Şimdi Ara

Honda civic hb sport plus 182 hb renk seçimi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyaz al kafan rahat eder temiz durur çizikli mizikli bööövvv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Type-r'laştırmadan binmek için beyaz hariç diğer tüm renkler. Özellikle füme en rahatı. Kırmızı ile ilgili çekinceleri arkadaşlar belirtmişler. Siyah ise bakımı zahmetli.

Beyaz Type-r'daki kırmızı şeritler olmadan ve 17'' jant ile çıplak duruyor. Diğer renkler en azından bu kusurları kapatıyor.
  • Füme en güzeli kırmızı da fena değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun aracı ne kadara aldınız acaba aynı aracı düşünüyorum. Bayileri dolaşmayı bayram sonrasına bıraktım:)

• 210507 2 kullanıcısına yanıt
    141.500 e aldım. Hediye olarak zar Zor boya koruma aldım. Aradaki farkı vererek seramik korumaya çevirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huntere -- 21 Ağustos 2018; 17:14:34 >
  • Lacivert yada kırmızı çok dikkat çeker ama çok güzel olur, bravo

• Bende kırmızı hb sport var plus olan gelmeden önceki aylarda almıştım, aracı alır almaz bayide satış şefi beni seramik yaptırmaya ikna etti, araç çok güzel olacağını söyledi bende kırmızı renk üstüne seramik yaptırdım alırken, araç şahane duruyor. Yoldan geçerken çoğu insan tekrar tekrar bakıyor, bazıları ilk defa görüyor, ayrıca kırmızı renk bu modelde pek yok yani zor bulunuyor. Ben şansıma denk geldi ve kaçırmadan aldım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.