Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 3 Kasım 2021; 10:56:38 >

• Benzin tv nin de testi var otopark sinan ile ikisini de izledim. Göçük için benzin tv 200 tane falan var mış diyor, doğan kabak ile yanındaki 20-25 tane varmış diyor. Hatta honda yetkilileri farklı 2 araca 5 er kişi bindirip full bagaj ile 1000 km yol yapmış en zor şartlarda test etmişler ama o araçlarda göçük olmamış vs diyordu. Test edenler kendileri de gördüğünü söylüyorlar ama sonuçta tarafsız olmak zorunda olduklarından her iki tarafa da yakın olmadan bir şeyler anlatmaya çalışıyorlar. Ne şiş yansın ne kebap tarzında açıklamaları var.
    arkadaşlar eski civic konusunda da yazmıştım. yine hatırlatmakta fayda var. herkes göçüğe odaklanmış ama sorun sadece göçük değil, arabanın çoğu yeri üretim hatalarıyla dolu.

alttaki fotoğrafta 1 no'lu bölgedeki kaporta parçasına parmağınızı bir sürtün, öyle keskin ve sivri ki parmağınızı yırtabilirsiniz.
    2 nolu dairelerle işaretli kısımlarda çizgisel uyumsuzluk var. sanki kazalı işlem görmüş gibi.

• Benzin tv nin de testi var otopark sinan ile ikisini de izledim. Göçük için benzin tv 200 tane falan var mış diyor, doğan kabak ile yanındaki 20-25 tane varmış diyor. Hatta honda yetkilileri farklı 2 araca 5 er kişi bindirip full bagaj ile 1000 km yol yapmış en zor şartlarda test etmişler ama o araçlarda göçük olmamış vs diyordu. Test edenler kendileri de gördüğünü söylüyorlar ama sonuçta tarafsız olmak zorunda olduklarından her iki tarafa da yakın olmadan bir şeyler anlatmaya çalışıyorlar. Ne şiş yansın ne kebap tarzında açıklamaları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sokakta veya park yerlerinde ne zaman görsem bakıyorum ve daha göçüksüz civic görmedim. Şimdi civic satışlarına bakıyorum honda ya da hak veriyorum. Bu olay bu kadar ortada dolanırken her yerde yazılıp çizilirken millet almaya devam ederse onlar da köpüğü parayla sıkar satmaya evam ederler. Yenilerde olmadığını söylüyorlar ya ben zannetmiyorum ki çözümünü bulup ta göçüksüz yapmış olsunlar. Muhtemelen bayiye gelmeden artık fabrikadan köpük destekli getiriyorlardır, onun için bir tarih verip bu tarihten sonrakiler de yok diyebiliyorlar.
    Bir de o köpükler yazın genleşip dışa bombe yaparsa o zaman gör curcunayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam_ıssız -- 14 Şubat 2018; 11:4:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel Civic gelsin, bırak göçük dalgalarını, Civic üstünde kaportada sörf dalgaları olsun hunharca satacaktır.
  • Ben dizel Honda nin hunharca satacağını düşünmüyorum..

150 160 bin bandında gezerse satışları bekleneni vermeyebilir..100 bin TL bandında c segment araba 0 bulmak zorlaştı...siz her ne kadar atmosferik motoru begenmesenizde sorumsuzluğu önem veren çok...bide fabrikasyon tüplü geliyor yeni hondalarin satışının fazla olmasının sebebi bu(göçük e rağmen)

150 160 bin bandında alternatif cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Ben dizel Honda nin hunharca satacağını düşünmüyorum..

150 160 bin bandında gezerse satışları bekleneni vermeyebilir..100 bin TL bandında c segment araba 0 bulmak zorlaştı...siz her ne kadar atmosferik motoru begenmesenizde sorumsuzluğu önem veren çok...bide fabrikasyon tüplü geliyor yeni hondalarin satışının fazla olmasının sebebi bu(göçük e rağmen)

150 160 bandı nedir kardeşim ya ... o fiyata imkansız ya satamaz hiç ama o fiyata geleceğini de düşünmüyorum ben açıkcası fiyatı fazla söylediniz yani bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: garmen

quote:

150 160 bandı nedir kardeşim ya ... o fiyata imkansız ya satamaz hiç ama o fiyata geleceğini de düşünmüyorum ben açıkcası fiyatı fazla söylediniz yani bence.

150 160 sadece tahmin..yanılbilirim tabi..bakalim

• Dizel + ZF şanzıman + 300 Tork

Ah birde göçmese.

• 150 bin lira vereceğin aracın kaputu sahinden bile ince daha cok ses yapıyor.
    Dalgalanmasına şaşırmamak gerek.
    Fabrikasyon lpg lafınada ayar oluyorum,brc yi fabrikanın yanına götürüp lpg taktırınca fabrikasyon mu oluyor?.Fabrikasyon lpg diye bişey olamaz.
    Göçük diye bir şey olsa laflara bak laflara harakiri yaparlarmış

Edit:tipik bir dizel motoru,homurdanışı uzaydan duyuluyor.sessiz haa sesssiz bak sesi güzel haa sesi güzel
    Şu videolara inceleme yazmayın bari arkadaş,alayı reklam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 14 Şubat 2018; 12:20:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

150 bin lira vereceğin aracın kaputu sahinden bile ince daha cok ses yapıyor.
    Fabrikasyon lpg lafınada ayar oluyorum,brc yi fabrikanın yanına götürüp lpg taktırınca fabrikasyon mu oluyor?.Fabrikasyon lpg diye bişey olamaz.

