Şimdi Ara

HONDA HR-V(ANA KONU) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.166
Cevap
25
Favori
93.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halted__

yps plast tan bagaj havuzunu aldim, daha onceki aracimda da ayni markanin urunu vardir. tavsiye ederim.
    bu firma paspas uretmiyor maalesef, dolayisiyla siz degerli arkadaslardan 3d paspas onerisi rica ediyorum. tam oturan ve klipsli olan markalardan tavsiyeniz var mi? tesekkurler.
    Oledaksesuar Fatih Kuş beyden aldım birebir uydu..söför tarafı kilitli...internet sitesinden bakabilirsiniz kargo ile gonderiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican1903

Oledaksesuar Fatih Kuş beyden aldım birebir uydu..söför tarafı kilitli...internet sitesinden bakabilirsiniz kargo ile gonderiyor.

Alıntıları Göster
    simdi baktim internet sitelerine fakat paspas maalesef yok.
    baska bir saticidan alacagiz artik.
    tesekkurler.

• Llocker in sahtesi bayagi cokmus. Yorumlarda araca tam uydugu yazdigi icin ben u urunu aldim. Cok iyi oturdu. Yolcu tarafi klips yuvasi yok ama tam oturdugu icin kayma yapmiyor.

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/honda-hr-v-ii-2015-sonrasi-kokusuz-3d-havuzlu-paspas-P186043501

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Otomatik start stop u düğme dışında kalıcı olarak devre dışı bırakmanın bir yolunu bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Müfit1970

Merhaba. Otomatik start stop u düğme dışında kalıcı olarak devre dışı bırakmanın bir yolunu bilen var mı ?
    Hayırdır hocam; start stop u neden kalıcı olarak devre dışı bırakmak istiyorsunuz? Herhangi mahsurlu bir tarafını mı keşfettiniz?
  • Bu arada şunu sormak istedim; "HONDA HRV 2016 SONRASI ARACA ÖZEL SİS FARI NIKEN LED ZENON XENON AMPUL ŞİMŞEK ETKİLİ SET" taktıran oldu mu? Olduysa, bizlere farın etkisinden ve görüntüsünden bahsedebilir mi?
  • neco1959 N kullanıcısına yanıt
    Araba durduğunda motor da durduğu için klima farlar müzik sistemi aküden yiyiyor az da olsa kalkışta bir gecikme oluyor çok fazla bir tasarruf sağladığını da düşünmüyorum o nedenle her çalıştırmada düğmeden iptal ediyorum. Kontağı kapatığımda eski haline dönüyor. Gizli bir menüsü falan varmıdır diye sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapoth

11.11 avantajıyla kupon kullanarak aşağıdaki ürünleri almayı düşünüyorum bende

nedersiniz ?

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/llocker-3d-siyah-honda-hr-v-2015-paspas-P262544530

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/image-bagaj-havuzu-honda-hr-v-suv-2017-lastik-tamir-kitli-P259929947
    https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/image-bagaj-havuzu-honda-hr-v-suv-2017-lastik-tamir-kitli-P259929947 - İmage Bagaj Havuzu Honda HR-V SUV 2017- (Lastik Tamir Kiti Bölümlü) olanı satın aldım ve kullanıyorum. Aracın bagajına birebir uyumludur. Malzeme kalitesi iyi. (Biraz daha yumuşak olabilirdi)

• Youtube da kapı kilit sistemini araç 10km hiza çıkınca otomatik olarak kapanmasının ayarlanabildigini gördüm..Yapabilen var mı?

• Son zamanlarda bakım yaptıran oldu mu?10.000 km bakımım yaklaşıyor...fiyatlar ne civarda? benim frenlerden hafif dokununca ses geliyor..sizde de bu durum var mı?

