Şimdi Ara

Honda'nın Gerçek Yüzü ( Detaylar İçerde ) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
7
Favori
14.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ARKADAŞ İZLEDİKÇE AYAR OLUYORUM...

HONDANIN O MÜHENDİSLERİ BU MOTORUN BÖYLE REZİL SATIŞ POLİTİKALARINA KURBAN GİDECEĞİNİ BİLSELER EMİNİM ÜRETMEZLERDİ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnero

ARKADAŞ İZLEDİKÇE AYAR OLUYORUM...

HONDANIN O MÜHENDİSLERİ BU MOTORUN BÖYLE REZİL SATIŞ POLİTİKALARINA KURBAN GİDECEĞİNİ BİLSELER EMİNİM ÜRETMEZLERDİ..

Hocam yorum ve paylasimlarin guzel fakat yanlis anlama ama buyuk harfi cok kullaniyorsun. Biraz bagiriyormussun gibi oluyor.
    Mumkunse kucuk harfle yazsan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

honda nın kazığının farkına varacak kadar bilinçlisiniz 70 bine golf alıyorsunuz

Golf 65 bindi içime sinmediği için diğer alternatifleri değerlendirmeye başladım . yukarda bir arkadaşla aynı konuyu tartştık tekrar başa sarmayalım nonları okuyun isterseniz ... Netice itibariyle bana hak vermişti. Ama size de sorayım Yılda 25-30 bin yapan bir kullanıcıyım bana ne önerirsiniz ?

Ben cevap vereyim hocam Subaru XV'ye (+lpg) ne dersiniz? İncelediniz mi bu aracı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

quote:

quote:

honda nın kazığının farkına varacak kadar bilinçlisiniz 70 bine golf alıyorsunuz

Golf 65 bindi içime sinmediği için diğer alternatifleri değerlendirmeye başladım . yukarda bir arkadaşla aynı konuyu tartştık tekrar başa sarmayalım nonları okuyun isterseniz ... Netice itibariyle bana hak vermişti. Ama size de sorayım Yılda 25-30 bin yapan bir kullanıcıyım bana ne önerirsiniz ?

Ben cevap vereyim hocam Subaru XV'ye (+lpg) ne dersiniz? İncelediniz mi bu aracı?

Şanlıurfa siverekte subaru ?
    Hocam subaru iyi bir marka biliyorum ama burda almak macera olur , bölgede bile nerdeyse servisi yok bildiğim kadarıyla daha bayisine rastlamadım ...
    2. elde zor satılır hatta satılmaz bile :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DrPinPrick

Aslında aracı almak isteyen arkadaşlar, vazgeçenler ( ben ikisindende değilim ama organizasyona katılırım) toplansanızda Honda merkezi mail yağmuruna tutsanız Honda Türkiye'yi şikayet etmek namına. Bu yüzden crv almaktan vazgeçtiğinizi belirtin bence bir etkisi olacaktır... Yoksa burda tartışıldığıyla kalır.....

+ 1 Ama kaç kişi toplanabilir ki?

biri ingilizce bir mail hazırlasada yollasak.
    şahsen ben 70-75 aralığında başlayan bir fiyatlandırma olsa almayı düşünürdüm. bu fiyatları görünce opelin 1,6 dizel insigniasını olmadı astrasını beklemede olacağım.
    konu hakkında bilgim yok ama farkettiğim kadarı ile araba satan firmalar tekelcilik yapıyor değil mi? yani aynı aracı iki farklı distribütör getiremiyor.
    bu bayi ya da distribütör koruma adına otomobil üreten firmalarının bir prensibimi?
    ikinci sorum tekelcilik yasak değilmi?

bilgisi olan varsa rica etsem bizi bilgilendirebilirmi?

