9ffd28d6e486b977f07a22355.jpg[/image][font="Tahoma"][size=3][b][color=black]The Power of Dreams [/color][/b][/size][/font][font="Tahoma"][size=4][b][color=red]Honda [/color][/b][/size] 

imzaya yapıştırıwerin
     HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar....
    The Power of Dreams Honda

• saol da bence honda yı lınk olarak verelım burayı yani hondaya tıklayınca bu lınk acılsın daha guzel olmaz mı
  • Düz aradığım için otomatikleri bilmiyorum ama pek farketmez sanırım.
    ES lerin fiyatları 25000 ile 29000 arası değişiyor. Tabi km.si düşük yani en fazla 25000 km. olanlardan bahsediyorum. Yoksa yüksek km. de olanları daha ucuz olabiliyor. Benim 23000 liram var. Borca girip almak istemiyorum. O yüzden biraz daha ucuzlamasını bekliyeceğim.

Otomatiklere de hele bir de seninki gibi 9000 km.de ise rahat 26-27 bin isterler.
  • Beni de alın aranıza, dışlamayın beni.

Ama hiç Type-R'ın olmadı ki benim

•  HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar....
    The Power of Dreams Honda

[image]https://store.donanimhaber.com/65/4d/aa/654daaf9ffd28d6e486b977f07a22355.jpg[/image][font="Tahoma"][size=3][b][color=black]The Power of Dreams [/color][/b][/size][/font][link=http://forum.donanimhaber.com/m_6491373/mpage_1/key_//tm.htm][font="Tahoma"][size=4][b][color=red]Honda [/color][/b][/size][/link]

• quote:

Orjinalden alıntı: oflazca

Beni de alın aranıza, dışlamayın beni.

seninde olur birgün

• quote:

Orjinalden alıntı: Karşıyakalı®

quote:

Orjinalden alıntı: oflazca

Beni de alın aranıza, dışlamayın beni.

seninde olur birgün

City kullanan adamın Type-R ile ne işi olur? Orta yaş krizine girince belki...

• city de type-rdır kafana takma
  • Nede olsa honda ne olursa olsun yıne de honda olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

city de type-rdır kafana takma

Onu kafama takmam da sen beni niye üye yapmadın onu söyle bakiim.

Otomatik arabanın bir güzelliğini de dün gece keşfettim. Sağ ayak frende iken tezahürata ayakla tempo tutunca ne de güzel dansetti kerata. E ne demişler; şampiyonluk turuna çıkmayan araba Cimbom'lu sayılmaz

• yapalım atıp ediyon dün bende çıktım civicle
  • Ben çıkamadım ne yazık kı çünkü ben fenerbahçeliyim ama yinede galatasarayı tebrik ediyorum
    haydi ii geceler ben yatar yarın iş var
  • iyi geceler
  • hondalar sevdiğim araçlardır
    @ oflazca o imza ne öyle imza kurallarının üstüne beton atmışsın
    bu arada ben de ofluyum selam ederim tüm karadenize
  • jeandan:

Bu arada benide takıma dahil etmişsin. Eyvallah ama daha Honda'mı alamadım. Daha doğrusu bulamadım. Ama gönlüm her zaman Honda'dan yana.

Yalnız sana bi sorum var. Ben şu anda dizel bir araç kullanıyorum. Yakıt konusunda beni aydınlatırsan çok iyi olur. Malum benzin uçtu gitti. Bu yüzden biraz aklım karışık. Kredi çekip 350-400 taksit ödeyeceğime ayda o kadar benzin masrafım olmaz diye düşünüyorum. Gerçi senin araç otomatik ama yine de bi fikir verir diye düşünüyorum.

Bu arada diğer civic kullanan arkadaşlar da yakıt konusunda tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

Selamlar.
  • Civic seni yakıtta kesinlikle üzmez ben otm için bunları diyorum düzler daha az yakar.Bir depo benzin ile istye yanaştık tokattan.Şehir içinde çok aagresif olmazsan az yer.Ama 5000den yukarı da yer hakkını da werir.
    Ancak hondaya LPG ben önermiyorum.Gerekçesi de vtec teknolojisi.Ama honda alırsan es al kesinlikle ls alma jant bakımında araba yüksek hızda yalpa yapıyo
  • Olursa zaten kesin ES olacak. Bir de sunroof. Sunroof'lu denk gelmezse de illa ES olacak.

Zaten LPG düşünmüyorum, benzinli arac kullanmayı özledim açıkcası. Honda'yı motor kalitesi ve sorunsuzluğu yüzünden tercih ettim. Bir de aracın tipi güzel. Yeni çıkacak olan Civic bile o kadar güzel gelmedi gözüme. Belki sonradan gözümüz alışır.

Tokat İstanbul arası kaç km. ve ne kadar yakıt tükettin TL olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsultan -- 16 Mayıs 2006; 1:29:46 >
  • Honda Cityi Honda clube alırmısınız? Valla gidecek başka biryerimde yok ama. Almazsanız bi de Toyotaya başvururum. Fiat kesin almaz ama 11 yılın hayrına Reno alırmı ki?Naapsam?

Fakirliğin gözü kör olsun biraz daha param olsa Yeni Accordu veya Civici alabilseydik. Club derdide çekmezdim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.