Şimdi Ara

Honda İstanbul Özel Servis Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mı arkadaşlar İstanbul'da işçiliğinden ve tavrından memnun olduğunuz üçkağıtçı, şark kurnazı olmayan, yetkili servisten fazla para istemeyen özel servisler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bostancı oto sanayinde Koçarslan Honda var. Murat ve Ferhat kardeşler çok iyi Honda ustalarıdır tavsiye ederim.

• @false6 hocam bulursanız bizi de güncel tutun, bostancı dakine de bir uğramak lazım bende anadolu yakasında bakıyorum
  • Honda Ferit tavsiye ederim. Maltepe köprüsünde yeri.
  • honda ikliler( kucukyali tunelin uzeri ) huseyin ustayi tek gecerim honda konusunda murat abi ve ferhat abiye her turlu kefil olurum ozellikle sanziman konusnda murat abi isinin kompetanidir gonul rahatligiyla araci birakabilecegin ustalar

• ozturk29 kullanıcısına yanıt
    Ayrıldılar Murat ve Ferhat kendi yerlerini açtılar, Bostancı Oto Sanayinde. Koçarslan Honda.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

Ayrıldılar Murat ve Ferhat kendi yerlerini açtılar, Bostancı Oto Sanayinde. Koçarslan Honda.

evet biliyorum sonucta abi kardes gonulleri bir :)

• Maslak'ta Hilal oto, İsmail Usta'ya götürdüm şirketten bir abimin tavsiyesi üzerine. 300 liraya filtreler ve yağ değişti. Gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.

• Bir çok Honda sahibi Honda Ferit'e gidiyor. Tavsiye ederim.

• Merhabalar, şöyle 2 öneri buldum diyebilirim. Legend Honda & Koçarslan Honda ikisi de bostancı sanayide. otaraflardaki kullanıcılarımız için buraları deneyenler değerlendirebilirler diye düşünüyorum. Çorbada benim de tuzum olsun :)Legend Honda Koçarslan Honda
  • Selamlar,

Hep yetkili servise gidiyordum fakat artık gitmeme kararı almıştım.Çünkü sanayide hiç tanıdık bir ustam yoktu. Yetkili servis tek bir porya için 1750 + işçilik fiyatı verdi bana ve özel honda servisi aramaya koyuldum. Araştırma sonucu Bostancı sanayide ki Koçarslan Honda'ya gittim. Orjinal parça takmaktan ilgi ve alakaya çok memnun kaldım. 750 tl'ye işimi hallettim.

Kişisel görüşüm çevremde ki herkese tavsiye edebileceğim bir servis.
  • var mı avrupa yakasında özel honda servisi işini hakkıyla yapan ve paragöz olmayan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.