Şimdi Ara

Honda'nın Rezilliği ! 246 bin TL olan sıfır aracı 286 bin tl ye itelemek... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
9.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse kusura bakmasın da alan da maldır. geberdin mi kardeşim? ne oldu hemen honda civic'e biniyorum diye hava mı atacaktı da 30bin kendine sokuyor? enteresan.

• quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

Ben ettigim sikayetlerin hepsinde sonuc aldim.

Dogru sikayet etmek onemli, sikayet edilmismis olmuyormusmus gibi sekilde davranmak son kullanici zararinadir her zaman.

1 sikayetiyle arabasi degistirilen Honda Sahibini yakinen taniyorum. 1 sikayet yeterli oldu.

Dogru sikayet, duzgun iletisim yontemleri sonuc getirir.

Mesela, araba aliminda e-posta ile ilerletin, proforma fatura kestirin buna istinaden sase no ile havale edin.

Eğer bu havale sonucunda size biz bu arabayi vermiyoruz diyorsa vay o bayinin haline.

Söz ile yapilan her işte , satis temsilcisinin, satis mudurunun, bayinin oyuncagi olma ihtimaliniz var.

Teklifi bile epostaniza yaptirin.

Oraya yazsin bakalim aksesuar, seramik koruma olmadan satmiyoruz diye. yazamaz

O zaman proforma fatura kestirirsiniz, ben arabayi oduyorum gerisini istemiyorum, diger kalemleri cikartin dersiniz. Is biter.

Honda hicbirsey kazanmiyor size takilan cakma aksesuar cam filmi ve seramik pasta ciladan. Kaldi ki zaten size arac tesliminden evvel pasta cila yapmak zorunda PDi geregi, ayni isleme para aliyorlar bir de.

iyi de daha sana almadan çirkeflik yapan bir firma aldıktan sonra serviste yine katmerlisini tüketiciye yapmaz mı? değer mi üçkağıtçı firmalarla iş yapmaya.

• manisa_tr kullanıcısına yanıt
    1. Ayni Servise gitme zorunululugunuz yok,
    2. Servis Satis Sonrası Hizmetlere girer, Satis Pazarlama farklı birimler. Satista iyi olup/ SSH’da kotu olan veya tam tersi olan firmalar oldukça çok.
    3. Eğer mevcutta bayilerde araba bulunamiyorsa* (zaten araba bolluğu varsa adam niye sana aksesuar falan satma zorunluluğu koysun, seni kazanmaya bakar.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemizde sorun Halk.. yönetenler ittiriyor ise ses çıkar..
    Bayi ittiriyor ise ses çıkar alma..
    Ama olur mu? Tabi ki hayır.
    Birileri tanıdıklarının çalıştıkları işyerinden atilsin da ben gireyim daha da ucuza çalışırım diyorsa..
    Birileri başkaları bu arabayı almasın da ben alayım ne kadar pahalı olduğu nasıl kazık yediğim önemsiz diyorsa
    Ülkede halka kazık atanlar emek alinteri sömürüsü yapanlar o kadar çok artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 17 Ağustos 2021; 10:55:54 >
  • Honda gibi soyguncu firma görmedim.

Almayın su tüplü tenekeyi

• Maliye bakanlığına şikayet ettim bayi ismi ile ..

• 1000 lira bile etmeyecek dandik aksesuara 10 bin lira yazmak yetmemiş, 30 bin de elden isteriz demişler. Vatandaş sırada beklediği sürece başka şeyler de isterler bunlar  .

• Bugün 286 bin tl olan Civic seneye 336 bin tl olacak mı? Ya da 330-340 bine satılabilecek mi? Afedersiniz en işten anlamaz adamın parası günümüz koşullarında 50 bin getirecek. Ben param olsa bu arabaya bu meblağayı bağlamazdım.

• Honda Serbest piyasa olayını abartmış, elden para alma, naylon fatura  

• Rezalet tablosu, kalem kalem buyrun:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın o zaman salak mısınız ? Bile bile kendinizi niye böyle bir duruma düşürüyorsunuz. Bu ülkedeki insanlardan bir bok olmaz. Adamlar aşağılıyor yine de gidip alıyorlar.. Kendine karşı saygısı olmayan insan bunu kendine yaptırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Blackmaster -- 17 Ağustos 2021; 14:48:13 >
  • batı katiline aşık olmuş "isveç sendromu" demiş,

bizler de soyguncusuna aşık olmuşuz:" deveyle karışık türk sendromu" demek lazım. hastalığın adını koyalım bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konnegeer27

Honda ve PSA grubu ÖTV düzenlemesi sırasında ne kadar tüketicisever satış politikası izlediğini bir kez daha gösterdi  

Gönderide psa grubu nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Honda 246bin gibi bir rakama civic gibi aracı sunmuş, yapacağını yapmış. Rezillik yapan türk milleti. Bayiiler, hükümet, fırsatçılar, karaktersizler hepsi iş başında. Bu fiyatların sebebi honda değil, türk milleti.

Ne güzel bir aşk sizinkisi , kimse hondaya laf etmiyor herkesin derdi bayi ama siz yine de ne olur ne olmaz diye markanızı koruyorsunuz , gerçek aşk budur .

• linqs kullanıcısına yanıt

Dikkat ederseniz f/p olan tüm modelleri savunuyorum. Egea f/p bana göre, diğer konuda tavsiye ettim. Astra, 308 çok tavsiye ettim. Ateca şu an f/p, tavsiye ederim. 260bine elegance civic donanımında bir araç sunsun herhangi bir marka, onu da savunayım. Honda kazık fiyat sunarken de senden önce ben elestiriyordum.

Tabii bunları anlayabilir misin? Hiç sanmıyorum.

• Hondanın distribütörü de sahipleride aynı kafada. Eski şahinciler şimdi civicci olmuşlar.

Sıfırına bayide 285 çekiyorlar, 30 bin kmde ikinci el 1 yaşındaki 265 lira yazmış(30binkm eco elegance).

Bir yakınım var genç civicin tipini vs beğeniyor sunroof falan cocuk beğenmiş onun için biraz baktık .

2 seçenek var ya bayiye kazıklanacaksın ya da ikinci elde satana.

Bir de 285 e bunu aldın yarın yine bi matrah güncellenir bişe olur ne olacağı belirsiz.

265 e sunrooflu 2018 model insignia 1.6cdti otomatik Cosmo ya pazarlık ettik bu hafta alıcaz inş.

Şimdi 2020 30 binde elegance tüplü civic mi, 2018 40 binde dizel otomatik cosmo insignia mı ?

Tüplü ve öfkeli arkadaşlara selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Dikkat ederseniz f/p olan tüm modelleri savunuyorum. Egea f/p bana göre, diğer konuda tavsiye ettim. Astra, 308 çok tavsiye ettim. Ateca şu an f/p, tavsiye ederim. 260bine elegance civic donanımında bir araç sunsun herhangi bir marka, onu da savunayım. Honda kazık fiyat sunarken de senden önce ben elestiriyordum.

Tabii bunları anlayabilir misin? Hiç sanmıyorum.

Seni tüm forum anlıyor ve biliyor zaten rahat ol  

• Citroen aksesuar adi altinda araca pedalbox koyuyor, neymis garantiyi bozmazmis, yakiti azaltirmis, 110hp arabayi 140 yaparmis mis mis...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.