Edit:tipik bir dizel motoru,homurdanışı uzaydan duyuluyor.sessiz haa sesssiz bak sesi güzel haa sesi güzel

Fabrikasyon ile kast edilen LPG donanımı değil, motorun bazı parçalarının bu donanıma uygun üretilmesi. Bu bağlamda fabrikasyon tabirinde herhangi bir hata söz konusu değil.

Yanlış anlamayın benimkisi yiğidi öldür ama hakkını ver kabilinden, yoksa göçük ve Honda Türkiye'nin yaklaşımları her türlü eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

150 bin lira vereceğin aracın kaputu sahinden bile ince daha cok ses yapıyor.

Fabrikasyon ile kast edilen LPG donanımı değil, motorun bazı parçalarının bu donanıma uygun üretilmesi. Bu bağlamda fabrikasyon tabirinde herhangi bir hata söz konusu değil.

Yanlış anlamayın benimkisi yiğidi öldür ama hakkını ver kabilinden, yoksa göçük ve Honda Türkiye'nin yaklaşımları her türlü eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor.

Motorun kendisi benzin ile çalışması için üretilmiş,gerisi fasa fiso.
    Lpg ile çalışan özel motor üretirsin fabrikasyon lpg dersin eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 14 Şubat 2018; 12:25:10 >

• quote:

quote:

quote:

115.000-120.000 Arası olacak Full versiyonu...Manuel vites Sedan..

zf şanzıman 150.000 Tl olur..

Abartmışsınız fiyatı..

• Son dakika Honda'dan göçük hakkinda açıklama geldi:

- Uzun zamandir yazilip ciziliyo ve bize soruyorlar
    - Var mi? Yok mu?
    ... yok desek de inanmiyorlar
    Galiba hissediyorlar...
    - Belki de haklilar?
    - Dogru gocuk var.
    - Civic gamzeli kasa diye bilinicek bundan sonra.
    - Cok mutluyuz paylasmak istedik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

150-160 bin bandı da nereden çıktı. :))

Benzinlisinden olsa olsa 10.000-15.000 pahalı olacaktır bence.
    Bu da donanıma göre 105.000-110.000 bandından başlayıp, 125.000'lere kadar çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

quote:

quote:

115.000-120.000 Arası olacak Full versiyonu...Manuel vites Sedan..

zf şanzıman 150.000 Tl olur..

Abartmışsınız fiyatı..

Aslinda ben otomatik olanını bahsetmiştim 150 160 diye...

Manueli satılırsa otomatiğe satılmaz o fiyata

Honda in açıklamasından sonra Honda asla almam ben ama Türkiye nin gerçekleri bu değil malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

150-160 bin bandı da nereden çıktı. :))

Benzinlisinden olsa olsa 10.000-15.000 pahalı olacaktır bence.
    Bu da donanıma göre 105.000-110.000 bandından başlayıp, 125.000'lere kadar çıkacaktır.

Otomatigi görür hocam o bandı..gerçi beni ilgilendirmiyor

• adam_ıssız kullanıcısına yanıt
    Bi firma beni italyaya gönderse konaklama uçak gezi atraksiyonlar vs. herşeyi karşılasa benim de vicdanım kötülemeye elvermez doğal olarak. Kötülesen de çağırmazlar bi daha araç bile vermezler hatta hakkında hukuki süreç bile başlatırlar. Daha amatör olan azizin bile videosunu kaldırdılar.

Zamanla aralarında kommensalist bir ilişki gelişiyor o yüzden bu ülkeden old top gear gibi yapıtların çıkması zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vortex35

Doğan Kabak Roma'da aracın testini yapmış detaylar videoda buyurun efenim;

Edit : Bilgiler geldi gelmeye devam ettikçe güncelleyeceğim.

Honda Civic 1.6 i-DTEC 120 HP - 300Tork 6 İleri Manuel şanzımanla satılmakta.

Temmuz ayında CRV'de kullanılan tam otomatik ZF şanzıman ile birlikte satılmaya başlanacak.

1:55 teki tok teneke sesi

• Atmosferık benzınlı ıle bu guctekı dızel motor ve cvt ıle zf arasında cıddı malıyet farkları vardır. Bugun gelse dızel otomatık 130bın tl den asagı olmaz dıye dusunuyorum

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Otomatigi 150.000 Tl olur..Zf sanziman omurluk Hakeder yani sirf motor sanziman icin..9 ileri Tam otomatik..

Gocuk problemi Kasim 2017' den sonra duzeltildigi belirtilmis..Kaldi ki duzeltmislerdir o sekilde arac satilmaz ben inanmiyorum acikcasi..

Honda' nin yaptigi yanlis malinin arkasinda durmamak..Yoksa bu kadar curcuna cikmazdi..

Garanti kapsaminda degilse musteri memnuniyeti kapsaminda hallediyor servisler...Garanti kapsaminda yapsalar sucunu kabul etmis oluyorlar..Ne inattir anlamadim acikcasi..

Bu arada Park halinde en az 10 tane arac inceledim hic denk gelmedim gocuge...Hep bizim sokakta duruyor araclar yakin cevrde..Surekli bakiyorum ama yok yani gocuk..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.