Şimdi Ara

Honda'nın Gerçek Yüzü ( Detaylar İçerde ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
7
Favori
14.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhalde kazığı ayarlamadık demeyecekler ve sattık diyecekler......

Benim ölçüm caddelerdir. Eğer ki caddelerde sıra sıra görürsem inanırım. Çünkü hızını alamayıp 60 tane sattığını söyleyen bayii olmuş.
  • umut_oem U kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen neden Honda eyyamcılığı yapıyorsun burda..aracın çok satıldığı havası yaratmaya boşuna uğraşma..geri alınan kaporalardan da bahset biRaz istersen..Arkadaşım kimse burda Hondanın fırsatçılığı ve kazığını meşrulaştırmaya çalışmasın.Honda pazarlama gn md çkıp önce bizlere bi cevap versin verilen sözler ne oldu..sene sonu satış rakamlarınızı göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alkın34 kullanıcısına yanıt
    Qq yeni kasa gelince ben görecem onların DELİ GİBİ satışlarını..

HOnda..fırsatçılık Onda

• quote:

Orijinalden alıntı: drnero

Arkadaşım sen neden Honda eyyamcılığı yapıyorsun burda..aracın çok satıldığı havası yaratmaya boşuna uğraşma..geri alınan kaporalardan da bahset biRaz istersen..Arkadaşım kimse burda Hondanın fırsatçılığı ve kazığını meşrulaştırmaya çalışmasın.Honda pazarlama gn md çkıp önce bizlere bi cevap versin verilen sözler ne oldu..sene sonu satış rakamlarınızı göreceğiz

Ya Kardesim git bayiye gor bana ne diyosun , ister alirsin ister almazsin koskoca insanlariz yalanmi konuscaz burda , ben ne eyyamciligi yapcam ya baska isim mi yok.

Bak bakalim sen once benim yazilarima savunuyomuyum bu fiyatlari. Ben bisey degismiceni iddia ediyorum, gelmis ingiltere fiyatlari ile karsilastiriyosunuz , yahu bizim neyimiz ayniki ingiltere ile bu ayni olsun. WV bunu yaparken nerdeydiniz sen ??? ben bunu anlatmaya calisiyorum ??? ilk honda ile gelmedi bu .

ARZ talep diyoruz burda, yarin bi zahmet git bayiyede sor bakalim ne dicekler ??

ister alirsin ister almazsin , o kadar indan kaporasini almasina ragmen demkki durumlar bole , sanki kafamizdan uyduruyoruz.

Akadaşım bu hondanın kotası satışı felan seni ne kadar ilgilendiriyor böyle??? Mevzu nedir bilelim???

• quote:

Akadaşım bu hondanın kotası satışı felan seni ne kadar ilgilendiriyor böyle??? Mevzu nedir bilelim???

ya arkadas sordu onu kotasi az diye sanirim , bende 4000-5000 arasi hicde az gozukmuyor dedim :_)

sen neyin pesindesin ben onu anlamadim , ne ima ediyosun yani. Ben sana git gozunle gor diyorum madem ama sen resmen yalancilikla sucluyosun, ayip yahu vallhi ayip.
    Arkadaşım o zaman civic hb dizel ingiltere fiyatıyla tr fiyatına bi bak..sonra bana laf söyle..sen hiç okumamıisın heralde mesajlarımı..yav bu honda gn md. guray yucel ve yrd. Erdem soydaş bize niye yanlış beyan verdi..milleti bekletip böyle fiyat açıklamak dalga geçmemin DANİSKASIDIR

Ben size yalancı demiyorum arkadaşım..tüketici dostu olun biraz.. Kazık dostu deil..

• quote:

Arkadaşım o zaman civic hb dizel ingiltere fiyatıyla tr fiyatına bi bak..sonra bana laf söyle..sen hiç okumamıisın heralde mesajlarımı..yav bu honda gn md. guray yucel ve yrd. Erdem soydaş bize niye yanlış beyan verdi..milleti bekletip böyle fiyat açıklamak dalga geçmemin DANİSKASIDIR

Ben onlara hic bisey demedim ki savunmadimda , insanlari kandirmislar beklenti icine sokmuslar dedim zaten ben her yerde.

Yani o video yu sen izlemissin ama alan adam izlememis demekki. 8 ay onceden honda civic hb icin bayilerin kapisinda pervane olunmadigi icin , hondaya firsat verilmedigi icin , boyle bi kasada 1.6 dizel avantaji ve iddiali tuketim dgerlerini saglayan rakip olmadigi icin . talep cok oldu , buna gorede fiyat cikti .arabaya gore degisiyor bunlar bizim ulkemizde.

Bak passat highline 22.150 pound.eder 70 bin , tr de 100 bin ee nerder kaldi 30 bin.

http://www.volkswagen.co.uk/new/passat-vii/which-model/compare/overview

ben bunu anlatmaya calisiyorum , bunu wv yaparken niye kimse ses cikarmadi 4 ay sira bekleyerek araba satiyorlar.

yani bu isler sadece ole karislastirmalarla olmuyor maalesef.

