Şimdi Ara

Honda'dan Olağanüstü Reklam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Honda'nın 2015 yılındaki yeni araçları için yaptığı, içerisinde Asimo, motorsiklet, HR-V, NSX, Type R ve uçaklarının bulunduğu ve bir nevi gövde gösteri yaptığı en yeni reklamı.. Gerçekten muhteşem!

https://www.youtube.com/watch?v=2DN0IRoMf4k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roque_Jn -- 18 Ağustos 2015; 22:10:41 >

• Başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda ya yakışan budur !!

• Nuh nebiden kalma 4 ileri ile olmaz diyenler gelir şimdi :D

Yumuşak malzeme yalitim zayifcilarda

• Ya Honda 2-3 yıldır efsane reklamlar yapıyorsun bak canımızı sıkma

Hele o Type R olan neydi R tuşuna basınca değişen benim için en güzel Reklam oydu diyebilirim .
  • Adamlar jet yapiyor, burada ki bazi arkadaslarda honda turbo motorlu arac yapamiyor diyorlar . Bu arada nsx muhtesem gorunuyor.

• Harika
  • Yılan hikayesi type r i sanaldan da olsa görebildik yine. Güzel yapmıslar. Kaliteli bir video

• Finalinde; "dare to do the things, others only dream of" diyor yani cesaret yaptırırken diğerleri sadece hayal eder..

Button ile Alonso'yu da kaçırmışım reklamda.. Bana haftasonu bir Civic alsam mı ki dedirtti şahsen bu reklam :)
  • honda uçak jetleri nerede kullanılıyor.....koca bir sıfır ..hiçbiryerde.....
  • Vay be

• Adamlarda bi kere vefa var Senna'yı bile unutmamışlar kazası sırasında Williams Renault'da olmasına rağmen

• o kadarda güzel bir reklam değil yada anlamadığım birşeyler var. konusu ne ki bunun şimdi yerçekimsiz ortam var. bayan pilotun kolunda 2 tane saat var. araçlarda buz tabakası oluşuyor falan değişik bir reklam uzay muhabbeti falan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

honda uçak jetleri nerede kullanılıyor.....koca bir sıfır ..hiçbiryerde.....

Bu kafaya hastayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Finalinde; "dare to do the things, others only dream of" diyor yani cesaret yaptırırken diğerleri sadece hayal eder..

Button ile Alonso'yu da kaçırmışım reklamda.. Bana haftasonu bir Civic alsam mı ki dedirtti şahsen bu reklam :)

Aman eksileme düzelteyim dedim:) "diğerlerinin anca hayalini kurduğu şeyleri yapmaya cesaret ediyoruz" tarzında bir yorum oradaki cümle. reklamı dün izlemiştim youtube kanalında gerçekten harika yine time to burn videosu var kanalında o reklamda harika bence buraya koyuyorum linki de

https://www.youtube.com/watch?v=PhY9v_lL6Fg harika görüntüler var reklamda 29-34sn motor sesine bayılıyorum güzel reklam çekiyor vesselam

• sen onca typer yap 2 gün sonra turbo ep3 tokatlasın senni iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

o kadarda güzel bir reklam değil yada anlamadığım birşeyler var. konusu ne ki bunun şimdi yerçekimsiz ortam var. bayan pilotun kolunda 2 tane saat var. araçlarda buz tabakası oluşuyor falan değişik bir reklam uzay muhabbeti falan mı

intersteller
  • nsx cidden göz kamaştırıcı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.