Şimdi Ara

Honda Civic Hb Sport+ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: commandx

Muhtemelen daha spor bir versiyon olarak geldi, aliminyum vites topuzu vs koymuş olabilirler deri yerine. Deriden de maliyetli olabilir, bu kadar ön yargılı yaklaşmayın. Aktif kafalıklar da yok, belki spor koltuklar gelmiş olabilir. Önemli güvenlik donanımları, sunroof vs eklenmiş, daha ne istiyorsunuz?
    Bu donanım çizelgelerinde bir özellik yoksa, onun yerine daha iyisi ya da farklı versiyonu varsa bir alt şıkta belirtilir..

Örneğin, deri vites topuzu şıkkının karşısında - varsa, alt şıkta "alüminyum vites topuzu" şıkkı olur ve onun karşısında da + işareti olur..

Aktif koltuk başlığı yerine ekstra, spor koltuk seçeneği geldiyse, bir alt şıkta belirtilir..

Ve honda spor koltuk getirecek, alüminyum vites topuzu getirecek de bunu davul zurnayla duyurmayacak..

Adamlar Plus diye sattığı arabaya tek bölgeotomatik klima koymuşlar.. Güya daha az donanımlı eski versiyonda çift bölge otomatik klima var.. Pes.

Bi de bana "daha ne istiyorsunuz" demiş...

Plus versiyon diye getirdiği araçta, eski versiyonun yarı özelliğini traşlayan firmaya laf etmiyor..

Bunu eleştiren bana laf ediyor..

Ben bu halkı anlamayacağım.. Tuhaf insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 6 Temmuz 2018; 12:58:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Hocam senlen insignia başlığında cevaplaşmıştık da kafalık demişken sana bir şey soracam. Bi koltuk kılıfı aldım da koltuk kafalıklarını çıkarmam gerekiyor takmam için bir türlü çıkaramadım. Ne yaptıysam olmadı. Var mı bir bilgin araştırdım hiçbir şey bulamadım. Nasıl sökecez bu kafalıkları yerinden
    Hiç denemedim, yarın eski servis müdürü tanıdığıma telefonla sorar fırsat bulunca da sana yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Bu ne saçma iş? Bence de listede bir hata olmalı.

Umarım öyledir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yan marşbiyeli bile çalmışlar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda eski gunlerine donerek ucuz ve makul fiyatli marka olmali. Eskiden piyasanin en uygun fiyatli 4-5 marksindan biri iken artik nedense hep yuksek fiyat veren bir markaya donustu.

Honda demek ucuz Japon otomobili demekti. Bu kazikci ve pahalici anlayis nedeniyle Turkiye`de satislari cok geriledi.

1990li yillarda ve 2000lerin basinda bir suru insan ucuz ve Japon diye bu markali arac aldi. Ama nedensen son 10 senede sacmasapan fiyatlari vatandasa dayadilar. Jazz gibi deli satan arac artik anlamsiz yuksek fiyattan oturu satilmaz oldu. CIVIC iki kasa once deli gibi satilirken, son iki kasa fiyasko oldu. Son kasanin tasarim ve kalitesi iyi ama fiyati anlamsiz. Accord vardi bir doneme damga vuran ama artik o da bitirildi.

CRV öldü, HRV öldü, Fröd Feti öldü, Faris Sarıyayla öldü.

Arac kalmadı kısacası. Honda Türkiye kendi kendini bitirdi.

• Bence listede bir yanlışlık var. Honda bayisine gidip araca bizzat bakmak lazım.

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Kendisi whatsapp’da koltuk başlıklarının aktif koruma sistemleri yüzünden kullanıcı tarafından çıkarılamayacağını yazmış.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam teşekkür ederim. Eve kilim yaparız artık kılıfları

😄

Benden daha eski Insignia kullanan arkadaşlara da bir sorayım, sökülebiliyorsa yazarım gene.

Malesef, Insignia kullanan arkadaşlar da aynını yazmışlar; başlıkları sökmek için koltuk sırtlığındaki döşemeler sökülmeliymiş.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim uğraşınız için. İnsignia team de vardı bununla ilgili açılmış bir başlık vardı makyajsız kasa için üç dört kişi cevap vermişti sadece onlar da olmuyor diye söylemişler. Baya bir uğraştım ben de sökmek için ama bana mısın demedi. Sağlık olsun artık alırsak modele uygun almak lazım

👍🏻

• Bir kısmını düzelttiler.

https://honda.com.tr/civic-hatchback/teknik-ozellikler

• fotoğraflarına falan zaten hasta olmuştum, az önce trafikte siyah mat rengini canlı canlı gördüm. sağa çekip trafikte 5 dakika gözlerimi alamadan izledim, bu nasıl bir arabadır arkadaş müthiş olmuş.
  • Merhaba,
    ÖTV li fiyat alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.