Şimdi Ara

HONDA CİVİC HB 1.4 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
310
Cevap
5
Favori
127.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba,

1,4 ve 1,8 tercihiniz tamamen ihtiyacınıza göre bir durum.. siz hızlı olsun atik olsun ama yakıtı sorun değil ve vergisi de sorun değil derseniz 1.8

ekonomik olsun ama arada gazlıyım ve çok atik olmayan bir araç ve vergisi makul olan derseniz 1.4..

tercihiniz sizi araca yöneltecektir...

birde siz bana mesaj yazmışsınız sanırım mailden gördüm ancak mesajınıza ulaşamadım? aracımı satıp satmadığımı sormuşsunuz..

aracım henüz satılmadı.. ilgilenirseniz görüşebiliriz..
  • fiyat nedir
  • caucass kullanıcısına yanıt
    47250
  • HB konusunda kesin emin olamadığım ve düzgün de bilgi toplayapadığım için Sedan alma durumuna geldim.
    2 gün önce 2010 Otomatik Elegance için kaporo ödedim.
    Hayırlısı olsun.
  • 2010 1.4 ishift aracımın aküsünü Eylül 2013 de değiştirmiştim.
    Geçenlerde Antalya eysa akünün yine dğişmesi gerektiğini söyledi.Değiştirmedim ayrıca şaşırdım akünün bu kdar çabuk tükenmesine.
    2 gün önce aracımın kontağını kapatıp anahtarı üzerinde bıraktı.Sadece usb üzerinde telefon bağlı iken tekrar çalıştıramadım.Sadece yarım saat filan mola vermiştim.
    Başka aracın aküsene kabloyla bağlayıp çalıştırdım.
    akünün bukadar çabuk tükenmesi düşük amperi ile ilgili mi yoksa başka bir sorun mu var.
    2013 den beri yaklaşık 25-30 bin km yaptım.
    Yaşadğım yer Antalya.
    Biraz yüksek bir amper ile değiştirme şansım var mı ve mümkün müdür?
    Araçta 40 Ah Varta standart akü var.
    Bir de bu araçlar için K&N kutu içi hava filtreleri var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna2006 -- 24 Ocak 2016; 12:16:52 >
  • Arkadaşlar 2012md otm sport modelinden almayı düşünüyorum, şehrimde test etme imkanım yok. Araştırdığım kadarıyla inceleme videosu vs de yok. Tecrübeli arkadaşlar arac hakkındaki yorumlarını yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selamlar 2014 model 1.4 hb sport civic almayı düşünüyorum fakat bu yaşıma kadar hep dizel araçlar kullandım şuan sürdüğüm araçta bile 225 tork var bazen bunu bile yetersiz buluyorum fakat bu aracın tork verileri 127 gösteriyor. E malum benzin fiyatları 6 küsür tüpte takacaz hiç gitmez pişman olurum diye korkuyorum kullanan ve kıyas yapabilecek arkadaşlar yardımcı olursa seevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar,

Konunun içerisinde de çok aradım fakat amacıma ulaşamadım.

2012 model 93000 km olan Honda Civic hb 1.4 i-shift aracımı 3 ay önce satın aldım. Araç ile ilgili oldukça memnunum ve birkaç konuda yardımınıza ihtiyacım var.

İzmir’de ikamet ediyorum. Araç bakımlarını yaptıracak hem işinde usta hem de cep yakmayan servis önerisi paylaşabilir misiniz?

Diğer sorum ise aracın rampalardaki performansı ile ilgili. Aracın rampa performansını artırmak için buji değişimi öneren insanlar var. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar önerilerini paylaşabilir mi?

Son sorum ise araç kapı kollarının içerisindeki kapaklardan ikisi kırık olduğundan internette parçayı aradım fakat aliexpress dahil olmak üzere hiçbir yerde bulamadım. Bu parçayı nerede bulabilirim?

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar

• Herkese merhaba kapıları kitlediğimizde aracın aynaları kapanmıyor tuşa basınca kapanıyor. Bunu kapılar açılıp kapandığında otomatk olarak kapanmasını yapabileceğimiz bi ayar varmı acaba?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.