Şimdi Ara

HONDA CİVİC KULLANANLARA BİR SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABALAR 98 MODEL HONDA CİVİC 1.6 İES SAHİBİYİM ARACIM KİLOMETRE'DE 235.000 TL KLİMASIZ YAKIYOR.BEN ÇOK YAKTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.KULLANAN ARKADAŞLAR SİZLERİN ARAÇLARIZ NE KADAR YAKIYOR ACABA PAYLAŞABİLİRSENİZ SEVİNİRİM...

• aşırı çok yakıyor araban...hondalar ekonomik araçlardır...1.4 si 135.000 TL civarı 1.6 ies 150.000 170.000 arası yakıyordu bende....sen arabana bir baktır...
  • haklı aşırı derecede çok yakıyor araban
  • senin araba yakmayı bırakmış içmeye başlamış
  • vallahi NIGHTMARE111 arkadaşın dediği gibi senin araba yakmıyo.herhalde bi yerden akıyo
  • Depo delik olmasın bizim Vectra 2,0 okadar yakmıordur ya... 90.000km bakıma gittimi araba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: isa6n

vallahi NIGHTMARE111 arkadaşın dediği gibi senin araba yakmıyo.herhalde bi yerden akıyo

• Aracın gerekli bakımlarını yaparak yakıt tüketimini düşürebilirisn.
  • Bende Integra var. 270.000 km. de. Hem 91 model yani bayağı yıpranmış motoru ve bu halde klima sürekli açık 165.ooo tl yakıyor. Bilgisayarlı bir teste sok arıza hemen belli olur.
  • YALNIZ ŞUNU BELİRTEYİM ARABAYI DEVAMLI ŞEHİR İÇİNDE KULLANIYORUM.BUNU DA GÖZ ÖNÜNE ALIRSANIZ,BELİRTMEYİ UNUTMUŞUM...
  • Herhalde ki yakıt tüketimi fabrika verilerine göre 90 km/s sabit hızla gidilmiyor. Ama benzin filtresinden lastiklere hatta bujilere kadar gerekli bakım yapılırsa tüketim düşebilir. Kullanım tarzı da bunda etkilidir sen yüksek devirde sert kullanıyor veya çok devirsiz kullanıyo isen ani kalkış ve frenleme yapıyor isen normal olarak fazla yakacaktır.
  • 235 bin lira km de yaparsa 100 km de 23.500.000 yapar oda 10-11 litre yani 100km de 11 litre yakıt demek araban 235.000 km de ve bu veri motora paralel olarak bence normal birde şehri içindesin....!!!! motorun kullanımını bilmiyorumj ama motorda subablarda ve pistonda çatlaklar oluşmuş olabilir bence motoru gözden geçirt dicem ama motor hallenmiştir kanısındayım.....

arkadaşımda 350bin km de 1996 model 320i vardı 2 ay önce sattılar motor hala mükkemel işliyor ama kullanımdan kaynaklanıyor çok iyi bakmışlardı arabaya bence arabanın huyunu suyunu bilmek lazım
  • abıcım sen bı conta ları felan kontrol ettır yada enjektor lerı..cunku bu parcalar en cabuk asınan parcalardır.eger kontrol etmessen bunlar asınır ve sızıntı yanı halk dılınde işeme yapar sen bı kontrol ettır abıcım senın araba amerıkan arabasımı o kadar yaksın!!!
  • Oğlum 235.000 TL ye sıfır mercedes alıyor adamlar naptınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hortlatanadam

Oğlum 235.000 TL ye sıfır mercedes alıyor adamlar naptınız siz

13 yıllık hort
    quote:

ARACIM KİLOMETRE'DE 235.000 TL KLİMASIZ YAKIYOR.BEN ÇOK YAKTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM

paraya bak
  • İşte istikrar, eski Türkiye'de arabayla bir kilometre gitmenin maliyeti ev parasıymış be..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay arkadaş. Hortlayan konu gördüm de 13 yıllık görmedim.
  • hortlatanadam farkıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

quote:

Oğlum 235.000 TL ye sıfır mercedes alıyor adamlar naptınız siz

13 yıllık hort
    quote:

ARACIM KİLOMETRE'DE 235.000 TL KLİMASIZ YAKIYOR.BEN ÇOK YAKTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM

paraya bak

Düşündüm de 100.000 liraya ekmek alırdık. Şimdi sıfır civic alıyorsun.
  • quote:

hortlatanadam farkıyla.

bundan sonra günlük hortlarını takip ediyorum haberin olsun peşindeyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.