• Honda oldum olası sevmezdim zaten babasınıda sevmezdim
  • Fiyatı hakkında yorum yapmayacağım pahalı doğrudur lakin, bahsi geçen araçlara bakıyorum da QQ,XV,Tiguan açıkçası bu .öt kadar araçların yerine Cr-v tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monoto

Hocam
    -dizelin 1.6lt+manuel vites
    -benzinlinin 2.0lt+otomatik vites+4çeker
    olduğunu bilmiyorsunuz zannımca. Bunları inceleyin, vergi ve donanım farkını gözönüne alıp fiyatı birdaha düşünün

En önemlisi de okumadan yorum yapma alışkanlığını bırakmak lazım

Az buçuk da; acaba bu ababa2307 espiri yapmış olabilir mi diye de düşünmek lazım.

edit: "okumadan yorum yapmak" çok yanlış bir ifadedir. Okumadan ve dolayısı ile ne yazılmış olduğunu bilmeden bir şey hakkında nasıl yorum yapılabilir ki? "Anlamadan" desen neyse...
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamadan deyince insanlar daha çok alınabiliyor. Bende okumadığınızı varsaydım.

"Anlamadan" yazsaydım bu seferde niye "Okumadan"yazmadın derdiniz. Demek insan alınmak isterse hertürlü kızabiliyor.

Daha önceki mesajınızda espirili bir taraf göremedim, keşke bir gülücük filan koysaydınız.

Biz her düz cümleyi espriri olarak alacaksak işimiz var. O zaman hiç ciddi cevap yazamayız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

55 bin tl ye full donanım megane,c4 yada mazda3 dizel öneririm.

Yeni kasası çıkmış mazda 3 'ü mü?
    3. makyajı yemiş meganı mı ? ayrıca 55 bin hangi megane var ?
    C4 alt sıralarda da olsa aklımda olan bir araç .. Hocam açıkçası citroen bana çok güven vermiyor , yoksa C4 fena araç değil .
    Hocam şu an 1.4 insigniaya odaklandım , onu da opel çok şişirdi . Daha yaz başında 58-59 bine satılan 1.4 edition elegance makyajla 69 bine fırladı.
    Yıl sonunda 65 bin altı fiyatlara inerse alma ihtimalim yüksek .
    O da olmazsa C sınıfını tekrar değerlendirip karar verecem . Benim için az yakma mevzusu çok önemli , dizel veya lpg uyumlu bir model alacam. Yüksek performan aramıyorum ama çekiş konusunda sıkıntı veren araç da insanı uzun yolda çileden çıkarıyor . 1.6 atmosferiklere o yüzden biraz şüpheyle bakıyorum ( Şu an punto 1.4 atmosferik 95 hp aracım var beni tatmin etmiyor )

hocam hiç avensis düşündünüzmü?
    1.6 atmosferik ve lpg de sorunsuz araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2011 Model Dizel Corolla

Forum Yıkılmıştır .Acil çıkıştan devam edin

+1111

• Devlet 2.0da vergiyi %80den 40a düşürdüm dese Honda TR Crv benzinliyi yine 90bin üzerine satıp aradaki farkı kar yazacaklar. Arkadaşların en basından beri anlatmaya çalıştıkları zihniyet bu. Durumu fark edip halkı bilinçlendirmeye çalışıyorlar. Ben takdir ediyorum arkadaşları. Bazen üslup olarak sevimsiz olmuş yazılanlar ama onları da anlayın, o kadar beklenti oluşturulmuş, alım kararları en yetkili ağızdan çıkan sözlere göre verilip bekletilmiş, fırsatlar kaçırılmış, gecen sure zarfında arabanın resimlerine bakıp hayal kurmalar vs de olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blckeagle1903 -- 2 Kasım 2013; 11:07:44 >
  • toplum psikolojisi şekilleniyor, arz-talep durumunda dengeler oluşup fiyat 90 bin bandında dirençle karşılaşacaktır. sonrasında fiyatın düşmesi beklenen bir durum ancak ne kadar düşer beraber görecez.

konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. honda sahibi olarak crv de yaptıkları aç gözlülükten başka bir şey değil!
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    Haluk23 nerde honda fanlari adam belge ile konusuyor burda helal kardesim. Zaten accord alan hobdaya tovbe diyor mubarek iciyor benzini

• quote:

Orijinalden alıntı: Hummer58

Haluk23 nerde honda fanlari adam belge ile konusuyor burda helal kardesim. Zaten accord alan hobdaya tovbe diyor mubarek iciyor benzini

Haluk23 konuya yorum yaptı , bu araç alınmaz dedi. 2. el lpgli accord veya crv al dedi.
    Hondanın savunulacak yanı yok , bi kaç aşırı uçtaki arkadaş hariç hondacılar bile hak verdi.
  • canmert2005 C kullanıcısına yanıt
    Düşünüyorum hocam da tip olarak çok hoşuma gitmiyor.
    D sınıfında İnsignia favorim.
    Birisi dese ki insignia 1.4 lpg'de sorunsuz garanti veriyorum , hemen gidip alacam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: monoto

Hocam anlamadan deyince insanlar daha çok alınabiliyor. Bende okumadığınızı varsaydım.

"Anlamadan" yazsaydım bu seferde niye "Okumadan"yazmadın derdiniz. Demek insan alınmak isterse hertürlü kızabiliyor.

Daha önceki mesajınızda espirili bir taraf göremedim, keşke bir gülücük filan koysaydınız.

Biz her düz cümleyi espriri olarak alacaksak işimiz var. O zaman hiç ciddi cevap yazamayız.

Demezdim, merak etme. O laf klişe olduğu için öyle kullanılıyor. Doğru bildiğimiz yanlışlar gibi bir şey oldu. Yoksa, okunmamış bir yazı için yorum yapılabilir mi?

Kızdığım için filan da yazmadım bunları. Yanlış anlamışsın beni. Bir yanlış kullanıma dikkat çekmek içindi sadece.

Yanlız, hangi yazılarım için bunları yazdığını merak ettim çünkü bayağı mesajım var bu konu içinde. Hatırlatırsan sevinirim.

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: stornado

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DrPinPrick

Aslında aracı almak isteyen arkadaşlar, vazgeçenler ( ben ikisindende değilim ama organizasyona katılırım) toplansanızda Honda merkezi mail yağmuruna tutsanız Honda Türkiye'yi şikayet etmek namına. Bu yüzden crv almaktan vazgeçtiğinizi belirtin bence bir etkisi olacaktır... Yoksa burda tartışıldığıyla kalır.....

+ 1 Ama kaç kişi toplanabilir ki?

biri ingilizce bir mail hazırlasada yollasak.
    şahsen ben 70-75 aralığında başlayan bir fiyatlandırma olsa almayı düşünürdüm. bu fiyatları görünce opelin 1,6 dizel insigniasını olmadı astrasını beklemede olacağım.
    konu hakkında bilgim yok ama farkettiğim kadarı ile araba satan firmalar tekelcilik yapıyor değil mi? yani aynı aracı iki farklı distribütör getiremiyor.
    bu bayi ya da distribütör koruma adına otomobil üreten firmalarının bir prensibimi?
    ikinci sorum tekelcilik yasak değilmi?

bilgisi olan varsa rica etsem bizi bilgilendirebilirmi?

BORUSAN / KOSİFLER / BMW

çağrışım yapıyor mu

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Hatırlatayım;

31 Ekim 2013; 21:14:57 deki mesajınıza cevap vermiştim.
  • honda crv konusunda ingilizce bir mail hazırlayıp yazmıştım. oradan alıp gönderebilirsiniz. bir kaç kişi yolladı hatta fax bile çekildi.
    ama honda genel merkezin maili bile yok o derece. honda tr ise cevap vermiyor. umurlarında değil anlayacağınız.
    isterseniz oradaki maili bulup yollayabilkirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.