• hacı ikisi de 1.6 değil mi biz burada 2.2 motordan bahsetmiyoruz 1.6 dizelden bahsediyoruz 1.6 ötv benzinli dizel diye ikiye mi ayrılıyor . benzinlide olsa dizelde olsa ötv %40
  • DrPinPrick kullanıcısına yanıt
    hocam seni kuga dışında pek bir konuda görmezdim dizel crv konusunda görüyorum aklıma kötü şeyler geliyor bence sende kugayı almasan bu araca 85 bini yapıştırırdın dizel otomatiği çıksa 1.6 ben 90 bin veririm açık ve net konuşuyorum
    ben bu gün iletişimden mesaj attım neden 1.6 dizel otomatik crv yok dedim büyük beklenti var dedim büyük talep var dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

hacı ikisi de 1.6 değil mi biz burada 2.2 motordan bahsetmiyoruz 1.6 dizelden bahsediyoruz 1.6 ötv benzinli dizel diye ikiye mi ayrılıyor . benzinlide olsa dizelde olsa ötv %40

Benzinli 2.0 hacminde , yahu iki satır da oku be kardeşiim
  • Su konunun atesi halen dinmemis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    konu uzamış gitmiş ben neyden bahsettiğini anlamadım morona bağladım ama açıpta bakarsan honda sitesine aha bu liste fiyatı karşısında da motor tipi yazıyor 1.6 dizel ve düz vites

http://www.honda.com.tr/otomobil/yeni-cr-v/fiyat
  • quote:

konu uzamış gitmiş ben neyden bahsettiğini anlamadım morona bağladım ama açıpta bakarsan honda sitesine aha bu liste fiyatı karşısında da motor tipi yazıyor 1.6 dizel ve düz vites

http://www.honda.com.tr/otomobil/yeni-cr-v/fiyat

Kardes benzinli olan 2.0 litre , ve 1.6 dizele göre vergisi iki kat daha fazla
    Ayrıca otomatik ve 4x4 . Tüm bunlara rağmen arada sadece bi kaç bin lira fark var
    Işte biz de bunu eleştiriyoruz
    Honda 1.6dizele talep olacak diye fırsatçılık yaptı.. ilk mesajı baştan sona okuyun lütfen.

• quote:

hocam seni kuga dışında pek bir konuda görmezdim dizel crv konusunda görüyorum aklıma kötü şeyler geliyor bence sende kugayı almasan bu araca 85 bini yapıştırırdın dizel otomatiği çıksa 1.6 ben 90 bin veririm açık ve net konuşuyorum

Sayın hocam kugamdan gerçekten çok memnunum ama onu almamış olsamda ben bu crv yi hem 4x2 manuel olduğu için hemde bu yurtdışına göre distribütörü zengin etmek maksatlı fırsatçı fahiş fiyatlama nedenli almazdım (ayrıca estetik olarak da CRV nin arka kısmı çok kötü hiç benlik değil). Zira hatırlarsan forumda bahsetmişimdir ben aracımı yurtdışı fiyatının 2000 tl altına aldım ingilterede 75000 olan tit navi paketi ben Mart'ta 73000 tl lansman fiyatıyla aldım, belki şu anki fiyatlardan onuda almazdım. Genelde havadan satıcıya distribütöre giden bir fiyat görürsem o işe girmem isterse dünyanın en güzel aracı olsun. Kugadada o zaman böyle bir fiyat olsa onuda almazdım emin ol. O yüzden böylesi konulara genellikle ilgim oluyor, takılıyorum. Görüşmek dileğiyle....

• Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    tamam ben konuyuda mesajıda doğru anlamışım bir kere tamam dediğiniz doğru ötv olayı öyle ama işin diğer tarafı?
    -dizel motorun üretim maliyeti benzinliden nerdeyse 10 bin tl fazla olur yani vw de öylr sanırım
    -otomatik dediğin 5 ileri civicteki otomatiğin biraz oynanmışı çok ciddi fark etmez yani
    -akıllı dört çeker benzeri bir tür pompa ile çalışan mekanızma var çok fark etmez en fazla 5- 6 bin ama gel gelelim dizele eğer adamların yazdığı yakıt tüketimi doğruysa gerçekten çok değil fiyat. bence konuyu açan arkadaş beklentileri gerçekleşmediği için aşırı stres yapmış bu aracı başka fiyattan beklerken golfü kaçırmış ona siznirli yoksa dizel crv pahalı değil benzinli kuga şu 74 bin insaf yani bu adam dizel veriyor tamam belki en fazla 3-4 bin fazladır olur öyle güzel vuracak piyasayı özellikle karı koca çalışan aileler gözü kapalı alır bunu
    ama yinede bir yıl içinde c-max olayında olduğu gibi kugayı satsam bunu mu alsam diyeceksiniz yahut opel dizel otomatik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

quote:

ben düşündüm taşındımda 82 bin çok değil dizel için çok makul fiyat kuga,sportage,ix35 bitti artık dizel hondayla benim dileğim 1.6 dizel otomatiğide gelmesi 1500 kg araç ağırlık 1.6 dizelle çok iyi süper gider.

konu sahibinin aksine benzinli kuga için 74 bin isteyen bir ford varken ben 82 binlik dizel düz vitesli crv konusunda kendisini tebrik ediyorum

.
     Honda'nın Gerçek Yüzü ( Detaylar İçerde  )

ben ilk mesajdaki crv nin benzinli fiyatı sanmıştım haliyle yüzeysel okudum 80 bin çok değil crv dizel için

Hocam baktığın vakit çok gibi gözükmüyor ancak 2 husus var;

1. si Honda TR genel müdürünün insanları fiyatların daha uygun olacağı şeklindebeklentiye sokması,

2.si de o 80.000'lik aracın yanında boşline polo bile dolu sayılır.Araç o kadar boş ki adamlar tavan lambasını donanım diye yazmışlar.

Düşünün koskoca suv satıyorsunuz ve en üst versiyonda bile elektrikli hafızalı koltuk, cam tavan, soğutmalı torpido, elektrikli bagaj kapağı vs yok.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.