Şimdi Ara

honda cr-v & lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm herkese.2004-2005 model honda cr-v almayı düşünüyorum vede daha sonra lpg donusturmeyi.Aramızda bu konuyla ilgili bi deneyimi olandan tavsiyelerini bekliyorum.yakıt tuketimi-memnun olup olmadıgı-ne marka lpg kullandıgı vs..gibi tavsiyeler..

simdiden tesekkur ederim..

• Bencede lpg ye dönüştür ama sıralı sistem aracın orjinalligi hiç bir şekil gitmiyor.LPG de araç benzinle aynı yakıtı harcar ama gazın mazottan bile ucuz olması ekonomi sağlıyor aracın performansında düşüş olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baydur -- 27 Aralık 2007; 11:22:57 >
  • SELAM ARKADAŞIM EĞER KISMET OLURDA ALIRSAN MUTLAKA BANA TEKRAR YAZ SANA HONDA CRV NİN MONTAJ RESİMLERİNİ GÖNDEREYİM TARTARİNİ MARKA AYRINTILI BİLGİ İÇİNantalyaokcan@hotmail.com
  • yorumlarınız için cok tesekkurler.Bende brc veya zavoli nin en ii uyum saglayan old duymustum,hatta bnm su an kullandım bora da da voltran tipi sıralı mevcut belki arabamı satarken onu cıkarttırıp alıcam cr-v ye takmayı dusunuyorum.cr-v için yakıt tuketimi için 160-170 yakar diorlar bilmiorum siz ne dersiniz.Bide yakın bi arkadasım freelander ını lpg li yaptı fakat freelander ın tampon ve camurlukların daki asısı plastik parcalar yuzunden ya ısınma veya da baska bi problem den hiç bi zaman sonuc alamadı ve sımdı geri sokturdu lpg yi,bole bişey honda cr-v yasanabilir mi sizce?
  • Arkadaşınızın arabasının motorunun ne tip oldugunu bilmediğimi için herhangi birfikir veremem.Ama sizin almayı düşündügünüz honda cr-v için motoru çok güzel lpg ye uyumlu bir motor olduğunu biliyorum.Dediğiniz gibi elinizde voltran marka sıralı sistem var ise alacagınız araca taktıra bilirsiniz ben usta olarak fikirlerimi bildirdim. Ceyhun usta Baydur otomotiv
  • HONDA ACCORD un LPG dönüşümü nasıl olur acaba....
  • bence lpg ye dönüştürme 2.0 motor iyi ve öyle çok ahım şahım yakmıo eğer bu tarz bi arabaya binmek istiosan o kdr benzin maaliyetine de razı geliceksn.daha sonra lpg yle birlikte gelen problemler hoş olmuo
  • biz baydur otomotiv olarak sıralı lpg montajı yaptıgımız araçlarda hiç bir sorun çıkmadı sıralı sistem lpg parçaları garantili ve sorunsuzdur ama araba bozulunca lpg yüzüne bozuldugunu zannediyorlar halbuki aracın kendi sorunu olmakta şimdiye kadar bize bozuldu diye gelen araçların lpg tesisatında sorun çıkmamıştır aracın lpg dışında olan sorunları çıktı onlarda yapıldı lpg taktırıp sıfır arabaya servistede bakımını yaptıktan sonra sorun yaratmaz benzine 3 ytl verirken gaza 1.5 ytle veriyoruz buda %50 yakıt tasarrufu demek anlıycanız lpg doğru uygulandığı taktirde sorunsuz olmakta...

baydur otomotiv
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe01

HONDA ACCORD un LPG dönüşümü nasıl olur acaba....

bu araç için size romano öneririm.detaylı bilgi için 0212 493 30 20 nolu telden murat beyle görüşebilirsiniz yada bulunduğunuz yeri yazarsanız size en yakın bayimizin detaylarını verebilirim.saygılar.
  • merhabalar mercedes c200 benzinde ne yakar lpg de neyakar bilginiz varmı. Buna lpg taktırsak sorun yasarmıyız yada ne marka taktırmalıyız 1500, 1800 ytl diyorlar lpg ge buna değermı? yardımcı olursanız sevinirim .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.