Şimdi Ara

HONDA S2000 NASIL?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
14.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İKİNCİ EL Bİ TANIDIĞIMDAN S200O ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANAN VARSA S2000 TECRÜBELERİNİ BEKLİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavuryas -- 17 Mart 2007; 15:47:34 >

• Atmosferik motorda verim açısından dünya rekoruna sahip olduğunu biliyorsundur.
    Ama artık kasası çok eskidi, o fiyata yeni kasa Civic'in Type-R ını beklemek daha mantıklı bence. Çıkmasına da çok bir şey kalmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

Atmosferik motorda verim açısından dünya rekoruna sahip olduğunu biliyorsundur.
    Ama artık kasası çok eskidi, o fiyata yeni kasa Civic'in Type-R ını beklemek daha mantıklı bence. Çıkmasına da çok bir şey kalmadı.

Kasası eskidi fakat yakın bir zamanda S2000 efsanesine son vermeye hazırlanıyor honda bildiğim kadarıyla.
  • Versin zaten. Sıktı.
    Ayrıca çok ayağa düştü, trafik magandalarında çok görüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pavuryas

İKİNCİ EL Bİ TANIDIĞIMDAN S200O ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANAN VARSA S2000 TECRÜBELERİNİ BEKLİYORUM.

Güzel araba alınır.Fiyat uygunsa.. Hayırlı olsun..
  • efsane bir araç bence kaçırılmaz
    type-r eski kasa ile ikisi muhteşem makineler
  • abi fiyatı uygunsa al ama satarken zorlanırsın malum araba hem eskidi hemde biraz roadster
  • hocam ben olsam type-r alırım
  • s2000: ölüm makinası denebilir
  • efsaneler ölmez bu bir arabadan beklentine göre zevk meselesi tabi ama param olsa yok kasaydı yok 2.el de zarar edersine bakmam hemen alırım. ancak bu arabayı mayıs eylül arası kullanırım. diğer aylardada accord kullanıp keyfime bakardım.
  • abi bize bu s2000 le ilgili bilgi verir misin ve kararın noldu?
    SAYGILAR....
  • S2k süper bir araçtır kullandım virajlarda yola çok oturuyor ve ivmelenmede sırtını koltuğa yapıştırıyor. Kesinlikle alınır tavsiye ederim. Kasası eskisede model olarak mod piyasasında çok tutulan bir araçtır araç temizse satarkende pek zorlanmassın.
  • güzel araç.Atmosferik motorlu olmasına rağmen 240 hp 8500/dd veriyor.dezavantjı tenteli üstü açık olması.Motoru çok yıpranmamış bulabilirsen uygun fiyataysada bence süper.motor sesini bir dinle bayağı etkileyici..
    http://www.youtube.com/watch?v=gTkZ40Ycdzw
  • Motor Hacmi - 1997
    Maksimum Güç - 240
    Maksimum Güç Devir - 8300
    Maksimum Tork - 208
    Maksimum Tork Devir - 7500
    Silindir - 4
    Valf - 16
    Uzunluk - 4135
    Genişlik - 1750
    Yükseklik - 1285
    Bagaj Hacmi - 143
    Ağırlık - 1223
    Yakıt Deposu (Litre) - 50
    Maksimum Hız - 240(inanmayın 240 olduğuna 270+ görülüyo...)
    Hızlanma (0-100 m) - 6.3
    Yakıt Türü - Benzinli
    Yakıt Tüketimi (Şehir Dışı) - 8.0
    Yakıt Tüketimi (Ort.) - 10.0
    Yakıt Tüketimi (Şehir İçi) - 13.7
    ABS - Standart
    Hidrolik Direksiyon- Standart
    Yolcu Hava Yastığı - Standart
    Müzik Sistemi - Standart
    Sürücü Hava Yastığı - Standart
    Klima - Standart
    Otomatik Ön Cam - Standart
    Otomatik Arka Cam - Standart
    Elektrikli Yan Ayna Standart
    Hafif Alaşım Jant - Standart
    Merkezi Kilit - Standart

Ahanda teknik verileri alınırmı alınmazmı siz karar verin... TR fiyatı 75.000 tl civarı ben böle biliyorm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoW_WoW -- 31 Mart 2007; 15:15:25 >

• Ne oldu hocam vazgeçtin galiba almaktan
  • 84 küsür bin lira fiyatı var.
    Kolay mı alması?
  • 996 kasa Porsche Turbo RUF adı verilen 590hp lik bi makinadan indirip kendisiyle ilgilenmemi saglayan ender arac.Aslında bir araç değil o,o biiiir EFSANE....S2000
  • quote:

Orjinalden alıntı: slayerboy

996 kasa Porsche Turbo RUF adı verilen 590hp lik bi makinadan indirip kendisiyle ilgilenmemi saglayan ender arac.Aslında bir araç değil o,o biiiir EFSANE....S2000

• hocam merhaba s 2000 gıbı bı araca farklı bı gozle bakmak lazım dunyada lıtre basına en yuksek ps ureten arac benım su an bındıgım 2. s 2000 nım al ve o ruhu yasa derım bazı arkadaslar typ-s falan demısler oda guzel bı araba ama 40 ps arada guc farkı var bıde s 2000 nın sanzumanında vıtes araları kısa buda zamandan avantaj saglıyor ıkısıde guzel ama ben s2000 al derımm
  • Ama kasa artık çok eskidi. Hiç değişime uğramadı.
    Bence son anda yeni bir model çıkartabilirler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.