Şimdi Ara

Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
20
Favori
25.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugun arabamin yedek anahtarini sustaliya donusturdum. Merak edenler olursa yer ismet pasa cad no:9 bayrampasa, bora oto anahtar. Arkadas hemen 10dk icinde halletti.
     Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crybenihime -- 12 Şubat 2015; 19:22:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araçları çok beğeniyorum, fiyatı normal ve düzgün bir araç bulsam alacağım bir tane.
  • İnsallah bulursunuz. Ben gectigimiz hafta aldim arabami gercekten temiz ve uygununu bulmasi cok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crybenihime

İnsallah bulursunuz. Ben gectigimiz hafta aldim arabami gercekten temiz ve uygununu bulmasi cok zor.

Kaç model kaç km de kaça aldınız hocam.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackberry Smoke

quote:

İnsallah bulursunuz. Ben gectigimiz hafta aldim arabami gercekten temiz ve uygununu bulmasi cok zor.

Alıntıları Göster
    quote:

Benim arabam tam otomatik 2010 model 90.000kmde, 42000 liraya aldım, sıfır masraf ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crybenihime -- 13 Şubat 2015; 10:35:56 >

• crybenihime C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracınız. Hata boya vs yoksa uygun almışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Hayırlı olsun aracınız. Hata boya vs yoksa uygun almışsınız.
    Teşekkürler daha iyileri sizin olsun. Üç parçada boyası var. Uygun denemez de normal fiyat denebilir. İki ayrı yere kontrol ettirdim, değişmesi gereken düzeltilmesi gereken hiçbir sorun çıkmadı en çok ona sevindim ama.
  • quote:

Ben de bugun arabamin yedek anahtarini sustaliya donusturdum. Merak edenler olursa yer ismet pasa cad no:9 bayrampasa, bora oto anahtar. Arkadas hemen 10dk icinde halletti.
     Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar

Fiyat ne tuttu acaba ? Aracla mı gitmek gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 13 Şubat 2015; 16:55:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Fiyat 30tl. Araçla gitseniz denersiniz daha garanti olur. Ama ben iş çıkışı gittiğim için araçla gitmedim,eve gider gitmez denedim baktım gayet başarılı,işini iyi yapmış adam.
  • quote:

quote:

Fiyat 30tl. Araçla gitseniz denersiniz daha garanti olur. Ama ben iş çıkışı gittiğim için araçla gitmedim,eve gider gitmez denedim baktım gayet başarılı,işini iyi yapmış adam.

fiyat çok iyi 90-100 liraya yapanlar var, en azından yedek anahtarı böyle yaptırabilirim, teşekkür ederim. Ama içindeki çipi kesip uzatıyorlar günün birinde bi yerde (en olmadık yerde zamanda olur genelde) immobilezer çalışmaz vs. korkuyorum açıkcası.
  • quote:

quote:

quote:

fiyat çok iyi 90-100 liraya yapanlar var, en azından yedek anahtarı böyle yaptırabilirim, teşekkür ederim. Ama içindeki çipi kesip uzatıyorlar günün birinde bi yerde (en olmadık yerde zamanda olur genelde) immobilezer çalışmaz vs. korkuyorum açıkcası.

Bildiğim kadarıyla kesme biçme yok. Çip olduğu gibi sökülüp sustali içine yerleşiyor... Sadece anahtar yeniden çekiliyor.

• quote:

