Şimdi Ara

HONDA OTOMOBİLLERDE GARANTİ YALANMIŞ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİR YIL ÖNCE SIFIR CR-V ALDIM BİR AY SONRA KAPI İÇLERİNDE BOYASI KALKMAYA BAŞLADI
    SERVİSE GÖTÜRDÜM FOTOĞRAFLARI ÇEKİP GENEL MERKEZE YOLLADILAR.
    GELEN CEVAP ARACI GETİRİN YENİDEN BOYAYALIM OLDU!
    HONDA ALMADAN ÖNCE İYİ BİR DÜŞÜNÜN DERİM.

• EVET ARKADAŞIM EŞŞEKTEN DÜŞENİN HALİNDEN GENE EŞŞEKTEN DÜŞEN ANLAR !!! BENDE HONDA GARANTİSİ İLE ALAKALI 1 AYDIR SORUN YAŞIYORUM VE SONUÇ KULLANICI HATASI DİYİP İŞİN İÇİNDEN ÇIKTILAR !!!

BENİMDE HONDAYLA ALAKALI TECRÜBENDE ŞU :

https://forum.donanimhaber.com/honda-civic-1-6-i-dtec-dizel-dpf-partikul-filtre-sorunu-motor-ariza-isigi--134731017
  • Boyasınlar ama değer kaybını da versinler. Vermiyorsa mahkemeye gidip rica edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle geçmiş olsun,
    ben de son yıllarda Honda kullanan biriyim. 2 ay önce de HR-V aldım. yazınızı okuyunca bir soru sormak istedim. evet durum can sıkıcı ve yeni bir araçta olması düşündürücü. ama firma soruna sahip çıkıp gelin boyama ile sorunu çözelim demişler. bu durum da aracın arkasında durmuşlar. sizi burada markadan soğutan ne oldu? yani aracı değiştirmelerini mi beklediniz? gelişmeleri burada paylaşırsanız bizim gibi bu marka da olanlar duruma göre firmanın tepkilerini öğrenmiş olur.
    kazasız günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sreyya

öncelikle geçmiş olsun,
    ben de son yıllarda Honda kullanan biriyim. 2 ay önce de HR-V aldım. yazınızı okuyunca bir soru sormak istedim. evet durum can sıkıcı ve yeni bir araçta olması düşündürücü. ama firma soruna sahip çıkıp gelin boyama ile sorunu çözelim demişler. bu durum da aracın arkasında durmuşlar. sizi burada markadan soğutan ne oldu? yani aracı değiştirmelerini mi beklediniz? gelişmeleri burada paylaşırsanız bizim gibi bu marka da olanlar duruma göre firmanın tepkilerini öğrenmiş olur.
    kazasız günler dilerim.
    Arkadaş tam bir bilgi vermemiş ama aldıktan 1 ay sonra boyası kalktı demiş. Empati yapmaya çalışalım;

Sıfır bir araç aldığınızı düşünün, 1 ay sonra bir baktınız kapısındaki boyalar kalkmış, gittiniz dediler ki kapıları boyayalım.
    Siz olsanız ne düşünürsünüz, satmak istediğinizde boyalı olduğu için fiyat düşmeyecek mi?
    1 ay'da olan sorunda ben de değişim isterdim açıkcası, ama Türkiye şartlarında zor. Bu yüzden biraz daha pazarlık yapıp, kapıların boyatılması ve üzerine hediye isterdim değer kaybı karşılığı.
    Multimedya seti, 2 senelik bakım hediyesi falan gibi.

• Öncelikle geçmiş olsun,
    Bu honda Türkiye deki satış sonrası bu ve buna benzer olaylar karşısındaki tavrını başka ülke de gösterse anında yakasına yapışırlar bi hesap soran olur. Ancak burada bunu yapacak ne Bakanlık nede yetkili var. Niye olmadığı da belli hep ahbap çavuş ilişkisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.