Şimdi Ara

HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar.... (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
0
Favori
104.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl da gözden kaçmış, yeni sayılırım bende , benim için ilk honda ilk hybrid
  • arkadaşlar öss dolayısıyla fazla giremeyeceğim.Benim yerime Roy baksın topiğe(sonra nerde bu demeyin)

hakkınızı helal edin
  • ben de öss mağrudu olarak 2. ve son kez öss ye gireceğim sana da başarılar

haftada 1 ziyaret ederim artık forumu da :)
  • jeandan hocam topike girersen benim şu nickimi değiştiriver bi zahmet yaw 35. sıradayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: skorm

bende honda severım benım 2000 honda cıvıcım vardı ama 2 hafta once kaza yaptım arabam pert oldu sımdı hurdalıga satıldı hala cok uzuluyorum gul gıbı 120 bg lık arabam artık yok ne diyim :(

eyvah eyvah büyük geçmiş olsun dostum. ben seni alırım hondama
  • Artık bizim de bir Honda'mız var Honda Accord'umuzu aldık. İzmir'de bagaj spoiler+park sensörü içinde 63.000 YTL'ye bıraktılar. 2 yıldır hayalimizdeydi almak sonunda kısmet oldu
  • arkadaşlar ben de imzamı yaptım.
    2007 civic premium oto. gümüş gri
    imzayı ilk böyle yapıcaktım.hondanın sitesinden printscreen yaptım.
     HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar....
  • bnde hondaayı çok seviyorum bende bu topicte olmak istiorum
  • 2004 model jazz alarak ben de aranıza katıldım... :)
  • Bende varım beyler benide ekleyin
  • Beni de ekleyin ben de varım.

Honda Civic 1.6 Elegance Otomatik Vites 2008 Model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuppi -- 18 Aralık 2007; 11:11:41 >
  • Arkadaslar aranıza yeni katılıyom forumda yeniyim hondalar ile ilgili muhabbete hazırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0nur!

Artık bizim de bir Honda'mız var Honda Accord'umuzu aldık. İzmir'de bagaj spoiler+park sensörü içinde 63.000 YTL'ye bıraktılar. 2 yıldır hayalimizdeydi almak sonunda kısmet oldu

niye kimse hayırlamamış!

ben diyim bari. zaten ilk ben dedim de olsun. araba dehşet yalnız he!

• bende Honda Accord veya Toyota Avensis düşünüyorum. Accord almaya çalışacağım. Tavsiye edermisiniz ?(2.0 cc accord)
  • fiyatları şu anda uygun, 64 gibi bir liste fiyatı var ve pazarlığa açık, kaldı ki bence Passat'tan iyi bir modeldir.
  • quote:

Artık bizim de bir Honda'mız var Honda Accord'umuzu aldık. İzmir'de bagaj spoiler+park sensörü içinde 63.000 YTL'ye bıraktılar. 2 yıldır hayalimizdeydi almak sonunda kısmet oldu

hayırlı olsun
  • @pspcü
    Eyvallah Anlat bari nasıl beğendin mi karaoğlanı

@sofokles2000
    Çok teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: autocrazy

bende Honda Accord veya Toyota Avensis düşünüyorum. Accord almaya çalışacağım. Tavsiye edermisiniz ?(2.0 cc accord)

Ekonominiz yetiyorsa kaçırmayın Accord'u alın derim. Hiç pişmanlık yaşamazsınız

• quote:

@pspcü

ne beğenmesi

bi kere çok yakıyo, mp3 çalmıyo, 8 hoparlör yazıyo ama biliyosun 2 tanesini nereye sakladılarsa bulamadık

şaka şaka hakketen çok harika araba, yakıtı da öyle çok değil: şehir içinde ortalama 12-13lt yakıyor ki daha 170km'deki ve 2000cc bir araç için normal denilebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

quote:

@pspcü

ne beğenmesi

bi kere çok yakıyo, mp3 çalmıyo, 8 hoparlör yazıyo ama biliyosun 2 tanesini nereye sakladılarsa bulamadık

şaka şaka hakketen çok harika araba, yakıtı da öyle çok değil: şehir içinde ortalama 12-13lt yakıyor ki daha 170km'deki ve 2000cc bir araç için normal denilebilir.

Harbi ha bir türlü bulamadık 2 hoparlörü nereye sokmuşlarsa 1000 km. yi bulursa inşallah araba biraz daha düşer şimdi tam 13.0 ortalama gösteriyor

• herkes sahip olduğu modelin topic'inde sohbet ediyor heralde artık?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.