Şimdi Ara

Honda Civic sahipleri araçlarının hatalı üretildiği gerekçesiyle fabrika önünde eylem yaptı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
8.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nikony

Japon’lar onurlu insanlardı hani. Harakiri falan ne oldu değiştiremiyor musunuz araçları.

japonlarla alakası yok. burada üretilen araçlarda sorun var.
  • Bu sorun düzelmez aga, arabanın rüzgar direncinde ciddi problem var gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Misterr -- 12 Şubat 2018; 10:50:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklama küfür gibi.

Fabrika çıkışında sorun yok. E sonrasında oluşuyor zaten. O zaman her araç kusursuz. Nasıl savunma bu ya.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Mesele aküyü değiştirmek değil. 1994’den beri araç sahibiyim hiçbir aracımda daha 3 sene dolmadan akü değişmedim, akü yüzünden 3 defa sağda solda takviye kablosu aramadım.

Sonunda yol yardım gelip sorgusuz sualsiz aküyü değiştirdi zaten ama ben bu arabadan iğrendim bir kere ve ilk Japon deneyimimde Japonlardan soğudum.

• Ülkemizde maalesef bilinçli tüketici sayısı çok az bazı kesim var futbol takımı tutar gibi marka tutuyor.. Be kardeşim bu adam sana kârdan pay mı veriyor bu kafada olan 3 arkadasım gitti benim göçük sorunu olsun kapı trim aralık sorunu bagaj sorunu kaput dalgalanma sorununu multimedya ekran sorununu dile getirmeme rağmen aldı Honda’yı üçününde aracında sorunlar oluşmaya başlayınca mahkemeye vereceğim vs demeye başladılar ama bilinçli kesim öyle değil gene 12-13 kişiye sorunları anlattım ve araç alırken Honda’ya uğramadılar bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda zaten uzun süredir yenilikçi teknoloji ortaya koyamayan bir firma. Bu olaylar ile de sabit kullanıcı kitlesini kaybediyor. Şahsen civic almayı düşünen bütün çevreme bu konuları gösteriyorum, direk kafadan eliyorlar . FD6 ve FB7 aktif kullanıyorum, FC5 ilk çıktığında ciddi ilgilendim ama bu konuları okudukça kafadan sildim. Ciddi müşteri kaybediyor, zaten sıfır faiz kampanyaları da bunun göstergesi .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası bu arabada fabrika çıkış LPG olmasa yüzüne bakan olmaz. Akraba, eş, dost kimi görsem (özellikle 40 yaş üstü) arabanın fabrika çıkış LPG'sine tapıyorlar, hiç test sürüşü vs yapmadan direk 100 Bin küsür TL'yi veriyorlar. Anlatıyorsun vs ama nafile! Japonlar sağlam, göçme olayları sahte diyerek geçiştiriyorlar.

Tamam malum fiyatlar dolayısıyla LPG benide cezbediyor ama bu kadarda cahillikte fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 12 Şubat 2018; 18:58:43 >
  • Zamanında bu aracı almayıp doğru bir karar vermişim. Bazılarıda hala japon arıza vermez diyor. :)

• yalnız fotoda dikkatimi çeken bir şey oldu. bu kişilerin arasında fbook grubu lideri kişi ve "honda bizim babamız, biz bir aileyiz" diyen kişi yok.

acaba onlar problemi kendi yöntemleriyle çözdüler mi?
  • Mustehak bu millete. Parası yok ayran içmeye Honda ile gider sı.maya :)

• Akü dediğimiz parça 100-200 TL bi şey, çok da takılmamak lazım. Zaten fabrika çıkışı gelen aküler saçma sapan markalar oluyor.
  • Zamanında almayın para verilmez bu japon tenekesine dedik. Üstelik diğer ülkelere göre ederinden fazla fiyatla girdi piyasaya bu araç. Her hıyarım var diyene tuzlukla koşarsanız olacağı bu.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Borcunu ödediğinde araç değerini yarı yarıya kaybetmiş olur :)
    İnsanlar bütçelerinin çok üstünde araçları kredi çekip alıyor sonra depoya benzin atacak parası olmadığı
    için sokaklarda apartmanların önünde yatıyor arabalar. Arabayla işe gidip gelebilen çok nadir.
  • İşin ilginci Çin,ABD vs geri çağırır TR de fabrikası varken hatayı kabul etmiyor.TR ye verdiği değer tartışılır.

Ben de Honda alıp 100.000 TL versem ben de savunmaya çalışırdım.

• ViTec aaağğbiii, boş yapma Honda candır gerisi heyecandır aaağğbii...

• Saçma bir iş...
  • Göçük olsa ne fark eder ki. Hondacılar bu duruma alışacak. İlerki zamanlarda ikinci ellerini sıfır fiyattan yüksek satacaklar yine

• bu araç trde üretiliyorssa mahkemeden birşey çıkmaz.

• bu araclarin metalleri kobe çelik fabrikasindan alinmamismiydi, fabirka cikisi degilde o fabrikadan alinan celiklerin hangi arabalara takildigini ogrenmek gerek. Gecen sene böyle bir durum vardi kabul etti kobe celik, honda da ciddi müşterisi...

• Araba alırken sağlam olsun ve kalite arıyorsan almandan vazgeçmiyeceksin aga çünkü bu işte en iyileri onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuvvetMira27 -- 13 Şubat 2018; 16:54:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.