Şimdi Ara

Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
20
Favori
25.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilalsahin

Hocam hepsi çok güzel çalışmalar olmuş
    Allah kaza bela göstermeden kullanmayı nasip etsin

amin teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

quote:

Hocam hepsi çok güzel çalışmalar olmuş
    Allah kaza bela göstermeden kullanmayı nasip etsin

amin teşekkürler

Alıntıları Göster
    en sevdiğim honda civic modeli, elinize sağlık güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

en sevdiğim honda civic modeli, elinize sağlık güzel olmuş

Alıntıları Göster
    Gökhan ve Kadirin konuları benim honda fk2 mede multimedia ekran ve çıtası arattırmasına başlattı hadi hayırlısı

Şaka bi yana paylaşım için teşekkürler herkezin bi tarzı zevki var fikir açısında çok yardımcı oldu sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunakem79

Gökhan ve Kadirin konuları benim honda fk2 mede multimedia ekran ve çıtası arattırmasına başlattı hadi hayırlısı

Şaka bi yana paylaşım için teşekkürler herkezin bi tarzı zevki var fikir açısında çok yardımcı oldu sağol

rica ederim bir fikir verdiyse ne mutlu bana. spor panjur benim de aklımı çelmeye başladı :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tunakem79

rica ederim bir fikir verdiyse ne mutlu bana. spor panjur benim de aklımı çelmeye başladı :)

Alıntıları Göster
    aşallah hocam çok hoş olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: supremum

En sonunda konu gelmiş. Emeğine sağlık Gökhan. Yalnız bu konu sayesinde harcamaların daha da artacak bunu biliyosun değil mi?
    O bir şey değil bizi de masrafa sokacaksın. Şu bi xenon olayını düşünüp duruyorum mesela.
    Bakalım daha neler çıkacak?

Bu xenonlar rüyalara girer Kadir bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

quote:

En sonunda konu gelmiş. Emeğine sağlık Gökhan. Yalnız bu konu sayesinde harcamaların daha da artacak bunu biliyosun değil mi?
    O bir şey değil bizi de masrafa sokacaksın. Şu bi xenon olayını düşünüp duruyorum mesela.

Alıntıları Göster
    Elinize sağlık,çok güzel olmuş.

Beni en çok şaşırtan uygulama gündüz ledleri oldu,çok iyi oturmuş diyebilirim.

Güzel günlerde kazasız belasız kullanın

Bu civiclerde tek sevemediğim detay ön logonun bulunduğu bölümdü,siz de spor panjur gelecek demişsiniz

Kanınıza giren @supremum mu yoksa

• Ellerinize sağlık güle güle kullanın. En çok da bi-xenonlara bayıldım.Orjinal gibi görünüyor çok yakışmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

Bu civiclerde tek sevemediğim detay ön logonun bulunduğu bölümdü,siz de spor panjur gelecek demişsiniz

ön ızgara aslında tam muallak benim için. neden derseniz kim görse gündüz farlarını soruyor. yolda da ayrı hoş duruyor. geceuçuşu forumunda da fotolardan gören bir abimiz bire bir görünce bayıldı diyebilirim. o yüzden tam karar vermedim panjur değişimine.

@Gokhan G. orjinal gibi olması için aslında orjinal ürünler kullandık. o yüzden o maliyet biraz yüksek oldu. ancak çok memnunum.

aslında bu işlemleri burada paylaşmamın bir diğer amacı da neleri yapıp yapmadığımı görmek açısından iyi oldu. mesela bixenonun merceğini unutmuştum bile. yarın öbürgün birisi yapmak-yaptırmak istese mercek ne mercek çerçevesi kapağı ne dese aklımda kalmazdı. bu en azından referans oldu benim için de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gekren -- 13 Haziran 2014; 1:24:16 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

ön ızgara aslında tam muallak benim için. neden derseniz kim görse gündüz farlarını soruyor. yolda da ayrı hoş duruyor. geceuçuşu forumunda da fotolardan gören bir abimiz bire bir görünce bayıldı diyebilirim. o yüzden tam karar vermedim panjur değişimine.

@Gokhan G. orjinal gibi olması için aslında orjinal ürünler kullandık. o yüzden o maliyet biraz yüksek oldu. ancak çok memnunum.

aslında bu işlemleri burada paylaşmamın bir diğer amacı da neleri yapıp yapmadığımı görmek açısından iyi oldu. mesela bixenonun merceğini unutmuştum bile. yarın öbürgün birisi yapmak-yaptırmak istese mercek ne mercek çerçevesi kapağı ne dese aklımda kalmazdı. bu en azından referans oldu benim için de.

Alıntıları Göster
    Çok güzel bir yazı olmuş keyifle okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Çok güzel bir yazı olmuş keyifle okudum.

Alıntıları Göster
    Nato yolunda yakaladım hocam seni bugün
  • quote:

Nato yolunda yakaladım hocam seni bugün

aynen hocam. Dün trafik acaipti kaça kaça oralara kadar kaçtık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

quote:

700 lira gibi fiyatı var Baki Bey ikilemdeyim ama beklesin bakalım.

• Şu ön ızgaradan kurtulun bence typer ön kısmı boş olandan takın ve logosunu da kırmızı yaparsanız gayet güzel olur
  • MOVISTAR kullanıcısına yanıt
    o aklımda da şu an i shift im sınırlarda dolaşıyor. ayrıca teyp ve bixenonlar biraz beli büktü. sanıyorum sonbahara kalır o olay.
  • quote:

o aklımda da şu an i shift im sınırlarda dolaşıyor. ayrıca teyp ve bixenonlar biraz beli büktü. sanıyorum sonbahara kalır o olay.

Yapilsinda zamani onemli degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOVISTAR

quote:

gündüz farlarına elveda diyeceğim. ona üzülüyorum :) ona da bir yer bulurum artık.
  • quote:

quote:

quote:

gündüz farlarına elveda diyeceğim. ona üzülüyorum :) ona da bir yer bulurum artık.

Bir link vardi bende bilg gecince editlerim gunduz farini guzel yapmisti adamin biri typer di o beyaz

Edit:http://www.techturkey.com/forum/do-it-yourself-diy/94350-fn2-type-r-gunduz-fari-yapimi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOVISTAR -- 18 Haziran 2014; 12:43:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir link vardi bende bilg gecince editlerim gunduz farini guzel yapmisti adamin biri typer di o beyaz

Edit:http://www.techturkey.com/forum/do-it-yourself-diy/94350-fn2-type-r-gunduz-fari-yapimi.html

orada sisler var bizde. ancak sislerin içine bir şeyler yaparım belki. hele bir alayım ızgarayı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

orada sisler var bizde. ancak sislerin içine bir şeyler yaparım belki. hele bir alayım ızgarayı.

Alıntıları Göster
    gündüz farlarının yeri değişti ve panjur siyaha boyandı bazı kısımları.
     Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar Honda Civic HB 1.8 FK2 Yapılanlar-Yapılacaklar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.