Şimdi Ara

HONDA MOTOSİKLET ÜRETSİN, OTOMOBİL ONUN İŞİ DEĞİL. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
10.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

VAG trollümüsün nesin anca onlar bu kadar cahil çıkabilir...

• arabanın asından anlamaz HONDA karalama konusu açar...

• shkoksal kullanıcısına yanıt

HONDA F1 tedarikçiliğini bırakması sadece işine odaklanmak için yoksa niye bıraksın?

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Gereksiz masraftır belki? Hayırdır bırakma kararını alan Honda yetkilisi sen misin bu kadar emin konuşuyosun?

İşine odaklanmak içinmiş... Renault, Mercedes, Ferrari işine odaklanamıyor sanırım F1'de oldukları için. Lafa bak. :)

Fazla odaklanmış herhalde. Bu nasıl araba üretmek sene 2020.

Rürzgar sesi içerde motor sesi içerde, kaporta kola kutusundan, motor 30 yıl öncesinden, şanzıman elektrik süpürgesi gibi bağırıyor anca.

• Beğenmeyen almasın kardeşim, Honda da çok üzülüyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hahah yine bir honda fanatiginden yine efsane bir cevap. hic sasmaz.

bak ne yazmisim, istersen bir daha oku

reno gibi motor yapsin demisim. honda motoru da reno motoru da iyidir. ama arabalari dandiktir. isciligi, malzemesi, boyasi, donanim kalitesi rezildir. cunku ucuz araba satmak zorundadir.

vw ne alaka? mesajimda vw geciyor mu?

seye benzemis bu. akpye coronada cok kotu durumdayiz diyorlar

akp:80 sene once cehape camileri kapatti

her zaman soylerim. hondanin sevilmemesinin sebebi araba degil, fanatik, maserati kullandigini sanan sahipleridir

• cseyfe kullanıcısına yanıt

VAG botlar gibi saçmalıyorsunuz dedik... onu kabullen...

• Melikşah_38 M kullanıcısına yanıt

detaya çok takıyorsun ondan duyuyorsundur... çok pimpirikli olursan araba alamazsın...

tamam ergen kardes :)

• shkoksal kullanıcısına yanıt

adamlar açıklasdı nedeni emisyon değerlerini daha iyi yapmak için tüm dikkatini motorlarına vereceklermiş sanki F1 araçlarına motor üretirken yapamayacak gibi... Mc Laren bile bu kadar uçuk bahane üretmedi... motoru kullanamadıkları gibi hızlanmayıda becerememişlerdi...

ucuz araba satmak zorunda değildir. Acura ,lexus,infiniti gibi markalardan haberiniz yokmu.

• Bu arada başlığı açan kaçmış galiba

• pars.42 kullanıcısına yanıt

ya allaskina su mesajlari bi okuyun. gerekiyosa bi daha okuyun

mesajimda honda ve renodan bahsediyorum

sen suya du derken ben acura kullaniyordum

biri vw F1 de yok demis, biri acura var duymadin mi diyo. bi bitmediniz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 16 Aralık 2020; 0:58:25 >

"sen suya du derken ben acura kullaniyordum" ne demek?yaşımı nerden biliyorsun arkadaş.muhtemelen sen ilkokudla "ali topu at" yazarken ben lise yada üniversite okuyordum. 30 yıldır honda kullanıyorum.fanatik filanda değilim.şu gizli profilini bi açta saçmalıklarını bi okuyalım.

• Yine babasının markası gibi savunanlar dolmuş
  • pars.42 kullanıcısına yanıt

Parscigim mesaj bildirimi gelmedi tesadufen gordum mesajini cevaplayayim.

Senin araban yetkili servis bakimli ise tabi kolay kolay ariza acmaz  

Renoda da bakimlarini ve genel kontrollerini yaparsan ariza acmaz. Nedir bu periyodik bakimlari ? Motor yagi ve filtreler mi ? Hayir mesela askeriyede form110 var gorev koruyucu bakim formu. A dan z ye bakimi yapilir en ince noktasina kadar. O yuzden o hurdalar landlar toroslar falan hala sorunsuz hizmet edebiliyor. Ornegin aks kafalarinin sokulup gres yagiyla elden gecmesi,yaglanmasi. Kapi kilitlerine ve menteselerine beyaz silikon gressle yaglanmasi gibi gibi...

Fakat bunlar icin alet edavat teknik bilgi garaj ve ayiracak zamanin olmasi lazim. Bizim millet esege biner gibi bindiginden arabalara ve belli km lerde parca degisimi, kontrolu yapmadigindan arabalar ariza aciyor. Piyasada da arz talep dengesi var reno fiat ariza istatisligi - satislariyla honda-toyota bir mi ? Degil ic pazarda satis adetleri az dolayisiyla servise gelen ariza sikayetler az olur.

Benim renonun 12 yasinda 1.2 symbol sag kapi kilidi bozuldu. Sol on cam krikosundan cikti. Bunlar kalitesiz malzeme yedek parca kullanimindan dolayi. Alamandaki japondaki yedek parcalarini koy tak satis fiyatini da yukselt arabanin kolay kolay bozulmaz tabi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 16 Aralık 2020; 14:2:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

valla araba yetkili servise hiç gitmedi.özellikle 90 lı yıllarda yetkili servisler hondadan şikayetçiydi.10,000 bakımı ve kaza haricinde araç gelmiyor para kazanamıyoruz diye.babamdan kalma 30 yaşında hondada radyatör, tahrik mili ve körüğü ,akü ,ampül haricinde hatırladığım kadarıyla hiçbirşey değişmedi.bagaj yayı sertliğini kaybetmişti ,bagaj açık kalmıyordu onuda amörtisör takarak ben hallettim.150000 km debriyaj balatası hala iş görüyor.2 kez yolda kaldı birinde benzin bitti diğerindede 100000 de değişmesi gereken triger kayışı unutulduğu için 110.000 km de koptu.hiç unutmuyorum 7-8 sene önce 35 tl + işçilik ile triger setini değiştirtmiştim.ha bide fren tamir takımı değişmişti bir kere (conta yay vesaire)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 16 Aralık 2020; 23:36:3 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.