Şimdi Ara

Honda Civic Sedan Bu Ulke Sartlarinda Alinabilecek En Mantikli Aractir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mfeker89

Ya birak allah askina izmiri bilmiyomus gibi konusma. 2 tane avm var alti ustu allahin köyü sorsan medeni laik :)

Anlıyorum, kuyruk acınız var galiba İzmir ile ilgili. Neyse biz mutluyuz böyle medeni ve laik halimizle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Doğma, büyüme ve halada yaşama olarak izmirliyim ama gercekten kabuğunuzdan cikma vakti gelmis bi çikta çevrendeki illeri gez mesela bi bursaya git eskisehire git gez gercekten buna ihtiyacin var :) gozun acilsin

• mfeker89 kullanıcısına yanıt
    14-15 şehir gezdim, dediğiniz yerlere de gittim. İzmir'in gelişmekte yavaş kaldığı doğru ama köy falan saçma bir benzetme.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Ahahahahah tümü yol sesi içerde güçsüz motor lpg ile canavar gibi yakıyor hahaha birde tork fakiri arabaya 235 yanak lastik takmışlardı sanırım mantıklıymış birde 😂

235 yanak lastik olmaz. bilgiyi doğru öğrenelim ki fikrimiz doğru olsun. laf olsun mesaj dolsun diye yazılmaz.
  • 1.0tsi dsg style octavia 88bin tl iken baska sedan arac bakmaya gerek bile yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

1.0tsi dsg style octavia 88bin tl iken baska sedan arac bakmaya gerek bile yok bence

Hocam liste fiyatı 98.400, o kadar indirim yapıyorlar mı ?

• quote:

Doğma, büyüme ve halada yaşama olarak izmirliyim ama gercekten kabuğunuzdan cikma vakti gelmis bi çikta çevrendeki illeri gez mesela bi bursaya git eskisehire git gez gercekten buna ihtiyacin var :) gozun acilsin

Ya simdi ne denirki bursa eskisehir demissin.. izmir köy demişsin..

Gelismislige ornek avm vermissin

Simdi ne denirki gelismislik kistasi avm olan birisine..

Bide laik diye laf çakmiş

• quote:

Ya birak allah askina izmiri bilmiyomus gibi konusma. 2 tane avm var alti ustu allahin köyü sorsan medeni laik :)

Zoruna mı gitti..

İstanbuldakiler lord sanki anasını satayım..

Gelmiş anadolunun kırsalından..geliyıh gidiyıh diyen adamlar, istanbıllıyıh diyen adamlar izmire köy diyor..gelişmişlik ölçüsünü de avm sayısıyla ölçüyor..

He köy..siz gelmeyin de..ülkede nefes alacak yer kalsın.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    bi alttaki yorumumu oku lan. doğma buyume izmirliyim diyom ben kendinle kariştirma beni
  • dewr kullanıcısına yanıt
    gelişmişliğe avm yi ornek vermedim. iyi oku 2 tane avm ye lpg li arabasiyla girmiş diye heryere giriliyor demesine ayar oldum. çiksin başka şehirde girsin bakalim avm ye gorelim sana en az 20 tane avm sayarim istanbulda gir bakalim girebiliyor musun lpg ile lale seni :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

1.0tsi dsg style octavia 88bin tl iken baska sedan arac bakmaya gerek bile yok bence

Hocam liste fiyatı 98.400, o kadar indirim yapıyorlar mı ?

Bayilerde 2016 halen mevcut, pazarlik yapmadan 88bin tl ye iniyorlar.. Belki bi miktar daha zorlanabilir + 0 faizli kredi mevcut.. 1.0tsi manuel ambitioni da 60binli bi fiyata veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

onu bunu geçin de

Kapalı otoparka girerken(Giremiyorken) lpg olduğunun ezikliğini yaşamak nasıl bir şey ? 80k para ver sıfır araba al lpgli olsun ulan aklıma geldikçe gülüyorum

Sen gidip başkasının arabasını gömersen bende böyle cevap yazarım 70-80k araba alıyorsam gerekirse b sınıfı alırım lpg taktırmam dizel alırım 150.000 km de ben görürüm lpg taktıranları motoru eline alınca tsi patlıyorda 150 bin km sonra lpgli motor sağlam mı kalacak

Simit tüpler her yere girer. Bagajda tank gözüküyorsa giremez. (Ankara'da yaşıyorum)

Cahillik başa bela.

• TSY kullanıcısına yanıt
    Anlayan gayet iyi anlar ne demek istediğimi sen anlamadıysan neyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic düz vites alınırsa bir miktar mantıklı olabilir. Ama piyasa şartlarına göre f/p egea 1.4 + lpg bana göre

• Bir turbocu olarak arkadaşa katılıyorum.ben bile düşünmüyor değilim.

• Turbosu patlayan tsi
  • En mantıklı araç opel insignia 1.6cdti.

• Kendini zerre geliştirmeyen, yıllardır aynı motoru kullanan, 90 küsur bine lpg'li araba satan, iç malzeme kalitesi 60 bin tl'lik arabalar gibi olan marka'dan bahsediyoruz. Honda bence de çok mantıklı ??? Şaka yapıyorsunuz herhalde.
  • bu ülke mantıktan çıkalı 15 sene oldu.
    1.400 lira alıp, makarna yiyip, şahine binmeye devam.
  • ne civic miş bilarder. zaten bence son tasarımda içler acısı. rahat rahat gezmek için her daim dizel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.