Şimdi Ara

honda jazz bi bakın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu ilandaki honda nasıl ben honda jazz arıyorum en son onda karar kıldık sizce ilandaki nasıl km nin fazla oluşu sorun olur mu ayrıca direksiyondan vites bu sorun çıkarır mı teşekkürler

http://www.sahibinden.com/orjinal_jazz_18_999_ytl_boylesi_gorulmedi_WQQaXQQ11390265WQQpXQQdisplayitem

• araç 2004 model 103.ooo km bnce çok acele etmeyin bnce.
  • Eğer araç kazasızsa (ufak tefek lokal boyalar önemli değil) 18 e de alınabilirse piyasasına göre uygun oluyor. Jazz ikinci elleri çok yüksek, bir de otomatik vites olması büyük avantaj. Birçok kişi sırf bu 7 ileri cvt için jazz alıyor. Çok başarılı bi şanzıman. Araç zaten dünyanın en az benzin tüketen aracı 1.3 ve üstü motorlarda.

Direksiyondan kumanda edilebilmesi problem bir yana çok güzel kullanışlı bir sistem. Km biraz yüksek olsa da 18 e alınabilir.
  • bence de şu anki piyasada 19000 e çok güzel araçlar düşer biraz daha araştırsanız bulursunuz.

ayrıca aracını takas etmek isteyen satıcılar hep kafamda soru işareti oluşturur dikkat
  • full otomatik jazz'ların 2. elleri hakikaten yüksek, hemen hiç alternatifi olmayan sorunsuz bir otomobil, yeni kasasının da çok yüksek fiyatlardan piyasaya sürülmesi, beklenilenin aksine piyasasının düşmememsine sebep oldu.

ben olsam daha düşük kmli bir araç almaya bakardım.

bu arada ilandaki model elite değil, es, elite makyajlı yani 2005 ve sonrası modeller için kullanılan bir isimlendirme, aralarında otomatik klima ve teyp farkı var.
  • eğer aceleniz yoksa biraz daha bekleyin derim , fiyatlar daha çok düşecek cook
  • sağolun arkadaşlar artık kararımız kesin jazz alacağızda biraz daha bekleyelim o zaman düşük kmli olsaydı bu ilandakini düşünebilirdim banada biraz fazla geldi ve inşallah biraz daha düşer piyasa ama birinci el öldü yaşasın 2. el diyenler var ne olur bilmem acelemiz yok beklemeye devam görüşler için sağolun
  • Bencede 2.el öldü yaşasın sıfır.. sıfır fiyatlarına bakarsanız 3 sene önceki fiyatlar 5 kuruş oynamadı.. Bana göre şu aralar sıfır almak daha mantıklı ama tabi herkesin görüşüne saygı duymak gerekir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.