• quote:

Youtube da kapı kilit sistemini araç 10km hiza çıkınca otomatik olarak kapanmasının ayarlanabildigini gördüm..Yapabilen var mı?
    Bazı özellikler ülkelere göre değişiklik gösteriyor. Bizde bu şekilde bir özellik yok.Hatta bazı ülkelerde anahtarlarda panik tuşu bile var.
  • quote:

Son zamanlarda bakım yaptıran oldu mu?10.000 km bakımım yaklaşıyor...fiyatlar ne civarda? benim frenlerden hafif dokununca ses geliyor..sizde de bu durum var mı?
    10.000km bakım masrafı için yaklaşık olarak 1.200,00 TL ödedim. 10.000 km bakım dahilinde yağ ve yağ filtresi değişimi, hava filtresi, nitrojen gazı kontrolü ve takviyesi ve rot balans ayarının yapılması (ki daha önceden 4 lastiğe nitrojen gazı basılmıştı), navigasyonun güncellenmesi, ön sileceklerin yeniden kodlanması (bazen yağış başladığında hemen devreye girmiyorlardı). Özel Honda servisinde bakım yaptırılması biraz daha hesaplı olacaktır kanaatindeyim.Frenden ses gelmesi balatalar ile ilgili olabilir.
  • Bilgi için teşekkürler..lastik değiştiren oldu mu? Kış lastiği veya 4 mevsim?

• Müfit1970 kullanıcısına yanıt
    Hocam settings den degistirilebiliyor start-stop ayari. Bende de kapali, mesela bugun acip denedim fakat devreye girmedi. Fakat arac her calistiginda otomatik aktif olmuyor.

• sevimlican1903 S kullanıcısına yanıt
    Yazilimla her seyi degistirebiliyorsunuz. Civic te mesela hondata isimli yazilimla a dan z ye her ayar ile oynanabiliyor. Muhtemelen hrv de de benzer yazilim kullaniliyor.

• neco1959 N kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi servisde yaptirdiniz bakimi? Ben kendi yagimi goturup kullandiracagim. Navigasyon guncellemesi derken android surumu de guncellenebiliyor mu? Yoksa sadece harita guncellemesi mi? Bende de balatadan ses geliyor, bakimda bunun icin bir sey yapildi mi sizin araca?
    Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: halted__

Hocam hangi servisde yaptirdiniz bakimi? Ben kendi yagimi goturup kullandiracagim. Navigasyon guncellemesi derken android surumu de guncellenebiliyor mu? Yoksa sadece harita guncellemesi mi? Bende de balatadan ses geliyor, bakimda bunun icin bir sey yapildi mi sizin araca?
    Tesekkurler.
    Bakımı Honda Terakki-İzmir'de yaptırdım. Bildiğim kadarıyla sadece harita güncellemesi yapılıyor. Yine de sormak lazım. Bakımda balatalar da kontrol ediliyor. Siz yine şikayetinizi söyleyin. Zaten bakım esnasında özellikle yapılmasını istediklerinizi not alıyorlar. Navigasyona yüklü olan harita benim de pek hoşuma gitmiyor. Google veya Yandex olsa şahane olur. Bildiğim kadarıyla özel servisler bu tür konularda yardımcı oluyorlar. Saygılar.
  • Frende ses gelme sorunu bende de var.

1000 km bakımını aracı satın aldığım Honda Marmara'da yaptırdım. Onlara söyledim bu problemi, olur dediler. Onlara göre hepimiz cahiliz zaten her şey normal. Daha sonraki bakımları ilgi alakayı beğenince Honda Park'ta yaptırdım. 2 senedir yıllık bakımlarda söylüyorum. Frenlerinizi kontrol ettik, sağlamlar. Balatalarda tozlardan dolayı yapıyor o sesi, temizledik artık olmaz diyorlar ama ses hiç kesilmedi.

Bunu aracın eksi hanesine yazıyorum. Babam 77 model arabasında yanlışlıkla el freni çekili gitmiş bir süre, bu tip bir sesi onda duymuştum sadece. Can sıkıcı.
  • halted__ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Ayarlarda hangi başlık altında bu bu değişiklik ?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.