Aslında direk orijinal anahtarın içindeki teçhizatı alıp monte etti.Ama yine de böyle bir korkunuz varsa yedek anahtar kullanırsınız en kötü halde.(Yedek anahtarın olduğu varsayımını yapıyorum,ben biraz da ona güvenerek yaptırdım çünkü)
  • Hocam herşey süper olmuş benim bi sorum olcak aracı yeni aldım bu klima ve tayp ekranında sizin araçta tarihide gösteriyor ancak benm araçta tarih yok teyp kapalı iken sadece saat görünüyor bunun için bişey yapabilirmiyim araç 2009 model tam otomatik fk2 şmdiden teşekkütler
  • bende double din teyp olduğundan klima ekranı aktif olması için bir modül var. o modül ile ekranda tarih çıkması bu sebepten.
  • anladım çok tesekkurler
  • Gökhan bey merhaba aracınıza yaptığınız modifikasyonları çok beğendim ben de uygulamak istiyorum ama şuan sadece multimedya sistemini düşünüyorum sizin de belirttiğiniz gibi bizim araçlara uygun multimedya sistemi bulunmuyor bulunanlar da çok pahalı o yüzden yardımınıza ihtiyacım var forumda verdiğiniz linkteki kablolu aparat haricinde herhangi bir aparata ihtiyacım var mı siz piooneer taktırmışsınız sanırım ama ben biraz daha uygun birşeyler taktırmayı planlıyorum linkte verilen kablo aparatının yanında bir de universal patch lead alsam sıradan bir double din teybe uyar mı bir de anten adaptörü de almam gerekiyor mu yani kısaca almam gereken aparatları liste şeklinde verebilir misiniz? Bu arada çerçeveyi çinden sipariş ettim 60 dolara kargo dahil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mystical033

Gökhan bey merhaba aracınıza yaptığınız modifikasyonları çok beğendim ben de uygulamak istiyorum ama şuan sadece multimedya sistemini düşünüyorum sizin de belirttiğiniz gibi bizim araçlara uygun multimedya sistemi bulunmuyor bulunanlar da çok pahalı o yüzden yardımınıza ihtiyacım var forumda verdiğiniz linkteki kablolu aparat haricinde herhangi bir aparata ihtiyacım var mı siz piooneer taktırmışsınız sanırım ama ben biraz daha uygun birşeyler taktırmayı planlıyorum linkte verilen kablo aparatının yanında bir de universal patch lead alsam sıradan bir double din teybe uyar mı bir de anten adaptörü de almam gerekiyor mu yani kısaca almam gereken aparatları liste şeklinde verebilir misiniz? Bu arada çerçeveyi çinden sipariş ettim 60 dolara kargo dahil

yeni gördüm mesajınızı. özel mesajdan yanıtlamıştım sanırım. aynen buraya da aktarayım ; merhabalar. universal lead için ben de çok ortada kaldım ancak pioneer olduğu için çok takmadım. ancak şimdiki aklım olsa androidli bir cihaz alırdım direksiyon çalışsın çalışmasın takmazdım. ha şu an orjinal oldu o ayrı. anten manten aparatına gerek yok. teyp çerçeve universal lead ve diğer ekranı çalıştıran parça bunları almanız yeterli.

• Stoplar için ledlerim yurtdışından geldi. Normalde 4 tane alınması lazımmış ben 2 tane aldım daha sonra 2 tane daha sipariş verdim. Fotoğraf ve videolardaki banggood sitesinden aldığım ancak onda stok bitmiş. Ben de ali expressten aldım 2 tane onun linkini paylaşıyorum. Oradan sipariş verebilirsiniz. Toplam 4 tane lazım.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2pcs-lot-80w-High-Power-Cree-LED-Vehicles-Car-Turn-Signal-Brake-Lights/32220710268.html

Fotoğraflardaki gibi gözü almıyor o yanıltmasın ve tepkimesi çok hızlı.
    İlk fotoğrafta ampuller orjinal halde. Diğerinde birinde var diğerinde yok. En son fotoğraf ikisi de led. Açılar hemen hemen aynı.

Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar

• Merhaba Arkadaşlar
    Ankarada bizim araçların kumandasını çakı anahtar şekline döndürebilen bir yer bilen var mı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. FK2 için ön salıncak yada burç takımı aramaktan helak oldum diyebilirim :)

Ürünler ciddi manada pahalı. Yan sanayisi için 245 ila 450 TL arasında fiyatlardan bahsediliyor komple salıncak için. arka burç ve rotil için istenen fiyatlar ayrı ayrı hesaplandığında komple salıncaktan daha pahalıya geliyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Daha önce başına gelmiş ve daha uygun fiyatlara işi çözmüş birisi var mı aranızda?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.