Şimdi Ara

honda cr-v 1.6 i-dtec

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.762
Cevap
31
Favori
160.189
Tıklama
Giriş
    57 Mesaj

Evet hocam bayiden aldım. 2000 tl civarındaydı. 1-2 şey daha yaptırdığımdan tam rakamı bilmiyorum faturaya bakmam lazım.
    |
    |
    umut_oem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FirstClass

Kimsenin aracını kötülemek gibi bir niyetim yok ancak bence eski kasa bundan kat kat daha iyiydi. Geçenlerde bayide bu yeni kasayı inceleme fırsatı buldum ve içi gerçekten çok dar geldi. Özellikle orta konsolun birleştirilmiş olmasını çok mantısız buldum. Eski kasa yayla gibiydi. Dış tasarım olarak biraz daha güzel bu kasa ve belki motor seçenekleri daha iyi ama kullanışlılık olarak çok düşmüş.

Genelde aracın inceleme videolarında ve teknik verilerde aracın büyüdüğü yönünde. Aracı beğenmemek için çok fazla neden belirtebilirsiniz saygı duyarım ama araç ciddi manada eski modelinden büyük. Yanyana gelincede çok net belli oluyor. İç kısımda ona keza. Ailemizde 1 önceki modelide var yeni modelin içinin genişliği ve kullanışlılığı bence çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilişimTeknolojileri -- 5 Mayıs 2014; 13:20:05 >

• Yüzbaşı
    535 Mesaj

kullanmamış biri olarak size katılıyorum
    |
    |
    BilişimTeknolojileri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FirstClass

Kimsenin aracını kötülemek gibi bir niyetim yok ancak bence eski kasa bundan kat kat daha iyiydi. Geçenlerde bayide bu yeni kasayı inceleme fırsatı buldum ve içi gerçekten çok dar geldi. Özellikle orta konsolun birleştirilmiş olmasını çok mantısız buldum. Eski kasa yayla gibiydi. Dış tasarım olarak biraz daha güzel bu kasa ve belki motor seçenekleri daha iyi ama kullanışlılık olarak çok düşmüş.

O düşünce kişiden kişiye değişir ben de ilk suv arayışı na girdikten sonra bunların benzinlisi eski modeller yani in orta konsolun bölünmemiş olmasından uzak durdum bu kasanın icini gördükten sonra bunda karar verdim bence bölünmemiş olması daha basit duruyor sanki pikap ticari araçlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

-= MSI GE70 2PC Apache =-
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj

vallahi hocam bu ne yaw fiyatı artıyor zam isteyenler memnundur tabiki
    |
    |
    umutheyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: markus91

zam isteyenler zam istediği için bu zamlar yapılıyor değildir.
    araç piyasada tutulduğu için bu zamlar yapılıyor da değildir.
    satış ve fiyat politikasını belirleyenler bu zamlardan sorumludur demek de yanlış olur.
    bu zamlar yapılsın ki yıl sonunda kampanya yapılması amacıyla şartlar ve zemin hazırlansın demek ise kolaycılığa kaçar ve öngörüsüzlük olur değil mi??
    Ulusal ve ululslararası başka sebepler ve başka nedenler aramak gerekmektedir bu zammın arkasında demek en uygun görüş olur değil mi?

• Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Bu fiyatlara alınmaz kimse kusura bakmasın.
    |
    |

Almayın arkadaşlar aternatiflere yönelin... Sürekli zam var ama yine de sıra. Salak yerine konuluyoruz. Sırf bu yüzden subaru vx alacağım...
    |
    |
    mckoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali-tokur

quote:

Orijinalden alıntı: markus91

zam isteyenler zam istediği için bu zamlar yapılıyor değildir.
    araç piyasada tutulduğu için bu zamlar yapılıyor da değildir.
    satış ve fiyat politikasını belirleyenler bu zamlardan sorumludur demek de yanlış olur.
    bu zamlar yapılsın ki yıl sonunda kampanya yapılması amacıyla şartlar ve zemin hazırlansın demek ise kolaycılığa kaçar ve öngörüsüzlük olur değil mi??
    Ulusal ve ululslararası başka sebepler ve başka nedenler aramak gerekmektedir bu zammın arkasında demek en uygun görüş olur değil mi?

Sevgili arkadaşım nece konuşuyorsun, yazdıkların hiç anlamlı değil bence o değil bu değil neden o zaman? Adamlar aracı her türlü satıyoruz diye fırsatçılık yapıyor hepsi bu... yok kampanya yok yıl sonu,yok uluslarası nerden çıkarıyorsun bu kadar komplo teorisini anlayamadım ki... !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 17 Mayıs 2014; 22:48:48 >
    |
    |

• Teğmen
    195 Mesaj
    7500 km oldu
    ve şu an ortalama tüketim 5,7 olarak gözüküyor 100 km de yol bilgisayarında.

Arkadaşlar bendede 1.6 Elegance modeli var 5.8 litre ortalama. Şehir içi ağırlıklı. Birde kitapcıkta olan arac hakkında detaylı birkaç bilgiyi paylaşayım.

|
    |
    ali-tokur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    83 Mesaj
    Arkadaslar bende bugun 1.6 elegance beyaz sipariş verdim sizlerden ricam dvd multimedya alan varmi hangi marka iyidir yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

Hayırlı olsun şimdiden, allah kaza bela vermesin. Ben serviste taktırdım Navitec fiyatı da 2000 tl gayet memnunum.
    |
    |
    sego-85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sego-85

Arkadaslar bende bugun 1.6 elegance beyaz sipariş verdim sizlerden ricam dvd multimedya alan varmi hangi marka iyidir yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

Oncelikle Hayirli olsun , Allah kaza bela vermesin. Fiyat nedir acaba ? aksesuar aldinizmi basamak olsun paketler olsun? fiyat bilgisi olan var mi ?
    http://www.eliftuning.com/Tarz-Honda-Crv-3D-Bagaj-Havuzu-2013-Sonrasi_69767.html#0
    |
    |

• Çavuş
    83 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: umut_oem

quote:

Orijinalden alıntı: sego-85

Oncelikle Hayirli olsun , Allah kaza bela vermesin. Fiyat nedir acaba ? aksesuar aldinizmi basamak olsun paketler olsun? fiyat bilgisi olan var mi ?

Teşekkür ederim fiyat 106000 aksesuar yok sadece bagaj havuzu kauçuk paspas var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sego-85 -- 28 Mayıs 2014; 2:58:27 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: horizon0109

Hayırlı olsun şimdiden, allah kaza bela vermesin. Ben serviste taktırdım Navitec fiyatı da 2000 tl gayet memnunum.

Test arabasinda navitech vardi koltugun altindaki woofer calismiyordu hemde kolcaktaki usb flasi okumuyodu bi turlu okuyuncada hisirtili caliyordu sizde boyle sıkıntılar oldumu acaba özellikle merak ettigim woofer aktif mi simdiden tesekkurler

Herhangi bir sorun yok bütün fonksiyonlar gayet iyi çalışıyor.
    |
    |
    sego-85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.