Şimdi Ara

Honda Civic'e sadece Aux bağlantısı yapmak. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
3
Favori
25.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşım , müthiş açıklamıssın aradan 2 sene geçmiş ama benim şimdi farketme ve araştırma şansım oldu. Bu bilgiler ışığında sanmıyorum yapılamasın. Hemen deneyip devreye alayım ..
  • enjoy_c E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Paylaşmak güzeldir. Şimdiye kadar 4 araç aldım. Maalesef hiçbirinde de aux yoktu. Bende onsuz yapamıyorum. Aklıma bi şarkı geldiğinde mutlaka dinlemem lazım Her aracımda da uğraştım. Bmw e46 içinde yardımcı olurum. Onuda yine ben taktım
  • -Alper- Alper bey merhabalar bende sizin yaptığınız aux bağlantısını yapmayı denedım bugün arkada 3 tane kablo bağlıydı 20 li pini çıkarıp aux u bağladım sorunsuz calıstı yalnız cıkardıgım kablo direksiyonda ki ses açıp kapama tuşlarını iptal etti hem onları aktıf edıp hemde aux nasıl kullanabılırız bılgınız varmıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _fethii _ kullanıcısına yanıt
    Merhaba Fethi Bey, açıkçası ben bağladığımda herhangi bir tuşta iptal olma durumu olmamıştı. normalde 20 pinli soketi çıkartıp kablolamayı yaptıktan sonra geri yerine takmalısınız. Yani kablo çıkartma olayını tam anlayamadım. Herhangi bir kabloyu çıkartmamanız gerekiyor.
  • -Alper- Anladim ben kablolama yapmadigim icin kaynaklaniyor tekrar bakiyim yapamazsam sorarim teşekkür ederim şimdiden güzel bir paylasim olmus elinize sağlık

• _fethii _ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Alper-

Çözüm ilk mesajda.
    Yil olmuş 2019 halen birilerinin işine yaramakta. Çok teşekkürler bu gün uygulamayı gerçekleştirdim. Seste en ufak bozulma yok. Emeğinize sağlık.

• dogansenn D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum
  • -Alper- kullanıcısına yanıt
    merhabalar 2010 civic fd6 aracımda hazırda aux girişi fabrikasyon mevcut durumda fakat ben aracımda usb girişi olmadığından aux usb dönüştürücü bağlayacağım direkt olaraktan teybe nasıl bağlarım aux kısmını anladım + - artı eksi mevzusunu bir türlü çözemedim hangi giriş + hangi giriş - yardımcı olursanız çok memnun olurum inşallah mesajıma geri dönüş sağlarsınız
  • nurullahtk N kullanıcısına yanıt
    Hocam çok uzun yıllar oldu yapalı.

Foto 2'deki 3.pin Aux şase, 13. pin Aux sol, 14. pin Aux sağ.

Şimdi sizin bağlatacağınız usb dönüştürücü muhtemelen cd girişine takılacak.
    Genelde ise bu tarz ürünlerin üzerinde kendi aux'u bulunuyor(yine eski bir aracıma yaptırdığımda mevcuttu).

Benim paylaşımım sadece aux bağlantısı için. Sizin aracınızda da mevcutmuş zaten. Sizin durumda ne olur bilemiyorum maalesef.
  • Selam. Arkadaşlar öncelikle Merhaba Herkese bu 2001-2006 arası VTEC kasalarda orjinal teyp te AliExpress sitelerinde bluetooth adaptör var cd changer fişine takıyoruz Bluetooth özelliği aktif hale geliyor mu kullanan var mı kullanan varsa cevap verirseniz memnun olurum Teşekkürler

• Honda Civic'e sadece Aux bağlantısı yapmak.

• Honda Civic'e sadece Aux bağlantısı yapmak.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.