Şimdi Ara

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.910
Cevap
43
Favori
455.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu önerini bi değerlendircem hocam ben şuan çantasız ön camsız çıplak kullanıyorum daha bi görsel güzellik var ama dediğim gibi 186 boyum var biraz sırıtıyorum motor çıplakken çanta ve ön cam ile biraz kamufle olucam galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125 lik mi 150 lik mi tercih etmeliyim

Boy 1.80

Kg 105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 25 Eylül 2016; 21:59:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    kasa boyut olarak aynılar ama 150cc alın siz fark yok diyenlere aldırmayın yakıt konusunda da performanstata bariz farklar var

• htcone1 kullanıcısına yanıt
    Saol dostum dikkate alıcam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8000 bakimi fiyatı ne kadar ve hangi serviste yaptırdınız?

•  Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...

Xcity gitti bu geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitozbasli

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...

Xcity gitti bu geldi :)

Hayirli olsun. Scooter dan sonra nasıl geldi?

• arkadaşlar bu ön cam ile çanta taktırsam motora motorun boyut olarak daha büyük gözükmesini sağlarmı boyum 186 şuan boş hali pcx 150 çıplak kalıyorum ne önerirsiniz
  • weirdo kullanıcısına yanıt
    Sagol dostum. Valla ne diyim benim araba ile aynı yakıyor :) daha 260 km de ama açılsa da 5.0L ortalamanın altına inecek gibi durmuyor tabi 80le gidersen 3.3L averaj veriyor ama bununlada yavaş gidilemiyor ne yazık ki... Oturum, yol tutuş ve hızlanma tamamen farklı katagori pcx den önce Suzuki dl 650 vardı bunun yanında o bile ağır oturaklı bir şeymiş meher bu tam deli bozuk. Abartı iyi duruyor daha hiç abs devreye girmedi, Yine 110 yada 120 ortalama ile kullanıyorum ama arada birkaç saniyeliğine 170'e çıkıp bırakmak dikkat toplama ve uyku açmak adına yararlı oluyor. Tam ölçmedim ama 0-100 5sn nin altında ve 170le giderken 6da 7.500 devir çeviriyor, Rahat rahat 200 üstü yapacak muhtemelen denemem. Hala pcximi özlüyorum satıhıma pişman oldum desem yeri ne alacağınız karar vermeden motorunuzu satmayın derim. Tracer hani zamandır takip ettiğim bir bir motordu gelsede denesem diyordum. Adamlar gerçekten iyi motor yapmış, Xcity gibi virazjda nevri dönmüyor yıkılacak gibi dalma yapmıyor, yaktığı kadar gidiyor, ip gibi duruyor ve 6bin dd nin üzerinde hızlanırken adrenalinden bir süre sonra parmaklarını hissetmez oluyorsun resmen kanın çekiliyor. Senede benim gibi 3,4 bin giden ve genelde şehirler arası kullanacak adam için uygun makine yoksa sürekli işe git gel için fazla masraflı kalabilir ve son olarak pcx tam parmak arası terlik kıvamında bir motordu genelde kask bile takmadan kullanırdım( 12 midilli gücünde idi) buna binerken önce besmele sonra tam takım koruma giymeden huzurlu hissetmiyorum( 75 beygir ve o beygirlerin en az 3 beş tanesi deli) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

8000 bakimi fiyatı ne kadar ve hangi serviste yaptırdınız?

Dostum extra bir sey yoksa 100 tl tutar

• 8000 bakımı maltepe konşuk 115 tl nakitte 105 TL'den yaparız dedi, gittim. Buji değişti, 10w40 ipone yağ koydular, debriyaj temizliği yapıldı(kalkışta titreme sorunu için), fren balataları ve disk temizlendi Hava filtrem kirlenmiş onun içinde +35 tl aldılar. Toplam 140 TL'den hallettiler.

Kadıköydeki honda istanbuldaki bayilerin içinde en kazıkçısı, telefonda 180TL dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 29 Eylül 2016; 18:42:38 >
  • halitozbasli kullanıcısına yanıt
    Merhaba abiler bende bu ay honda pcx'e lastik taktircam malum yagmurlar başlıyor ırcler güven vermiyor pirelli diablo mu taktırsam yoksa mıchelin city grip mi ?http://www.lastikal.com.tr/100-90-14-Scooter-Lastikler
    Mıchelin cabuk ısınıyormus ve hamuru yumusak prelli ise geç ısınan daha sert yapılı oldugu söylenior forumlarda artı eksisi olarak nasıl bir yol izlemem lazım. pirellinin bazı lastiklerinin cabuk patladıgını duydum bu biraz endişelendirdi beni.. Birde hedidenau var alman lastigi türkiyede yaygın diil ama avrupanın en iyi scooter lastiklerinden gösteriliyor bmw motorsikletler bu markayı kullanıyyor fabrika çıkış olarak buda aklıma yatıyor http://www.scooter.web.tr/kunena/91-scooter-lastik/25840-heidenau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 12 Kasım 2016; 15:7:58 >

