Şimdi Ara

HONDA HR-V(ANA KONU) (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
25
Favori
93.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuz ayında 54 adet satış yapılmış. Böylece Ocak-Temmuz arasında satılan toplam 245 adet HR-V oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun Bozaroğulları -- 20 Şubat 2022; 12:58:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YENİ FİYAT LİSTESİ...10 gün sonra ikinci bir zam geliyor. Executive’e 7.700₺, Sport’a 8.100₺ zam.

HONDA HR-V(ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun Bozaroğulları -- 20 Şubat 2022; 12:58:56 >
  • halted__ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kamera geldi nihayet.

Ön tarafı nispeten kolay taktım ama arka kamera uğraştıracak gibi. Arka soldaki emniyet kemerinin olduğu paneli söktünüz değil mi? İnternette bakındım ama henüz bir resim/video göremedim. Var mıdır kolay bir yöntemi? Aracın kendi kablolarının geçtiği yerden geçirdikten sonra panelde nasıl ilerlettiniz?
    https://www.hrvforum.com/threads/dashcam-rear-camera-radar-install-completed.28769/

Bu linkte birileri güzel resimler paylaşmış ama biraz eksik. Türkçe ismini bulamadım, İngilizce fish tape denen telle mi hallettiniz kabloyu geçirmeyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 11 Ağustos 2020; 15:13:56 >

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Evet, kemerin oldugu sutun kapagini sokeceksiniz. Ust yan taraftan hafif asilinca gelir.

HONDA HR-V(ANA KONU)

Biraz daha zorlasam elimde kalacaktı.

Kamera düzeni tamam, arka kameranın kablolaması düzelecek sadece. Bir usta ile halledeceğim gerisini, pes ettim.
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Bunu da kapi tarafindan hafif zorlarsan tamamdir👍

Merhaba, bende 2019 var, 1 ay önce anahtar sembolü bende de çıktı. Ben anahtarın pili bitiyor diye düşündüm hatta 1 yıl da pil mi biter diyip yedeği kullanmaya başladım. Onda da 1-2 defa uyarı aldım. Sonra anahtar arka koltukta veya önde USB lerin olduğu cepteyse uyarı verdiğini fark ettim. Buralara anahtarı koyamamaya dikkat ediyorum şimdilik uyarı almadım. Tekrar pili bitiyor sandığım anahtarı kullanmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guvenb G kullanıcısına yanıt
    Kitapçıkta yazıyordu anahtarı nerelerde muhafaza edeceğinizi detaylarını hatırlamıyorum ama ben cebimden hiç çıkarmıyorum ve sadece anahtarı koyuyorum yanına başka bir şey koymuyorum.

• Harun Bozaroğulları H kullanıcısına yanıt
    Harun dediğin gibi kitapçığa baktım, 122. Sayfadaki 1. Mesaj çıkıyor. Pili zayıflatmışım anlaşılan mesafe artınca da sinyali gönderemiyor diye düşünüyorum. Anahtara baktım Pil olarak Panasonic CR2032 3v takılı alıp değiştiririm artık.

Umarim pil olarak kalir uyari😊

Bendeki anahtar sembolu su sekilde, pil uyarisinin resmi farkli.

HONDA HR-V(ANA KONU)

Umarım öyledir 1 aydır uyarı mesajı gelmiyor, değilse de sadece start-stop düğmesi değiştirilip çözülüyorsa o da çok zor bir iş değilmiş okuduğum kadarıyla. Zor tarafı sanırım araba çalışmayacak yol yardımıyla arabayı servise çektirmek olacak. Tek sıkıntımız bu olsun...

Her şeyin başı sağlık, çözülmeyecek sorun yok bizim arabalarda 😊. Start/stop arızası 40.000km de başına gelmiş bir arkadaşımızın WHATSAPP grubumuzda. Garanti kapsamında değişmiş, bazen temassızlık yapıp çalışmamış, çalıştığı zamanlarda da araç stop etmemiş. İnşallah başımıza gelmez.

Bende hız kadranının sağındaki yuvarlak gösterge paneli içinde 2-3 saniye kocaman pili azalmış bir anahtar resmî çıkıp kayboluyor.

• Harun Bozaroğulları H kullanıcısına yanıt
    Ciddi ciddi düğmede problem varmış, elektroniktir olur. Start stopun kendisini de anahtarsız girişi de gereksiz buluyorum. Her defasında start stopu disable ediyorum. Motor stop olduğunda tüylerim diken diken oluyor çünkü

Tercih meselesi, ben start/stop ilk 10-15 dk da kırmızı ışıklı duran trafikteysem açıyorum zaten araba ısınana kadar devreye girmiyor, uzun yola gideceksem direkt kapatıyorum. Anahtarsız giriş/çıkış bence olmalı faydasını görüyorum 😊.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun Bozaroğulları -- 6 Aralık 2020; 16:51:32 >
  • şeytan diyor al şundan bir tane
  • Led beyaz bagaj iç lambası ve geri vites lambaları uygulamam.

HONDA HR-V(ANA KONU)

HONDA HR-V(ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun Bozaroğulları -- 17 Ağustos 2020; 16:6:3 >

• Allah nasip ederse almayı düşündüğüm bir araç.arac şu an bayilerde bulunuyor mu ?

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Maalesef, çoğu bayide yok. Her hafta 1-2 kere tüm bayileri telefonda arayarak sıkıştırmanız gerekecek. Bazen almaktan vazgeçen veya fazladan gelebiliyor. Galerilere kaptırmadan alabilirsiniz ya da sıraya yazılacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.