Şimdi Ara

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.910
Cevap
43
Favori
455.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı dertten bende muzdaribim yetmiyor hele ki XMAX 250 ABS yi bir süre kullanınca PCX kesmiyor insanı ...

ancak 2017 de Euro 4 uyumu yüzünden bir çok motor gelmeyecek gibi belki ilerleyen zamanlarda şu 300 cc ÖTV olayını biraz ince ayar çekebilirlerde artık ülkemize XMAX olduğu gücünde 300 cc olarak yeni FORZA nında seneye 300 lüğü gelir global pazarda bunlardan birine terfi etmek kısmet olur ...
  • Merhaba

Honda 2016 pcx 125 te kampanya yapmmış. 8750 tl diyor.

150 lik düşünüyordum. Fiyat sebebiyle 125 lik seçilirmi ? Yoksa 150 lik üzerine mi devam edeyim araştırmaya ? Fikir verebilirmisiniz ??

Kullanımda çok farketmeyeceğini düşünüyorum. Satarken piyasa açısından sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum. Son zamanlarda 150 likler revaçtaymış araştırdığım kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nabaki kullanıcısına yanıt
    Hocam suan fiyat cok iyi bence 125 lik icin.150 cc ile Fark illaki olacaktir ama bugune kadar okuduklarim oyle dolu dolu bir fark olmadigi yonunde. 125 liklerin piyasasi cok iyi 1 gunde sattim benim 125ligi..sahibindene bakarsan 125 liklerin ilan sayisi daha fazladir. Geriye kalan parayla da ekipman alip paşa paşa binersiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatss

Hocam suan fiyat cok iyi bence 125 lik icin.150 cc ile Fark illaki olacaktir ama bugune kadar okuduklarim oyle dolu dolu bir fark olmadigi yonunde. 125 liklerin piyasasi cok iyi 1 gunde sattim benim 125ligi..sahibindene bakarsan 125 liklerin ilan sayisi daha fazladir. Geriye kalan parayla da ekipman alip paşa paşa binersiniz..

teşekkürler
  • Merhaba Arkadaşlar uzun bir aradan sonra buradayım yine PCX 125 almayı düşünüyorum bende 2008 Hyosung gt-250 comet var 12 bin km de garaj motoru burada takas yapmak isteyen var mıdır pcx 125 ile üzerine bir miktar ödeme yapmak şartı ile :)
  • xmax 250 abs....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htcone1 -- 30 Mart 2017; 9:44:17 >
  • bu pcx indirimleri pek hayra alamet değil gibi, başka bir model mi getirtecekler acaba ?
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    başka model değilde zamanında burada paylaştım geçmiş sayfalarda olabilir yeni Forza 125 in Yaz sonu bir ihtimal gelme durumu varmış ayrıca konuşulanlar var 2014 te bu kasanın yenilendiği için 2018 de kökten bir değişim geçireceği yönünde PCX 125 2017 zaten Euro 4 standartlarına uyduruldu şuandaki satılanlar 2017 mi bakmadım gerçi yeni tasarım Forza 125 te Euro 4 emisyon ama PCX 150 ye gereken ilgi gösterilmedi ki karşısına NMAX 155 ABS geldiği halde bu sene cevapsız kaldı.

Seneye olacak tahminler şu PCX 150 için var olan 150 Euro 4 e uyarlanır Arkaya disk eklenir ve ABS gelir 153 cc olarak geçmekte Euro 4 için belki 155 yada 160 cc olabiilr tuturma açısından

yada 200 cc yaparlar kasa biraz değişir makyajlanır depo 10 LT olur Arka Disk olur ABS eklenir gibi senaryolara var.

Yamaha bu sene hem NMAX 155 ABS ile hemde Xmax 300 ABS ile kozunu oynadı seneye maxi scooter tarafında büyük çekişme olacak yeni tasarım Forza muhtemelen 300 cc Euro 4 olarak lanse edilecek.

seneye özelikle XMAX 300 ABS vs Forza 300 ABS 2018 kapışmasına şahit olabiliriz.

