Şimdi Ara

Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
20
Favori
25.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu başlığı canlandiralim artık güzel uygulamaları burayada atalım @gekren silecek uygulamasını da ekledi mi buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 resim aradasindaki 7 farkı bulunuz
     Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar

• Transformation kullanıcısına yanıt
    çerçeveleri, bijonları ve jant logolarını siyaha boyamışsınız çok zor olmadı

Fren kaliperlerini de boyasanız daha hoş duracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.big -- 26 Eylül 2014; 14:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

çerçeveleri, bijonları ve jant logolarını siyaha boyamışsınız çok zor olmadı

Fren kaliperlerini de boyasanız daha hoş duracak

Kalipsler sonra inşallah Bi kol kırmızı bi kol siyaha yapsam nasıl olur olur acaba

• Transformation kullanıcısına yanıt
    jant kollarından bahsediyorsanız bence berbat olur... Apaçileşmeye başlar.
  • quote:

benim kırmızı jantlar zaten apaci gibi olmus arkadaşlarım çok takılıyor hepsi ağır oturaklı araba kullandıkları için tuhaf geliyo onlara şimdilik bole gezecam zaten kıs geliyor hem jantı korusun hemde baharda sökerim kaplamayı janta niklej yaptırıp devam ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transformation

quote:

benim kırmızı jantlar zaten apaci gibi olmus arkadaşlarım çok takılıyor hepsi ağır oturaklı araba kullandıkları için tuhaf geliyo onlara şimdilik bole gezecam zaten kıs geliyor hem jantı korusun hemde baharda sökerim kaplamayı janta niklej yaptırıp devam ederim

jant plastidip mi acaba ? yoksa folyo mu ?

folyo ise iyi kaplamışlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Transformation

quote:

jant plastidip mi acaba ? yoksa folyo mu ?

folyo ise iyi kaplamışlar.

Plasti dip kendim yaptım

• Gökhan abi ekran tamiri videonu burada da paylaşsaydın yaa!
    Bu konu çok hareketsiz kaldı valla :(
  • Evet en son Mesaj 1 ay önce onuda ben yazmıştım

• Aynen bakamadım konuya :) Yeni bir şey olmayınca :)

• uzun süre konuya bir şeyler ekleyemedim :) şimdi bir kaç güncelleme yapıyorum. öncelikle klima ekranının sökülmesi ve tamiri ile ilgili video.

diğer taraftan big 3 denilen işlemi yapacağım. şu anda malzeme temini yapmadım daha çünkü zaten işlerim biraz yoğun ancak masrafsız bir iş. elektrik tesisatını güçlendirme olarak tanımlanabilecek bir iş. onun da paylaşımını yakında yapacağım.

• gekren kullanıcısına yanıt
    Merak ile bekliyoruz üstat :) Bende benim kini halletim 10 numara oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzM!CaN

Merak ile bekliyoruz üstat :) Bende benim kini halletim 10 numara oldu :)

yani bu sorunun çözümü bu kadar kolay bilsem ilk günden yapardım. hayır bir de yurtdışı sitelerde fotoğraflı anlatım var. hiç bir noktasında hız göstergesi çıkacak diye görmedim. en önemli detayın üzerinde bile durmuyorlar. herkes orta ekranı zorluyor zorluyor olmuyor.
    Aynen katılıyorum allah razı olsun tekrardan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzM!CaN

Aynen katılıyorum allah razı olsun tekrardan .

• Gökhan abi big 3 uygulaması genellikle yüksek akım çeken ses ve görüntü sistemleri bulunan arabalarda kullanılır.
    Bu araçların bagajında kuru akü yada akülerde bulunur.
    Yapılan işlem akünün bağlı olduğu mevcut kabloları daha kalın kesitli ve iletimi yüksek kablolar ile değiştirmektir.
    Ancak bizim araçlarda standart akü 45 amperdir.
    Big 3 uygulamasından önce aküyü benim gibi 60 amper ile değiştirirsen daha iyi bir uygulama olur.
    Hatta çıkan 45 amper akünü de bagaja yerleştirebilirsin ve big 3 yapabilirsen 10 numara olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalsahin

Gökhan abi big 3 uygulaması genellikle yüksek akım çeken ses ve görüntü sistemleri bulunan arabalarda kullanılır.
    Bu araçların bagajında kuru akü yada akülerde bulunur.
    Yapılan işlem akünün bağlı olduğu mevcut kabloları daha kalın kesitli ve iletimi yüksek kablolar ile değiştirmektir.
    Ancak bizim araçlarda standart akü 45 amperdir.
    Big 3 uygulamasından önce aküyü benim gibi 60 amper ile değiştirirsen daha iyi bir uygulama olur.
    Hatta çıkan 45 amper akünü de bagaja yerleştirebilirsin ve big 3 yapabilirsen 10 numara olur

big 3 olayını daha çok şu benim aynanın kapanmaması için yapıyorum. gece kapanmıyor gündüz kapanıyor. ayrıca vites geçişlerinde de bir kırpışıyor farlar. bunu hissediyorum.

Muhtemelen bir çoğumuzda da var aynı titreme olayı . Bekliyoruz başkan :)
    Abi ayna olayı 76209-SMG-E01 kodlu ayna modülünden kaynaklanıyor!
    Tamiri mevcutmuş ama daha lazım olmadığı için deneyemedim
    Yada bu kodla sipariş verip değiştiriyoruz.
    Far kırpışması ise alternatörün şarj için gerekli enerjiyi sağlayamamasından yada akünün 45 amper olmasından kaynaklı
    Aslında sende ELM327 var bi test et arabayı alternatör gerekli voltajı sağlayabiliyor mu bir bak abi
    Eğer gerekli şarjı yapabiliyor ise Mutlu gümüş seri 60 amper akü seni bekler alman için ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.