Şimdi Ara

Honda Civic RS CVT, 45bin km ort 6.0 SS'li (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
6.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben araç yavaş demedim zaten f30 7.5sn bu 8 sn de yürüyor 100e normal şartlarda bmw önde gider dedim gardaşım
    Milletle boşa atışma forum çoluk çombalak kaynıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gurur yapmış. Şu arabalar pahalandi diye anası bacısı yerine koyacak arabayı neredeyse...

• sleepingawake kullanıcısına yanıt

Valla hangi hayal dünyasında yaşadığını bilmiyorum ama böyle iftira listeleri yapıp insanları fişlersen başın daha çok ağrır. Konuyla ilgili tek bir yorumum veya iddiam yok, ilgilendirmiyor da. Aferin dediğim için mi kızdın çen delikanlı. Yaş kaçtı? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 6 Mayıs 2021; 20:24:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Ben araç yavaş demedim zaten f30 7.5sn bu 8 sn de yürüyor 100e normal şartlarda bmw önde gider dedim gardaşım
    Milletle boşa atışma forum çoluk çombalak kaynıyor

Hala 0-100'e bakan bebeler var. Biraz büyüyün. Ilk okula giderken 0-100'e bakardik. Yaş kaç? Ben ne dedim? Bmw 100'e kadar önde, sonra Rs alir.

Erkekler 0-200, roll konuşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 6 Mayıs 2021; 20:2:43 >
  • Efendice cevap yazan üyeye erkek bebe diye tepki göstererek hangi kitleye mensup olduğunu belli ettiğin için teşekkürler
    Bana müsaade.

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Valla hangi hayal dünyasında yaşadığını bilmiyorum ama böyle iftira listeleri yapıp insanları fişlersen başın daha çok ağrır. Konuyla ilgili tek bir yorumum veya iddiam yok, ilgilendirmiyor da. Aferin dediğim için mi kızdın çen delikanlı. Yaş kaçtı? :D

Sakızına iddiaya girmiyorum gördüğün gibi. Yapamam diye iddia ediyorsan buyur gel. 50bin tl noter garantili iyi para.

Sen beni biriyle karıştırdın herhalde bern yorumda dahi bulunmadım dolayısıyla bir iddiamda olmadı. ki bana ne senin arabandan?! kafan mı güzel bu saatte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 6 Mayıs 2021; 20:7:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

Adam gurur yapmış. Şu arabalar pahalandi diye anası bacısı yerine koyacak arabayı neredeyse...

Hayal dünyasindasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Sen beni biriyle karıştırdın herhalde bern yorumda dahi bulunmadım dolayısıyla bir iddiamda olmadı. ki bana ne senin arabandan?! kafan mı güzel bu saatte

• cormen kullanıcısına yanıt

En iyisi ölü taklidi yapmak.

Aferin demek mi dalga geçmek oluyor? Tamam o zaman seninle gerçek bir dalga geçeyim de ikisinin arasındaki farkı anla. Ama önce ne içtiysen etkisi bir geçsin

• NextMove kullanıcısına yanıt

Aynen  

• 2019 executive+ var. Kışın 9.5lt ortalama gördüm, şu ara 7.7 - 7.8 civarı yakıyor belki daha aşağı inerdi ama İstanbul trafiği standart bir şehir içi trafik değil artık bazı yerlere yürüyerek daha hızlı varılacak halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Hala 0-100'e bakan bebeler var. Biraz büyüyün. Ilk okula giderken 0-100'e bakardik. Yaş kaç? Ben ne dedim? Bmw 100'e kadar önde, sonra Rs alir.

Erkekler 0-200, roll konuşur.

Alıntıları Göster
    Birader üslubunu biraz düzelt derim. Gereksiz gerginlik yaratıyor. Ayrıca bu kadar sinirlenip tetiklenicek ne var?

Alayını ipe diziyorsan ne guzel iste çıkar keyfini... Forum ahalisiyle ne diye cebelleşiyorsun. İnanmayan inanmasın herkesin kendi kararı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konu çok uzamış alın bir dCi üniteli araç az yakmanın tadına varın.

Bu ne agresiflik, bu ne ego? Amaç ne?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

0-100 e degil 0-200 e bakacaksin

• Bu konudaki birbirinize yaptiginiz kusurlu konusmalar arabalarda yok ciddiyim. Yazik cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.