Şimdi Ara

HONDA HR-V(ANA KONU) (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.166
Cevap
25
Favori
93.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç bin km bakımı hocam bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maduca

Kaç bin km bakımı hocam bu?
    Araç 2017 model ve sıfır olarak alındı. Aracım şu anda yaklaşık olarak 20.000 km de. Servisin ifadesine göre, ilk 3 yıl sonra şanzıman yağını değiştiriyorlar. Daha sonra 2 yılda bir veya 40.000 km de bir. Hangisi önce dolarsa.
  • neco1959 N kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam değişmesinde bence gene fayda varda ama servis çok yazıyor bide terakkiden memnunmusunuz? Bende 10 bin bakımına gidecek yakında çamkırandan pek memnun değilim ben terakki nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: maduca

Anladım hocam değişmesinde bence gene fayda varda ama servis çok yazıyor bide terakkiden memnunmusunuz? Bende 10 bin bakımına gidecek yakında çamkırandan pek memnun değilim ben terakki nasıl?
    Terrakiden genel anlamda memnunum. İlgi ve alaka çok iyi. Ancak tüm yetkili servislerde olduğu gibi, fatura biraz kabarık çıkıyor. Pazarlık yapmakta fayda var. Örneğin, navigasyon güncellemesi için benden ücret talep ettiler ve ben ödemek istemediğimi belirttim. Nedeni ise, aracı 2017 yılında satın aldığımda bana 3 yıl boyunca ücretsiz güncellemesi vaadinde bulunulmuştu. Aracımın kaskosunu da yetkili servisin bulunduğu mekandaki sigorta acentasından - Aksigortadan yaptırmıştım ve poliçede yer alan yağ&işçilik giderlerinden %10 indirim yaptırttım.
  • 2019 HONDA HR-V SAHİBİ.HONDA HR-V(ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun Bozaroğulları -- 20 Şubat 2022; 12:39:18 >
  • neco1959 N kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

• Fiyatlar yine uçtu.. Sıfır fiyatı 239.200 TL oldu.
    Temmuz ayında turbo motor bekleniyormuş.. 250'den aşağı olmaz kanımca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican1903

Fiyatlar yine uçtu.. Sıfır fiyatı 239.200 TL oldu.
    Temmuz ayında turbo motor bekleniyormuş.. 250'den aşağı olmaz kanımca.

• 249.000 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenb

249.000 tl
    Ekledim ilk mesaja

Yine insaflı olmuş gibi. Gerçi bu fiyatlandırmaya göre artık atmosferik motor getirmezler herhalde. O kadar parayı verip 10 bin lira fark için atmosferik tercih eden olur mu ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 5 Haziran 2020; 23:59:39 >
  • Atmosferik motor neden. Tercih edilmiyor?

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Başka araç bakayım.

• Siz 2017 hrv nizi sattınız mı? Forumun ilk sayfalarında araçtan memnun olduğunuz anlaşılıyor. Son sayfada ise düdük gibi diyip vw önermişsiniz?

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    cidden aracı neden bu kadar dibe soktunuz?? sorunları paylaşırsanız en azından alacak olanlara faydası olur diye düşünüyorum. ben de 2018 model olanı var ve tek serzenişim boyaları çok nazik ve dikkat edilmesi gerekiyor. bunun dışında bir sorun yaşamadım..
  • Çakma adaş(nam-ı diğer alt tireli) güzelce trollemiş başlığı.

Arabada sorun yok. Yanlış kullanıcı adı ile adamı konuya tekrar tekrar çağırırsanız o da dalgasını geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Çakma adaş(nam-ı diğer alt tireli) güzelce trollemiş başlığı.

Arabada sorun yok. Yanlış kullanıcı adı ile adamı konuya tekrar tekrar çağırırsanız o da dalgasını geçer
    Bana çakma diyene bak sen yokken ben vardım buralarda,

Ayrıca fikrimi yazdım,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

mesaj alınmıştır,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaş VW hakkında bilgilendirme istediği için bilgi paylaşımında bulundum. Paylaştığım bilgi yalan yanlış değildir. İnsanları kazıklamak istemeyen teknik servis elemanlarının paylaştığı bilgidir. VW hakkında bilgi paylaşmamdan ötürü adımın niçin anıldığını da anlamış değilim. Lütfen biraz daha dikkatli olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco1959

Arkadaş VW hakkında bilgilendirme istediği için bilgi paylaşımında bulundum. Paylaştığım bilgi yalan yanlış değildir. İnsanları kazıklamak istemeyen teknik servis elemanlarının paylaştığı bilgidir. VW hakkında bilgi paylaşmamdan ötürü adımın niçin anıldığını da anlamış değilim. Lütfen biraz daha dikkatli olalım.

Alıntıları Göster
    Arkadaşın konuyu trollemesine katkıda bulunduğunuz için ekledim listeye. Biraz dikkatli olup doğru kişiyi konuya çağırırsak zaten bunlara hiç gerek kalmayacak.

Burası Honda HR-V başlığı, konuyla ilgili bilgi paylaşımı için açıldı başlık. VW konusunda bilgi ihtiyacı olan gitsin o başlıkta arasın merak ettiğini

• Senelik bakım zamanı geldi yine. Bosch servislerini kullanan, memnun kalan var mı? Garanti diye her sene gidip ekstra birkaç kat para ödüyoruz. Zaten benim arabanın tam garantisi bitti, sınırlı garanti devam ediyor.

Bir de Bosch servislerde garanti bozulmuyor yazanlar var. Doğruluğu var mı?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.