Şimdi Ara

Honda'dan Yeni Nesil Motor: EarthDreams - Çift Kavrama Şanzımana Sahip Accord ve SH-AWD sistemi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
13.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bazen eşten,dosttan atmosferik 1.6 ve altı benzinli-tüplü araç alıyorum. ergenlik döneminde yaşadığım karmaşık-depresif duygular misali bir kötümserliğe kapılıyorum;hayat anlamsız geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

motorda vw teknolojisine erişeceğini sanmıyorum hondanın.

bende sanmıyorum honda bu saatten sonra gerilesin.

Off bu süperdi (altına imzamı atarım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61

bazen eşten,dosttan atmosferik 1.6 ve altı benzinli-tüplü araç alıyorum. ergenlik döneminde yaşadığım karmaşık-depresif duygular misali bir kötümserliğe kapılıyorum;hayat anlamsız geliyor

Atmosferik motor diyince aklınıza direk 1.6 100hp motorlar gelirse tabi depresif duygulara kapılınır.

Bin bakalım bir V6-V8 e depresif duygularamı kapılıyorsun yoksa zevkten orgazm mı geçiriyorsun gör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61

bazen eşten,dosttan atmosferik 1.6 ve altı benzinli-tüplü araç alıyorum. ergenlik döneminde yaşadığım karmaşık-depresif duygular misali bir kötümserliğe kapılıyorum;hayat anlamsız geliyor

Atmosferik motor diyince aklınıza direk 1.6 100hp motorlar gelirse tabi depresif duygulara kapılınır.

Bin bakalım bir V6-V8 e depresif duygularamı kapılıyorsun yoksa zevkten orgazm mı geçiriyorsun gör.

Honda'dan Yeni Nesil Motor: EarthDreams - Çift Kavrama Şanzımana Sahip Accord ve SH-AWD sistemi

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Vergi sorununu kabul ediyorum ama turbo araçların cogu az yakıt icin değil düşük motor hacminde yüksek performans icin, çift kavrama da yine yakıttan ziyade yüksek performans ve konfor icin tercih ediliyor.

Vergi sorununu kabul ediyorsun. Eeee ozaman. Simdi vergi problemi olmasa v6 bi accordami binersin tsi passatami ? Honda turbolu motora halen gecmiyor sadece type-r da kullanilcak heralde oda gecistirme amacli bana gore.

Onun disinda tamamen hybrid motora yogunlasiyorlar yeni gelistirilen motorlari incele. Cift kavrama sanzumana karsi biri degilim ama sorunsuzlugu yeni yeni kanitlamaya baslarken honda ya guvenim sonsuz olur bu konuda.

Söyle söyleyeyim marka vermeden, 2.0 150 bg atmosferik yerine 2.0 turbo 240 bg bir motoru herzaman tercih ederim. 240 bg olan da muhtemelen 2.0 dan fazla yakar ki onu da hosgorurum. Aynı vergidilimİnde veya biraz daha çok yakarak en azından attığım tas ürkütürüm kurbağaya deger.

Ya simdi 150 hp nere 240 hp nere? Turbosuz 240 hp guc plsa ne olacak yinemi turbolu motoru sececeksin? He sen turbolu motordan zevk alirsin o ayri ama atmosferik motordan ne zevk aliyorlar dersen sacmalarsin.

458 italia , carrera gt , enzo , mclaren f1 gibi araclar muadilleri turbo araclardan dahami zevksiz simdi ?

• Honda Earth Dreams'i yaşatıyor demek.

2008'de F1 den ayrılmadan önceki son aracı:

Honda'dan Yeni Nesil Motor: EarthDreams - Çift Kavrama Şanzımana Sahip Accord ve SH-AWD sistemi

• quote:

Vergi sorununu kabul ediyorum ama turbo araçların cogu az yakıt icin değil düşük motor hacminde yüksek performans icin, çift kavrama da yine yakıttan ziyade yüksek performans ve konfor icin tercih ediliyor.

Tam otomatik vitesler geçişlerin sarsıntısız olması nedeniyle daha konforlu, nasıl oluyor da sarsıntılı olduğu dergi ve forum incelemelerinde yazılan çizilen yarı otomatikler tam otomatikten daha konforlu oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Honda Earth Dreams'i yaşatıyor demek.

2008'de F1 den ayrılmadan önceki son aracı:

f1 de barınmak kolay değil sanırım

hem pilotlar bakımından hemde markalar
  • Honda çift kavramalı şanzuman getirene kadar 4 kavramalı şanzıman çıkar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fottili -- 16 Ocak 2012; 22:59:35 >
  • Valla benim tercihim her zaman atmosferik motordan yana olur. İlerde çok param olursa kesinlikle alacağım araç atmosferik bir araç olur.

@fottili tın tın sesin standart olduğu, sorunluluğu kanıtlanmış bir şanzıman getireceğine bırak şimdilik tam otomatik getirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 16 Ocak 2012; 23:26:54 >
  • quote:

yıllardır turbolu araçlara 'atmosferik forever' , çift şanzımanlı lara 'CVT veya tam otomatik forever' diyen sonuna da headbangleri ekleyip ekleyip cevap yazan forum, şimdi ne kadar çiftşanzımanşinas ve turboperver olmuş. İbretle takip ediyorum....

Üstat kastettiğiniz kişiler headbang yaparken siz onlara gang bang yapmışsınız, yazdığınız mesajla haberiniz olsun
  • bu vites ne la

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

bu vites ne la

ku-chuck vites olarak geçiyor bu
  • CVT de yapiyo tam otomatik de cift kavrama da
    Atmosferikte kral, dizel motoru da geliyor, elektirkli ve hybrid motorlari da var etanol hidrojenle calisan motorlari da mevcut
    pick up, sedan, hb, crossover, SUV, premium modelleri de var ayni zaman da motosiklet de uretiyor... 4 ceker sistemleri kusursuz sorunsuzluguyla unlu..

Bi marka daha ne yapsin? Begenmeniz icin uzaya mekik mi gondersin ki Mitsu nun uzay istasyonu bile var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

bu vites ne la

Küçük gibi birşey yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

quote:

bu vites ne la

Küçük gibi birşey yani.

bize gitmez bu vites haluk abi :D bize gerektiğinda yerinden çıkıp sopa olarak kullanılacak bir vites lazım türküz biz

• quote:

bize gitmez bu vites haluk abi :D bize gerektiğinda yerinden çıkıp sopa olarak kullanılacak bir vites lazım türküz biz

Ben fırsatını buldukça benim Megane'ın vites koluyla golf oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 17 Ocak 2012; 0:18:04 >

• quote:

quote:

quote:

bu vites ne la

Küçük gibi birşey yani.

Bulls eye (tam isabet demek oluyor merak edenler içün)

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

CVT de yapiyo tam otomatik de cift kavrama da
    Atmosferikte kral, dizel motoru da geliyor, elektirkli ve hybrid motorlari da var etanol hidrojenle calisan motorlari da mevcut
    pick up, sedan, hb, crossover, SUV, premium modelleri de var ayni zaman da motosiklet de uretiyor... 4 ceker sistemleri kusursuz sorunsuzluguyla unlu..

Bi marka daha ne yapsin?

Vay yavru vaaaaayy.

Olayı bitirmişsin Görkemcim.
  • quote:

quote:

Ben fırsatını buldukça benim Megane'ın vites koluyla golf oynuyorum.

aynen aynen işte bu :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.