• Murat kardeşim benim nacizane fikrimi sorsan direkt anlas al bayilerin elinde var ve uygun fiyatlı

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

Merhaba abiler bende bu ay honda pcx'e lastik taktircam malum yagmurlar başlıyor ırcler güven vermiyor pirelli diablo mu taktırsam yoksa mıchelin city grip mi ?http://www.lastikal.com.tr/100-90-14-Scooter-Lastikler
    Mıchelin cabuk ısınıyormus ve hamuru yumusak prelli ise geç ısınan daha sert yapılı oldugu söylenior forumlarda artı eksisi olarak nasıl bir yol izlemem lazım. pirellinin bazı lastiklerinin cabuk patladıgını duydum bu biraz endişelendirdi beni.. Birde hedidenau var alman lastigi türkiyede yaygın diil ama avrupanın en iyi scooter lastiklerinden gösteriliyor bmw motorsikletler bu markayı kullanıyyor fabrika çıkış olarak buda aklıma yatıyor http://www.scooter.web.tr/kunena/91-scooter-lastik/25840-heidenau

Abicim sen 1,5 senedir lastik değiştirecen bir türlü olmadı. Lastik alda ne alırsan al ircden iyidir daha ne diyeyim. Ben olsam citiy grip alırdım o lastik pcx ile uyuşuyor diğerlerini bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: halitozbasli

quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

Abicim sen 1,5 senedir lastik değiştirecen bir türlü olmadı. Lastik alda ne alırsan al ircden iyidir daha ne diyeyim. Ben olsam citiy grip alırdım o lastik pcx ile uyuşuyor diğerlerini bilmiyorum.

motoru aktif kullanmıodum şimdi işe giderken kışın kullancam için aslında...

• quote:

Orijinalden alıntı: racert

Murat kardeşim benim nacizane fikrimi sorsan direkt anlas al bayilerin elinde var ve uygun fiyatlı

aynen forumdakiler hep anlas winter kullanmaya basladı ama bu lastik kış lastigi yazın randuman verirmi tek sorun o aslında
    http://www.lastikdeposu.com.tr/anlas-100-90-14-57p-rf-sc500-winter-motosiklet-kis-lastigi-pmu6717
  • Honda yine 2017 yılında konuşacağımız bir iş çıkarmış Karşımızda 2017 Model Makyajlanmış Forza 125 ve ne kadar çokta PCX e benzemiş aynı zamanda XMax 250 den de izler var kısacası şu tasarımı 250 cc ile birleştirse muhtemelen PCX kullanıcıları tahmin ediyorum ki ellerindeki PCX i satıp buna geçerler ... şuan için 125 cc ama Forza modeli altında ise 300 cc olanıda gelecektir. bu arada Forza 125 2017 üzerinde michelin lastikler ile gelmekte depo ise 11.5 litre detaylı bilgi için basın bülteni linkte.

http://hondanews.eu/eu/en/motorcycles/media/pressreleases/83450/2017-honda-forza-125?utm_campaign=NewsAlert_1358&utm_medium=Email&utm_source=hondanews.eu

Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim... Honda PCX 125 Almayı düşünenler baksın derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: racert

Murat kardeşim benim nacizane fikrimi sorsan direkt anlas al bayilerin elinde var ve uygun fiyatlı

Senin makine 56k ya geldi, yeni kayış, varyatör kasnak taktım, ilk aldığım gibi oldu 110 üstünü görüyorum şu an.
    Bakalım ne kadar daha gidecek.
  • Kardesim filmin devamını bekliyoruz hedef 100k ne dersin 2 seneye kalmaz onu da yaparsın garip kb korsan taksi gibi calısıyor herhalde arabada bu km yi bulamayanlar var isin acıkcası

• Bende yeni kasa beyaz 150 lik var. Yeni pcxlere ÖTV zammından sonra etiket fiyatlarına zam gelmiş. Keşke yeni bir kasayla gelse de motoru satıp yeni kasaya geçsem ufaktan sıkılmaya başladım.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.