Şimdi Ara

honda cr-v 1.6 i-dtec (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.763
Cevap
31
Favori
166.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam perdeleri nerden aldiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

3 extra ile 116000 TL istedi Ayısiğı İstanbul bu araçta start stop var mi? Yani isiklarda stop etmesi
    Birde en güzel fiyati hangi bayiden aliniyor
    Passatla ikisi arasında kaldim excilusive dsg olanla bakalim ahyirlisi

extralar gercekten pahali imis ama arabayi gercekten cok baska gosteriyor, bende sadece basamak ve spoiler var simdilik bunlarda gayet iyi. aracta start stop mevcut ve de ayriyeten econ modu var , econ tusuna basinca aracin gaz tepkileri yavasliyor,sizi daha ekonomik kullanima yoneltiyor ve tuketimi azaltiyor. yakit konusunda kesinlikle uzmez , gerci 6 aydir kullaniyorum hic bir konuda uzmedi sukur cok memnunum tavsiye ederim. ( ingilizce klavye icin kusura bakmayin.)
  • Jantın marka modeli Vossen Vvs cv3 diye geçiyormuş video linkhttp://www.youtube.com/watch?v=fZtZX2QoJ2I
    Çok yakışmış crv ye
  • http://www.otoperde.com perdeleri bu adresten sipariş ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün plakaları söküm çerçeveleri selilozik trenle sildim sonra aldım elime bir fırça harf ve rakamları kalınlaştırdım oldu sana kalın app plaka,sonra çift taraflı bantla yapıştırdım:-) ramazanda vakitte geçmiş oldu,yorumlarınızı beklerim

• Resim ekleniyor foruma ne iş anlamadım
     honda cr-v 1.6 i-dtec

• Arkadaşlar bu arabaya ön ve arka tampon alt kaplama yaptıracaksın çok yakışıyor,yada öne aero tampon

• http://www.efepaspas.com/honda-yeni-crv-2013-sonrasi-bagaj-havuzu-2013

• Bagaj havuzu 70 tl ye gayet iyi birebir uydu ben beğendim,çok aman aman bi kalite beklemeyin ama önemli olan iş görmesi yada gidip bayiden 5 katı bir fiyata alırsın nın :-)

• Benim yaptırdıkları,400 tl ye spoyler,70 tl ye bagaj havuzu,250 tlye ön yan camlara film ve yarım kaput koruma,115 tl ye perde,1500 tl ye cyclone navigasyon,bide şu tampon alt kaplamaları yaptırdımmı olay bitiyor

• Basamakları unutmuşum 500 telde onlar

• START stop var birader yakıt süper Passat falan hava

• Bide şu yok makyajlı yok fiyatta atıp tutanlardan çok sıkıldım ben ya,arkadaşım bu araç zaten makyajlı ya en az 2 senedir amerikada kullanılıyordu,doğru bi makyajla 2015 için var sadece ön panjur un altına bir boşluk bırakılmış bence çok kötü olmuş eski crv lerdeki gibi,artı jantlar değişiyor başkada bişey değişmiyor,bu kasa üzerinden elbetteki makyaj olacak hangi marka makyaj yapmıyor

• Makyajlı kasada 2015 de geliyor,ben bu arabayla tek derdim cam tavan yoksa makyajlı ısırdı zıvır umrumda değil doya doya biniyorum yakıt çok ekonomik güvenli albenili var

• Ben yıllardır yazmasamda şu forumu takip edenlerdenim burda çok biletleri dinleteydim 2023 kasımda elegance donanımı 93 bine almak yerine şuan 107 bine aynı arabaya biniyor olurdum arkadaşım hesabına aklına uyuyorsa içinde kalacaksın alacaksın ısırdı zıvır yok lansmandı,nissan reklamı yapanlar qq gördük anasının dini fiyatlar

• Bende 10 gun once aracimi teslim aldim aksesuar olarakta spoiler basamak oval egzoz ucu necvox plantium serisi dvd kaucuk paspas bagaj havuzu var suan aracim 1700km de 600 km si sehir disi 130 140 kmh geri kalani sehir ici kullanim ortalama tuketim 6.1 litre onceki aracim passat 1.6 tdi dsg idi ayni kullanimda ort 8 litre yakiyordu ozellikle sehir ici 10 litrelere kadar cikiyordu cr v rahat bir nefes aldirdi passattan sonra siddetle tavsiye ederim

• Müjde!
    Honda crv otomatik geldi
    kötü haber 2.2 dizel otomatik ya da 2.5 hatırlamıyorum
    şanzıman ne ?
    5 ileri otomatik
    oğlum 5 ileri mi kaldı la
    fiyat 103 bindi sanırım
    oysa biz 1.6 dizel otomatiği bekliyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 31 Temmuz 2014; 4:05:20 >
  • root_echo kullanıcısına yanıt
    hocam bi link filan varmı
  • markus91 kullanıcısına yanıt
    konuya yeni baktım hemen veriyorum linki

işte link

http://www.otoguncel.com/otomobil-haberleri/lansman-haberleri/otomatik-dizel-honda-cr-v-turkiyede/?utm_source=ReviveOldPost
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

konuya yeni baktım hemen veriyorum linki

işte link

http://www.otoguncel.com/otomobil-haberleri/lansman-haberleri/otomatik-dizel-honda-cr-v-turkiyede/?utm_source=ReviveOldPost

Bu eski haber olmasın :) 2.2 motor ve 108 bin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.