Şimdi Ara

Honda Forza 250'nin Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• 10 sene önceki Türkiye'de bir otomobilin minimum fiyatı kadar nerdeyse.

şimdilerde o fiyata ikinci elini bile zor buluyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba hayal oldu motor alırız diyordum o da hayal oldu a.k , bir zamanlar bizim yaptıklarımızı hayal bile edemezsin diyen Fatihlerden, sucu motorunu hayal eder hale geldik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B780E0A07

hahaha eskinin araba parasına şimdi sucu motoru alınıyor hahahahah
    honda forza hiç bir zaman sucu motoru olmadı ve hâlâ değil bunu cahilliğine veriyorum, ancak genel fikir olarak demek istediğini anladım ve haklısın
  • Hüsnü008 H kullanıcısına yanıt
    Evrende uzmanlaşabileceğin binlerce konu varken benim motorları ayrıntısına kadar bilmemem beni cahil kılmaz. Bilmek de alim yapmaz. Sucu motoru denince akla ilk Honda Activa gelir biliyorum.
  • 2012 SEAT Ibiza 1.4lt 85HP 29.500TL
    2018 Honda Motosiklet 28.700TL (1 ay sonra 30.500TL)

• quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

Onu dedim zaten. Önemli olan paranın üzerinde ne yazdığı değil, hizmetin ya da ürünün ortalama gelirin ne kadarına mal olduğu. Para birimimizin Euro ya da Dolar kadar değerli olmasını mı istiyorsunuz yoksa ürün ve hizmet fiyatlarının düşmesini mi? Diyelim ki iphone 700.000 TL oldu, ama ortalama aylık ücret de 1.700.000 TL. Yine ortada "Elalem bunu 1000 birim paraya alıyo ama" diye dolaşacak mısınız? Hayır. O zaman önce şikayetin ne olduğunu doğru dürüst ifade edin.
    orda arkadaşım alım gücünü kastetti. ben öyle anlıyorumda sen niye anlamıyorsun? bilinçli anlamak istediğin yöne çekip kendini kandırmaya çalışıyorsun bence
  • Vay be... 3000 e aldigim enduro motorla daha uzun zamanlar beraberiz anlaşılan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B780E0A07

hahaha eskinin araba parasına şimdi sucu motoru alınıyor hahahahah
    biraz profiline göz attım da sanırım bütün bunların sebebinin mevcut hükümet olduğunu düşünüyorsun...

paranın değerlenmesinin tek yolu üretip ihracat yapmaktır... üretmek devletin görevi değildir milletin görevidir. sen eline para geçtiği zaman üretmek yerine bi evin varsa ikincisini de alan bir milletsin... sen bunu yaparken, üretmek yerine yol yapan saray yapan hükümeti suçlayamazsın... burada tek suçlu hükümet değil... hükümet değiştiğinde o motoru 5 bin tlye alabileceğini mi sanıyorsun ? sadece hükümetin adı değişecek sen yine o motora 28 bin vereceksin... sen değişmeden o fiyat değişmeyecek...
  • ErkekAdamınNickiUzunOlur kullanıcısına yanıt
    haklısın peki bu değişimi devletin tetiklemesi gerekir benim değil. Beni ve halkı eğiten devlettir. Eğitim iyi olursa bireyler de iyi olur. Farklındalık zamanla yaratılır bir anda olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.