• 8.750 tl'ye düşen fiyatı görünce, ikinci el grenajı çatlak, 14.000'deki xmax'i almaktan vazgeçip pcx aldım. Beklediğimden çok çok iyi bir motor gerçekten. Henüz rodaj aşamasında ama yakıt tüketimi efsane diyebilirim.
     Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...
    Sadece bir kez fulledim ve 300 km yol yaptım, gördüğünüz gibi hala 2 diş benzin gözüküyor.. Çok da konforlu, yalnız benim eski motordan sonra epey sessiz geldi henüz alışamadım bu sessizliğe almayı düşünenler kaçırmasın alsın derim. Bagaj da epey işimi görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linguist48 -- 10 Nisan 2017; 0:27:27 >

• 2013 model 12150 kmde arkadaşımın motoru var kalkarken titreme var bagalar degişcek sanırım temizletse olurmu? yoksa degiştirmelimi arkadaşlar ne kadara degişiyor bu arada
  • Trafik sigortasında Tavan Fiyat uygulaması 12 Nisan 2017 (Bugün) itibari ile başladı geçen sene Ağustos 2016 itibari ile 2014 Model PCX 150 için 732 TL ödemişti. Yeni uygulama ile 244 TL ye kadar sigorta primleri düşmekte.
  • linguist48 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
    lastik parasına kıy
    balans yaptır
  • yüta Y kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, evet gelecek ay değiştirmeyi düşünüyorum. Epey kötü yorumlar var lastikle alakalı, henüz ben bir olumsuzlukla karşılaşmadım ama bu karşılaşmayacağım anlamına gelmez

• Arkadaşlar elimde Anlaş winter grip 100-90-14 jant pcx arka lastik var ayın 12 sinde alınıp takıldı faturası herşeyi mevcut 60-70 km yaptım 135 tlye aldım 80 tlye vericem Antalya yollarına cok uygun olmadıgı için kargoda da alıcı öder 05067281948 whtasaptan yazabilir fatura ve lastigin resmini atarım.. Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 19 Nisan 2017; 16:32:43 >

• Selamlar.

Sıfır en uygun pcx 125 nerede ve kaça bulabilirim?
    Bilgisi olan ve yönlendirebilecek birisi var ise çok memnun olurum.
  • firstdejavu kullanıcısına yanıt
    internet sitesindeki fiyatlar geçerli ve şuan için yükselen fiyatlar ile artık mantıklı değil PCX

2018 de PCX kasa değiştirebilir ve değişim olursa Depo // arka fren vs bir çok farklılık olacak çünkü 2014 yılında bu kasa çıktı eskiden rakip yoktu şimdi var Nmax de PCX te olan çoğu şey mevcut ama bana göre tip yok işte bu yüzden değişim olur

ayrıca yeni Forza gelecek

XMax ta Euro 4 olacak 2018 de gelecek

kısacası motor almanın zamanı pek değil bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

internet sitesindeki fiyatlar geçerli ve şuan için yükselen fiyatlar ile artık mantıklı değil PCX

2018 de PCX kasa değiştirebilir ve değişim olursa Depo // arka fren vs bir çok farklılık olacak çünkü 2014 yılında bu kasa çıktı eskiden rakip yoktu şimdi var Nmax de PCX te olan çoğu şey mevcut ama bana göre tip yok işte bu yüzden değişim olur

ayrıca yeni Forza gelecek

XMax ta Euro 4 olacak 2018 de gelecek

kısacası motor almanın zamanı pek değil bana göre

Haklı olabilirsin öte yandan yeni model çıkarsa bundan pahalı çıkacağı kesin. O yüzden almak isteyen yıl sonuna kadar alsın bence. 2018 model çıkması için bu yıl içinde lansmanı yapılması lazımdı. Fuarlarda yeni pcx e dair herhangi bir bilgi yoktu. Yeni forza yurtdışında çıktı ama Honda bu 125 lik Forza'yı getirmeyeceğini açıkladı. Xmax'ın fiyatlar da uçtu gitti. Euro4 olunca hepten pahalı olacak. 2018 te çok iyi beklentiler yok, %20 lik vergi artışı bu sektörü bayağı bir baltalayacak.

