Şimdi Ara

Honda Civic & Hyundai i30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumlarda ki arkadaşlarin yorumlari neticesinde arastirma ve kullanici yorumlari sonucunda suv almaktan vazgecip daha kucuk C sinifi araclara yonelmeyi tercih ettim. Yeni okuyacaklara tekrar bilgilendireyim araci engelli uzerinden otv indirimi ile alinacaktir. 5 yil satis yasagi var. butcem en fazla,zorlanarak 80 bin tl. yakit çok onemli odeme yaparken yakiti dusunmeme adina.
    Honca civic 1.5 turbo(122bin)ve i30(125civarinda)dizel otomatik orta dolulukda bi modeli aklimda belirdi. Honda da arka kapi-camurluk ustunde gamzelenmeler oluyor. göçük tarzi da degil pek. bunuda goz önunde bulundurarak yorumlarsaniz sevinirim. piyasasi olan baska model onermelerine acigim max 125 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tartışmasız i30 her açıdan üstün bir araç. Zaten bir göçüyor biri göçmüyor

• i30 daha guzel bir arsç

• Yaklaşık 3 hafta önce bende i30 ile Ceed arasında kaldım, forumda konu da açtım, temiz denk geldiği için İ30 aldım ancak benimki 2013 kasa, şanzıman faklı gerçi ama ben İ30 tavsiye ederim.
    Dolu paketini alırsanız keyifli bir araca sahip olursunuz, benim ilk izlenimim bu.
    Daha önce focus 2015 vardı yol tutuş anlamında focustan hiçbir eksiği yok, araba oturuyor yola o güveni veriyor.
    Müzik sistemi gayet başarılı.
    Arka koltuklar ön koltuklara göre hafif yüksek, arkada oturanlar için iyi bir ortam sağlamışlar.
    Şuanda aklıma gelenler bunlar.
  • Geçen hafta tesadüfen makyajlı 2008 gördüm. Aslan gibi duruyordu. Allure ve cam tavan. Bir de ona bakın.
    Ama ikisi arasında düşünülmez bile elbette i30.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 15 Kasım 2017; 15:1:21 >
  • Bizde aynı şekilde ötv indirimli almayı düşünüyoruz. 1.6tdi highline golf 81 bin. i30 da test ettim çok dolu bir araç. Golf ile i30 arasında kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Bizde aynı şekilde ötv indirimli almayı düşünüyoruz. 1.6tdi highline golf 81 bin. i30 da test ettim çok dolu bir araç. Golf ile i30 arasında kaldık.

golf otomatik mi :) 81i indirebiliriz 77lere filan.

• hocam 5 yıl sonra satma imkanınızın olacağını düşünürsek tabiki i30 harika bir araç ancak 5 yıl sonra civic daha fazla paraya satılacaktır
  • Civic hatchback, değilse i30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 15 Kasım 2017; 16:35:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepis

hocam 5 yıl sonra satma imkanınızın olacağını düşünürsek tabiki i30 harika bir araç ancak 5 yıl sonra civic daha fazla paraya satılacaktır

daha 15-20 bin km yapan araclarsa olusan sorunlar malum. Simdi 80 90 bin yaptigimizi dusunerek o aracta baska sorun cikarmi diye dusunmeden edemiyorum. 5 yil sonra piyasasi olsa bile tercih edilmeyen bi arac olabilir

• emre67z E kullanıcısına yanıt
    Manuel hocam. DSG hem çok pahalı hemde risklerinden dolayı pek mantıklı gelmiyor. Şuan 1 bayiden teklif aldım. Daha uyguna bulabilirsek neden olmasın :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Tartışmasız i30 her açıdan üstün bir araç. Zaten bir göçüyor biri göçmüyor

Göçük olayı çözüldü.

En geç 5-10 güne açıklama yapılır. Duyarsınız. Otomobiller geri çağırılacak Boyasız, sökme takma olmadan sütun güçlendirme yapılacak.

Aralık itibariyle üretilen araçlarda böyle bir sorun artık olmayacak.

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Dgs olsa yapışıp alacağom. Yeni polo çok güzel olmuş bayide gördüm bende. Ama öyle saçma öyle saçma motor seçenekleri var ki. Ya da bana hitap etmediği için öylede gelmiş olabilir.
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    detaylı bilgi verebilme şansın veya konuyu açıp kaynak gösterebileceğin bir yazı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

detaylı bilgi verebilme şansın veya konuyu açıp kaynak gösterebileceğin bir yazı var mı?

Tabii ki buyrun ;

• Yeni 308 bayilere gelmiş gidin piyasadaki en iyi dizel otomatik kombinasyonu için fiyat alın derim.

İlla bu iki araçsa performans için civic ekonomi için i30.

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Burada bir sorun yok bazı araçlarda var onlara da düzeltme yapılacak denmiş. Nasıl aralıktan sonra üretlen araçlarda bir sorun olmayacak diyorsun? Üretimde bir problem yok denmesine rağmen?

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

Tabii ki buyrun ;

Hocam bunu diğer konularda da belirtir misiniz, şu civic düşmanları cevabını alsın demek ki ilgileniliyor

Bu arada benim arkadaşlık isteğini de kabul edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Burada bir sorun yok bazı araçlarda var onlara da düzeltme yapılacak denmiş. Nasıl aralıktan sonra üretlen araçlarda bir sorun olmayacak diyorsun? Üretimde bir problem yok denmesine rağmen?

Kardeş az mantıklı düşünün. Bu olay o kadar yayılmış hala Olayı düzeltmeden mi üretime devam edecek ? Hala bile bile ? İlla ki düzeltilecek.

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    Mobildeyim isteği göremiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.