Şimdi Ara

honda civic nasıl modifiye edilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
42.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MhmT 106 GTI

o plakalığı App yapsa daha güzel olur.

bu haliyle de çok güzel gerçi.

Araç benim değil hocam , bende ilk gördüğümde aynı seyi düşünmüştüm nette bi ara satılıktı almayı düşündük ama bütcem cıkmadı izin almadan koydum resmi ama yanlışmı yaptık acaba
  • Sahibini tanırım.. Honda Bora nın sahibinin oğlunun.. Bora nın :)
  • AXAPTA cok tatlı olmuş aracın hocam maşşallah allak kaza bela vermesin , far ve stopları değiştirmeyi düşünmednmi hiç krom zeminli angel , yıldız stoplarlar daha bi tatlı olur sanki , bu haliylede şık tabi , sadece bi öneri
  • Kazasız belasız inşallah @AXAPTA hocam.Çok sadece ve güzel olmuş araç.
  • çok saolun arkadaşlar..

farları değiştirdim zaten ben..
    eagle eyes markalı 3 farklı model var 3 ünü de kullandım ve sıkıldım. Siyah zemin ve krom zemin olmak üzere..
    Artık tüm arabalarda angel halka var çok özelliği kalmadı Eskidendi o :)
    Şimdi orj farları kullanıyorum ama bunlar da tam stock değil. Yanlardaki boş duran sinyaller amerikan sinyal yapıldı ve far içleri karartıldı.

stoplar ise yıldız led stop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXAPTA -- 12 Haziran 2010; 14:32:48 >
  • AXAPTA

araç çok güzel Maşallah.

jantlar ayrı bi hava katmış yakışanını bulmuşsun.

folyo ile kaplattın herhalde ?

sanruuf varmıydı ? pek belli olmuyor resimden :)

büyük ihtimal vardır diye düşünüyorum çünkü genelde mod. yapacaklar Elegance modelini tercih ediyorlar.
  • İmzanızı da orj stoplar vardı o yüzden sordum hocam , aracınızın resimlerini daha önce hondasquad.com da görmüştm sanrm sizin aracınız, farın karışıdan resmini görünce dank etti bu far piyasada sizden başka kullanan yok sanırım nette dolaştğm kadaryla ilk kez sizde gördüm ck tatlı olmuş , tekrar maşşallah diyelim
  • @MhmT 106 GTI

Dileklerin için teşekkürler.. Sunroof yok arabamda.. Özellikle tercih etmedim.. Folyo kaplama değil orj beyaz renk

@svs.jokerr
    evet h.squad da görmüşsünüzdür. Bizim mekan orası Farları benden başka bu şekilde kullanan yok evet. Var 2-3 kişi ama onların amerikan sinyal olan kısımları süs. Yanmıyor. Sadece turuncu ve iç karartması da yapılmamış şekliyle kullanıyorlar.. Teşekkürler dilekleriniz için tekrar..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.