• mevcut pcx imi satıp NC750X hondaya geçecektim, 4bin lira birden zam yapmışlar, vazgeçtim.. Bu fahiş zamlarda emeği geçen herkesin ...... ......!
  • %20 lik vergi herkesin canına okudu bu ay sonuna kadar bir çok motosiklette kısmen eski fiyat geçerli

Yamaha Nmax 155 ABS yi 15 küsür bin yaptı

Honda PCX 150 için kısmen güncelleme yaptı 12.500 ekim ayında 13 küsür 14 e yakın olur

Forza 300 ki eski kasa olmuş 23 küsür

Xmax 250 ABS 19.350 ama o da ekimden sonra rahat 21 olur Iron Max ise 23 e çıkar

Sym Joymax 250i ABS Start-Stop lu 18.000 deniyor ama ekim başı 22 bin olacakmış gibi söylenti var bayilerde birde sözde stok olmayacakmış yeni ürünlerde 2018 Marttan itibaren gelecekmiş

Suzuki V-Strom 250 ABS nin fiyatını ekim ayına attilar bayiden beklenen 23 24 arası

şimdi gelelim PCX in yeni kasa olayına normalde 2014 kasa yani şuanda satışta olan versiyon Aralık 2013 te Honda nın basın bülteni ile tanıtıldı ve 2014 yazında ülkemize geldi.

benzer durum için Aralık 2017 yi görmek gerekecektir ayrıca Honda PCX 125 te 2017 model itibari ile Euro 4 e geçti 150 hala Euro 3 ve 2018 yılı itibariyle tüm mootorların Euro 4 satılma zorunluluğu geleceğinden mecburen PCX 150 değişecek ve o tarafta NMax 155 ABS ve arka disk frenle geldiğinden ve 4 yıllık döngü bittiği için 2018 de yeni bir PCX yüksek ihtimal geliyor

yeni Forza 125 için ise ülkemize gelmeyecekti ama Honda bu sene Euro 4 emisyonu Forza da da uydurmak zorunda Forza 300 yerine 2018 de beklenti Forza 250 ABS Euro 4 kuvvetle muhtemel Forza 125 2017 kasasında gelmesi bekleniyor ve anahtarsız çalıştırma vb şeyler standart olacak.

Xmax 250 de euro 4 e güncellenmedi onun yerine malumunuzdur ki Xmax 300 geldi Euro 4 ama fiyat uçuk Yamahanın Xmax 250 pazarını kaybetmek isteyeceğini sanmam mutlaka revize edilmiş Euro 4 e uydurulmuş bir Xmax ta gelecek 2018 yılında..

hepsi gelecek gelmesine de bizlerde para olmayacak

2014 haziran ayında PCX 150 yi 7950 TL ye almıştım şuan aynı cihaz 12.500 TL ve 14 ü göreceğini düşünmeye başladım.

yeni cihaz almaya bütçe zaten yok ayrıca 2014 model motor daha 14.000 km ye yeni geldi fiyatlar bu şekilde olursa 16 bin bakımda elimdekini korumak için Jcosta varyatör takıp biraz daha ömrünü uzatma planındayım.

ama elinde hazır parası olanlar varsa ve karar verdilerse alsınlar şimdiden ama beklemek isteyenler şuanki fiyatların üzerine ülkemiz pazarı için 3-4 bin daha eklesinler 2018 yılı fiyatları için.

• Bir dönem 8700 leri gördü diye hatırlıyorum.
    2016 modelleri için.
    Yine böyle bir kampanya veya satan bayii var ise oraya yönlenmek isterim.

Fakat arka tekerleri abs,lastikleri kaliteli ve daha kaliteli malzeme işçiliği ile görünen nmax sanırım honda nın sitesinde ki fiyatlardan daha mantıklı olacaktır.
    Her ne kadar %20 lik kdv olacaksa bile sezonun bittiği ve motor fiyatlarının dip yaptığı bir dönemde markalar fiyatlarını arttırma politikasına gitmek gibi bir intihara gireceklerini zannetmiyorum.
    Artan fiyatların önümüzde ki sonbahardan itibaren olacağını tahmin etmek çok zor değil.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.