Şimdi Ara

Honda Forza 250'nin Türkiye fiyatı belli oldu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
30
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Honda Forza 250'nin Türkiye fiyatı belli oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    510 Mesaj
    Yuh
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    10 sene önceki Türkiye'de bir otomobilin minimum fiyatı kadar nerdeyse.

şimdilerde o fiyata ikinci elini bile zor buluyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Araba hayal oldu motor alırız diyordum o da hayal oldu a.k , bir zamanlar bizim yaptıklarımızı hayal bile edemezsin diyen Fatihlerden, sucu motorunu hayal eder hale geldik.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Finn Mertens

hahaha eskinin araba parasına şimdi sucu motoru alınıyor hahahahah
    honda forza hiç bir zaman sucu motoru olmadı ve hâlâ değil bunu cahilliğine veriyorum, ancak genel fikir olarak demek istediğini anladım ve haklısın

Evrende uzmanlaşabileceğin binlerce konu varken benim motorları ayrıntısına kadar bilmemem beni cahil kılmaz. Bilmek de alim yapmaz. Sucu motoru denince akla ilk Honda Activa gelir biliyorum.
    |
    |
    Hüsnü008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2018 Honda Motosiklet 28.700TL (1 ay sonra 30.500TL)
    |
    |
  • Yarbay
    3684 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

Onu dedim zaten. Önemli olan paranın üzerinde ne yazdığı değil, hizmetin ya da ürünün ortalama gelirin ne kadarına mal olduğu. Para birimimizin Euro ya da Dolar kadar değerli olmasını mı istiyorsunuz yoksa ürün ve hizmet fiyatlarının düşmesini mi? Diyelim ki iphone 700.000 TL oldu, ama ortalama aylık ücret de 1.700.000 TL. Yine ortada "Elalem bunu 1000 birim paraya alıyo ama" diye dolaşacak mısınız? Hayır. O zaman önce şikayetin ne olduğunu doğru dürüst ifade edin.
    orda arkadaşım alım gücünü kastetti. ben öyle anlıyorumda sen niye anlamıyorsun? bilinçli anlamak istediğin yöne çekip kendini kandırmaya çalışıyorsun bence
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Finn Mertens

hahaha eskinin araba parasına şimdi sucu motoru alınıyor hahahahah
    biraz profiline göz attım da sanırım bütün bunların sebebinin mevcut hükümet olduğunu düşünüyorsun...

paranın değerlenmesinin tek yolu üretip ihracat yapmaktır... üretmek devletin görevi değildir milletin görevidir. sen eline para geçtiği zaman üretmek yerine bi evin varsa ikincisini de alan bir milletsin... sen bunu yaparken, üretmek yerine yol yapan saray yapan hükümeti suçlayamazsın... burada tek suçlu hükümet değil... hükümet değiştiğinde o motoru 5 bin tlye alabileceğini mi sanıyorsun ? sadece hükümetin adı değişecek sen yine o motora 28 bin vereceksin... sen değişmeden o fiyat değişmeyecek...

haklısın peki bu değişimi devletin tetiklemesi gerekir benim değil. Beni ve halkı eğiten devlettir. Eğitim iyi olursa bireyler de iyi olur. Farklındalık zamanla yaratılır bir anda olmaz
    |
    |
    ErkekAdamınNickiUzunOlur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.