Şimdi Ara

Honda Civic Koltuk Kılıfı(İzmir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda konu ile ilgili çok fazla başlık var farkındayım kimisi tarih olarak çok eski. Bundan ötürü sizlerin fikirlerini almak istedim. 2013 Model Honda Civic Elegance modeli var. Krem renki koltuklar lekelenme çok olduğundan kılıf kaplatmak istiyorum. Fakat Arka koltukta kol dayama bardaklık olduğundan ve bagaja erişim durumu söz konusu olduğunda 3 koltuğuda bütün kılıf geçince açılmıyor. Kullanılamıyor. Birde şık bir görüntü olmasını istediğimden bir süredir bakıyorum fakat İzmir de adam akıllı bir yer bulamadım. Kırmızı - Siyah kombin renklerinden almak ya da yaptırmak istiyorum aşağıdaki modeli buldum istediğim tarza en yakın olarak. İzmir de var mı önerisi olan bu şekilde koltuk kılıfı temin edebileceğim.

Şimdiden çok teşekkürler

Honda Civic Koltuk Kılıfı(İzmir)Honda Civic Koltuk Kılıfı(İzmir)Honda Civic Koltuk Kılıfı(İzmir)

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhagunduz

Takip
    Bu kalitede ürünler genelde 3. sanayide 1001 otodan çıkıyor.

Yinede araştırın tabi yurt dışından bile getirtip burada işçiliğini yaptırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malik the Mafia

Bu kalitede ürünler genelde 3. sanayide 1001 otodan çıkıyor.

Yinede araştırın tabi yurt dışından bile getirtip burada işçiliğini yaptırabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Yurt dışından baktığımda en kötü 50$ civarindan başlıyor ve artıyor fiyatlar. Ordan getirtsemde burada tadilat ettirip arabaya uyarlatsam desem yüksek meblaglara çıkacak. Ama dediğiniz 1001 otoyu biraz araştırayım. Belki yapabiliyordur bu tarzda araca özel kılıflar. Başka öneriniz var mıdır peki?

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.